Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 91
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    44
    Posty
    18

    agencja PRISMATIC

    AGENCJA PRISMATIC TO OSZUŚCI!!!
    DZIAŁAJĄ(pod tą nazwą) NA RAZIE W PŁOCKU. KOJARZYCIE AGENCJE PROMODEL??? TA CO DZIAŁA W KRAKOWIE WROCŁAWIU i KIELCACH(kielcach chyba juz nie) ZAJMUJE SIE TYM SAMYM CO PROMODEL, CZYLI OSZUKIWANIEM LUDZI
    BIORĄ 60ZL WPISOWEGO, OBIECUJA RODZICOM MALUSZKÓW ZE ICH POCIECHY BEDA GWIAZDAMI, POKAZY MODY, WYSTEPOWANIE W KATALOGACH Z MODA SLUBNA, CZY PRACE DLA HOSTESS I PROMOTORÓW!! BRZMI ZNAJOMO??? HMMMM A I DODAM JESZCZE ŻE OCZYWISCIE BIORA KASE ZA SESJE ZDJECIOWA 290 LUB 360ZŁ W ZALEŻNOŚCI OD TEGO CZY "KLIENT/ KLIENTKA" SA DZIANI. NO I OCZYWISCIE "PREZESEM FIRMY JEST TOMASZ ************************** Z POZNANIA.
    OGLOSZENIA WYCHODZĄ ZAWSZE W PONIEDZIAŁEK(gazeta wyborcza) WTOREK (gazeta egionalna "tygodnik płocki") no i na stronie internetowej ogloszenia.plock.pl
    PAN TOMEK PRZYZNAŁ MI ŻE NIE MA ZADNYCH ZLECEN wyciaga kase od ludzi tyle ile moze ,po jakims czasie zamyka biuro i slad po nim ginie.
    NIE DJACIE SIE OSZUKAĆ MOJE PANIE
    Ostatnio edytowane przez Robert ; 2009.06.05 o 22:52 Powód: Cenzura

  2. #2

    PRISMATIC to oszusci

    To co ja mam teraz zrobić??? W poniedziałek idę na spotkanie z całym szefem,oczywiście 60zł zapłaciłam:sad: Na sesje napewno się nie zgodzę,po tym co przeczytałam..............możesz powiedz skąd wiesz,że są naciągaczami??? Proszę Cię bardzo o odpowiedz

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    768
    hehe :)
    z takimi oszustami tylko jedno wyjście :)

  4. #4
    karolajna
    Guest
    haha rzeczywiscie sie dziewczyna zdenerwowała ;P i wcale sie nie dziwie:P

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    44
    Posty
    18
    NIEDLUGO NA TYM WATKU POJAWIA SIE "DOBRE" OPINIE O PRISMATIC , BO ZAPEWNE P.TOMEK POWIE SWOIM NIEUSTRASZONYM SEKRETARKA BY SIE ZALOGOWAŁY I WYSTAWIŁY DOBREGO KOMENTA. TAK ROBIŁ NA FORUM O PROmODEL.
    teraz gdy juz troche zostaly przyblizone fakty o prismatic, ja mam spokojne sumienie ze udalo mi sie otworzyc niektorym oczy.
    A czy wy w to uwiezycie to juz wasza sprawa.Po czasie przekonacie sie ze tadobra3 miala racje.

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar Junia
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    33
    Posty
    420
    A ja nie wiem jak mozna przegladajac strony roznych agencji wybrac wlasnie ta lub promodel :/

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    768
    Cytat Zamieszczone przez tadobra3
    NIEDLUGO NA TYM WATKU POJAWIA SIE "DOBRE" OPINIE O PRISMATIC , BO ZAPEWNE P.TOMEK POWIE SWOIM NIEUSTRASZONYM SEKRETARKA BY SIE ZALOGOWAŁY I WYSTAWIŁY DOBREGO KOMENTA. TAK ROBIŁ NA FORUM O PROmODEL.
    teraz gdy juz troche zostaly przyblizone fakty o prismatic, ja mam spokojne sumienie ze udalo mi sie otworzyc niektorym oczy.
    A czy wy w to uwiezycie to juz wasza sprawa.Po czasie przekonacie sie ze tadobra3 miala racje.

    no włacha :)
    najlepsze jest w tym to że te ich "top modelki" miały po 3 posty na koncie :)

  8. #8
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    34
    Posty
    42
    a tyle sie mowi o tym ze zadna prawdziwa agencja nie bierze zadnego wpisowego itp... to naiwne placa.

  9. #9
    Banned
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    768
    też nie rozumiem ,może dlatego ,ze odwiedzają to forum jak juz zapłaciły :)
    ale kto jak się nie zna by nie zapłacił ?????
    jeśli cię chcą i się Z"nadajesz" to czemu nie ????????
    ale to jest niestety oszustwo i nakłaniam by więcej osób czytało te post zanim zapłacą albo coś podpiszą ,bo mogą sie wpakować w niezłe bagno ;)
    ostrzegam
    to z dobra dla was :)

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    44
    Posty
    18
    niestety jest mnostwo ludzi ktorzy nie maja zielonego pojecia o takich agencjach jak prismatic. Podpisuja umowe i dopiero pozniej wchodza w internet i szukaja jakis informacji o tej agencji. Wtedy jest za pozno by sie wycofac.Juz zostali oszukani, okradzeni!!

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    44
    Posty
    18
    PIO_GOLD!!
    dziekuje ze mnie wspierasz. teraz Wiem że nie jestem jedyna osoba ktora to mowi, a mowi prawde.Mam nadzieje ze uda mi sie choc kilku osoba otworzyc oczy i pokazac jaka jest prawda.
    I POMOC LUDZIOM BY NIE DALI SIE OSZUKAC.

  12. #12
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Pułtusk
    Posty
    68
    Oczom nie wierzę, że tak można pisać na tym forum jak w tym wątku. Chyba mało jeszcze wiem.
    Ostrzec, uważam można koleżanki i kolegów z forum w dużo bardziej cywilizowany sposób.
    Od ustaleń i stawiania zarzutów są prokuratorzy, a od wydawania wyroków są sądy. Poszkodowany powinien zgłosić sprawę na policję lub prokuraturę i tylko tyle.
    Rzucanie wulgarnych wyzwisk, czy nazywanie kogoś oszustem na forum może się obrócić przeciwko wam.

    pzdr
    irek

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    44
    Posty
    18
    nie jestem osoba poszkodowana.Ja ostrzegam!

  14. #14
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    05.2008
    Posty
    94

    no prosze-SAME PRINCESSY COS CZUJE

    wiem ze promodel szalu nie robi ale popatrzcie dziewczyny z drugiej strony: jak ktos kto wyglada jak "pasztet" chce zostać modelka? no sorki ale czy niektore widują sie czasem z lustrem??i tu juz nie mowie tylko o promodelu ale tez i o innych agencjach i pseudo-modelkach-DZIEWCZYNY JAK SIE WYGLADA,TAK JAK SIE WYGLADA TO ZADNA AGENCJA NIE POMOZE HEHE

  15. #15
    Pasztety pasztetami,ale oszukano moje dziecko,a tego nie daruje

  16. #16
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    05.2008
    Posty
    94
    jesli chodzi o dzieci to fakt ;/ (bunia25) warto walczyc aczkolwiek w pozostalej kwestii mam troche inne zdanie :)

  17. #17
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2008
    Wiek
    32
    Posty
    1
    :sad: jestem wścieekła ...bo ten sam facet (chtba) prowadzi taką agencję w Poznaniu!!!! o nazwie Media Star!!! ja sie nabrałam!!! wpłaciłam 60 zł, ale jak moja mama usłyszała o koszcie sesji , i o tym ze firma we mnie zainwestuje połowe ale reszte musze wpłacić sama to powiedziała , że to oszuści! :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :question: :question:
    Po co ten człowiek daje nadzieje :question: :question: nastolatkom :exclamati :exclamati :exclamati nie wiem jak te modelki robią kariere ale napewno nie dzieki takim ludziom jak on :exclaim: :exclaim: :exclaim: :sad:

  18. #18
    karolajna
    Guest
    y. ja bym radzila uwazac na sowa. zgadzam sie z Wampirkiem.
    wasze posty maja charakter pomowienia. nikt wam nie kazał podpisywac umowy, trzeba bylo sprawdzic wczesniej.
    ja nie rbronie tu absolutnie tej agencji, ale radze sie opanowac.

  19. #19
    Moderator Awatar Vito
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Cork, Ireland
    Posty
    980
    Wielokrotnie na tym forum bylo mowione:
    1. Jesli agencja zada pieniedzy za wpisowe i sesje - to nie agencja, a bank twarzy. Oni zarobic moga tylko w ten sposob, w zaden inny.
    2. Dla agencji modelka jest 'towarem' na ktorym sie zarabia przezcaly czas - a nie jednorazowo.
    3. Sny i marzenia i karierze niestety kosztuja...
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2008
    Wiek
    35
    Posty
    2

    UWAGA !!!! Uwaga !!! Promodel zmienił nazwe na Promedia

    UWAGA !!!! Uwaga !!! Promodel zmienił nazwe na Promedia
    Uwaga, Uwaga!!!
    Ci oszusci rozsiewają sie po całej polsce teraz zmienili nazwe na PROMEDIA !! PROSTAR ciekawe przed czym uciakają??Zmienili nazwe, usuneli strone internetowa teraz nawet owej nie maja a co to za agencja bez strony????oczywiście wpisowe 60 zł niby za każdy miesią promocji po 5 złoty...i jak widze nawet nie zmnienili od kilku lat ogloszeń,bo dzisiaj widziałam w gazecie ze szukaja zgadniejcie do czego...??? hahaha- do katalogu sukien slubnych..zreszta nic nie zmnienili bo juz tylu naiwnych zebraliz ewidza ze przynosi to rezultaty... NIGDY NIE MA ZADNYCH ZLECEN!!! tu chodzi tylko o te wpisowe!!!! i o kase za sesje słyszałam jak dzwonil wlasciciel do biura i o nic innego nie pytal np. co sie dzieje w biurze, czy ktos cikawy byl tylko ile dzis kasy zebrali...a pani liczyla przy mnie kase i powiedziala panie tomku dzis mielismy 3 wplaty po 60 złoty. Prawie dalam sie nabrac ...udałam zwe nie mam kasy i ze sie zastanowie i przyjde pozniej!!! UWAZAJCIE lepiej idzcie sobie popływac na basenie niz jakbyscie mialy te pieniadze utopic w tej ,,firemce,, pozal sie Boze.

 

 

Podobne wątki

  1. [Łódź] Casting na modelki - Agencja modelek Eithel
    Przez eithel.pl w dziale Praca i współpraca
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.12.29, 20:00
  2. "ACORDEON Agencja Artystyczna"
    Przez Daria_Z w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2007.08.14, 02:40
  3. Jaka powinna być dobra agencja??
    Przez Maryś w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 2007.04.01, 15:27
  4. [ Warszawa] Agencja reklamowa Ikon poszukuje nowych twarzy!!!
    Przez Agencja Ikon w dziale Zlecenia oraz castingi dla modelek, modeli i hostess
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.03.30, 23:14
  5. Idealna agencja?
    Przez Robert w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 2006.01.13, 14:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •