Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Pułtusk
    Posty
    68
    Cytat Zamieszczone przez Gosiunia
    hehe... no tak... wiedzialam, ze tak bedzie... ale zaskocze Cie wampirku gdyz wyslalam na siebie tylko jednego sms-a....
    Nie zaskoczyłaś mnie, nawet gdybyś wcale nie wysłała też bym nie był zaskoczony. Dziwi mnie tylko twoje dziwienie się, comy również. Przecież to plebiscyt internetowy, zgłaszałyście swoje kandydatury w regionach, nie widzę nic dziwnego w tym, że ktoś (a nawet jestem przekonany, że wielu ktosiów) zaesemesował na dziewczynę, która mu przypadla do gustu. Wszak to plebiscyt.
    Z cytowanego przeze mnie kawałka twojej wypowiedzi wnioskuję, że trochę źle odczytałaś mój poprzedni post. Ja absolutnie nie sugerowałem, że oddałaś na siebie więcej niż jeden głos, nawet nie sugerowałem, że w ogóle oddałaś. Proszę przeczytaj jeszcze raz tamten mój post, ale uważnie, ok?
    Ja wiem, że ciągle ktoś was o coś posądza, czepia się, dopina łatki i jesteście bardzo na to wyczulone - proszę mnie jednak nie wrzucać do jednego kociołka z nieżyczliwymi wam osobami :)
    Życzę wszystkim dziewczynom, które się zakwalifikowały zajęcia jak najlepszych miejsc.

  2. #22
    Stary wyjadacz Awatar Gosiunia
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    350
    Cytat Zamieszczone przez wampirek
    Nie zaskoczyłaś mnie, nawet gdybyś wcale nie wysłała też bym nie był zaskoczony. Dziwi mnie tylko twoje dziwienie się, comy również. Przecież to plebiscyt internetowy, zgłaszałyście swoje kandydatury w regionach, nie widzę nic dziwnego w tym, że ktoś (a nawet jestem przekonany, że wielu ktosiów) zaesemesował na dziewczynę, która mu przypadla do gustu. Wszak to plebiscyt.
    Z cytowanego przeze mnie kawałka twojej wypowiedzi wnioskuję, że trochę źle odczytałaś mój poprzedni post. Ja absolutnie nie sugerowałem, że oddałaś na siebie więcej niż jeden głos, nawet nie sugerowałem, że w ogóle oddałaś. Proszę przeczytaj jeszcze raz tamten mój post, ale uważnie, ok?
    Ja wiem, że ciągle ktoś was o coś posądza, czepia się, dopina łatki i jesteście bardzo na to wyczulone - proszę mnie jednak nie wrzucać do jednego kociołka z nieżyczliwymi wam osobami :)
    Życzę wszystkim dziewczynom, które się zakwalifikowały zajęcia jak najlepszych miejsc.

    a to przepraszam bardzo =)... zle to odebralam =)... jestem zdziwiona, ze sposrod tylu dziewczyn, ktore sie zglosily i napewno wysylaly na siebie esy, dostalam sie dalej... ale zastanawiam sie czy tych zaproszen nie dostaly wszystkie kandydatki...

  3. #23
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Pułtusk
    Posty
    68
    Cytat Zamieszczone przez Gosiunia
    a to przepraszam bardzo =)... zle to odebralam =)... jestem zdziwiona, ze sposrod tylu dziewczyn, ktore sie zglosily i napewno wysylaly na siebie esy, dostalam sie dalej... ale zastanawiam sie czy tych zaproszen nie dostaly wszystkie kandydatki...
    Nic się nie stało :) czasem można coś inaczej zrozumieć przecież.
    Dostałaś się, bo się po prostu podobałaś internautom i oddawali na ciebie głosy (nie dziw się temu) lub Missland zgodnie z regulaminem plebiscytu, na podstawie zdjęć i ankiety, którą im wysłałaś zakwalifikował cię w IV etapie konkursu do castingu w Warszawie.
    Cytat ze strony Plebiscytu Piękna 2008:
    Aktualna klasyfikacja
    GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE. Nominacje do udziału w castingu ogólnopolskim uzyskało: I etap po 15, II etap po 20, III etap po 30 kandydatek z największą ilością głosów/SMS.

    (koniec cytatu)
    Te trzy etapy to łącznie (Miss Polski i Miss Nastolatek) 130 dziewczyn.
    Cały Plebiscyt zgodnie z Regulaminem (link) to IV etapy tak więc z dziewczętami wybranymi przez komisję Misslandu w IV etapie (2x50) na castingu w Warszawie można spodziewać się 230 dziewcząt (115 w Miss Polski i 115 w Miss Nastolatek).
    Konkurencja dosyć liczna, a czy silna to się okaże.
    Głosowanie na siebie w wielu przypadkach miało niewielki sens. Mogło dać jednak wielu dziewczynom możliwość załapania się i zobaczenia jak to jest na takim castingu.
    Gosiunia i coma, jeśli uważacie, że to niemożliwe, że wygrałyście miejsca w castingu głosami internautów musicie wziąć pod uwagę, że zaprasza was komisja Misslandu. Innej możliwości w świetle Regulaminu Plebiscytu ja nie widzę.
    Tak czy siak musiałyście się spodobać - albo jednym albo drugim.
    Mnie się też bardzo obie podobacie, ale ja tu tylko próbuję pomóc w "rozpracowaniu" informacji ze skomplikowanej IMO w budowie i chyba niezaktualizowanej na dziś strony internetowej Misslandu.
    Będę wyczekiwał na wieści o waszych decyzjach, ewentualnych sukcesach w castingu i dalszych.
    pzdr
    irek

  4. #24
    Pierwsze kroki Awatar ssweetangel
    Dołączył
    03.2008
    Wiek
    33
    Posty
    3
    hej dziewczyny a ja wysłałam ostatniego dnia zgłoszeie na stronie i tez jade do Warszawy jednak chciałam się zapytać jak to będzie wyglądałoa czy przypadkiem nikt na stronie nie jedzie z Wrocławia??

  5. #25
    A Ty jestes z Wrocławia?
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

  6. #26
    Pierwsze kroki Awatar ssweetangel
    Dołączył
    03.2008
    Wiek
    33
    Posty
    3
    w sumie jestem z małej miejscowości koło Wałbrzycha ale na długi weekend wybieram sie do Wrocławia a co??:)

 

 

Podobne wątki

  1. Miss Bikini Model International 2008
    Przez ProfiEvent w dziale Konkursy piękności
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2008.04.07, 19:02
  2. Miss 2008
    Przez Agnesa93 w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 2007.11.22, 14:48
  3. oszukana miss Polski
    Przez telis w dziale Hyde Park
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 2006.10.22, 13:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •