Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 81 do 91 z 91
  1. #81
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2009
    Wiek
    32
    Posty
    12
    a co myślicie o tym? http://www.maxmodels.pl/hostesseria.html to również media star czy jakaś normalna firma? w takim razie czemu nie podlai swej nazwy? czekam na wasze opinie ;)

  2. #82
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    34
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez qumka777 Zobacz posta
    btw blondyna co sie wypowiadała jest prawdziwa chyba, bo były dwie blondynki, które razem były na tym castingu co ja no i zostały wybrane. A ja jestem też z Bydgoskiego media star tak w ogóle...
    tak to te dwie blondynki które siedzialy przy stole po lewej stronie jak sie wchodzilo, to wlasnie ja...:) ciesze sie ze ktos potwierdzil moja prawdomownosc... dziekuje

  3. #83
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2009
    Wiek
    32
    Posty
    12
    Blondyna wybacz za moje zachowanie, ale ja mam naprawdę z nimi złe przeżycia i ogólnie nie mam już zaufania do ludzi przez nich. Bo dziewczyna która podawała się za siostrę kumpla okazało się że była podstawiona i dostała od nich za to hajs.. Wydało to się bo poznałąm jego siostrę ostatnio na imprezie, sami mi ją przedstawił, a tamta laska była jakąś jego znajomą z osiedla i dlatego wiedziała że go znam..
    Więc jeszcze raz przepraszam. I tak naprawdę to cieszę się że chociaż Tobie się udało (no i tym kilku innym). I życzę Ci dalszych sukcesów :love:

  4. #84
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    34
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez Lika Zobacz posta
    Blondyna wybacz za moje zachowanie, ale ja mam naprawdę z nimi złe przeżycia i ogólnie nie mam już zaufania do ludzi przez nich. Bo dziewczyna która podawała się za siostrę kumpla okazało się że była podstawiona i dostała od nich za to hajs.. Wydało to się bo poznałąm jego siostrę ostatnio na imprezie, sami mi ją przedstawił, a tamta laska była jakąś jego znajomą z osiedla i dlatego wiedziała że go znam..
    Więc jeszcze raz przepraszam. I tak naprawdę to cieszę się że chociaż Tobie się udało (no i tym kilku innym). I życzę Ci dalszych sukcesów :love:
    Nie przejmuj sie bo rozumiem Twoje nerwy... tez bylam przerazona jak przeczytalam to forum dopiero po podpisaniu umowy. a wogole to bede wam pisac co dalej bo od tamtego czasu dzwonil raz ale wiecej nie i jestem ciekawa czy jeszcze cos nam zaproponuje. wiec jestesmy w kontakcie. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:love:

  5. #85
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2009
    Wiek
    38
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez blondyna Zobacz posta
    tak to te dwie blondynki które siedzialy przy stole po lewej stronie jak sie wchodzilo, to wlasnie ja...:) ciesze sie ze ktos potwierdzil moja prawdomownosc... dziekuje
    Tak tak o te dwie właśnie blondynki mi chodziło. Hehhe fajnie to ujęłaś "te dwie blondynki(...) to właśnie ja " :-p
    I jak? jakieś wiadomości od nich masz? jakieś oferty?

  6. #86
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2009
    Wiek
    30
    Posty
    1
    Tomasz Ch.?
    o niego chodzi??
    proszę o odpowiedź bo wtedy bd jane czy działa również w Gdańsku jako Prestige Models!

  7. #87
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2009
    Wiek
    38
    Posty
    6
    Chyba Tomasz J. ?? O ile chodzi o tego Pana co ja mam na myśli...

  8. #88
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    34
    Posty
    8
    No wlasnie nie odzywal sie... mam pewne przewidywania co do tego naszego pokazu fryzjerskiego ktory byl ale narazie nie bede o tym mowic. w kazdym badz razie dzwonilam do niego wczoraj ale nie odbieral i tez nie oddzwonil. Czyzby schemat sie powtorzyl??:P ja nie jestem az tak zalamana bo mi sie te pieniadze(60zl) zwrocily na tym pokazie... ale ogolnie to chyba na tym pokazie sie zakonczylo<lol2> nie pamietam jego nazwiska ale chyba Jarząbkiewicz czy jakos tak.

  9. #89
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2009
    Wiek
    38
    Posty
    6
    a jakie masz podejrzenia co do tego pokazu?

  10. #90
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    34
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez qumka777 Zobacz posta
    a jakie masz podejrzenia co do tego pokazu?
    no bo ogloszenia byly wysylane na naszej klasie do roznych dziewczyn. Moze te sekretarki dostaly list i wspolnie postanowili ze wezma mnie z kumpela i inne dziewczyny ktore ostatnio sie zglosily zeby wlasnie troche zmienic nasze myslenie i zebysmy napisaly cos dobrego na forum skoro dostalysmy zlecenie. moze to mialo uspic nasza czujnosc...

  11. #91
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2009
    Wiek
    38
    Posty
    6
    Ciekawa jestem jak tam z działalnością ? Dzieje się coś czy nie?

 

 

Podobne wątki

  1. [Łódź] Casting na modelki - Agencja modelek Eithel
    Przez eithel.pl w dziale Praca i współpraca
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.12.29, 20:00
  2. "ACORDEON Agencja Artystyczna"
    Przez Daria_Z w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2007.08.14, 02:40
  3. Jaka powinna być dobra agencja??
    Przez Maryś w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 2007.04.01, 15:27
  4. [ Warszawa] Agencja reklamowa Ikon poszukuje nowych twarzy!!!
    Przez Agencja Ikon w dziale Zlecenia oraz castingi dla modelek, modeli i hostess
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.03.30, 23:14
  5. Idealna agencja?
    Przez Robert w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 2006.01.13, 14:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •