Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 26
  1. #1

    Miss Polski 2008

    Wiecie coś na temat tego konkursu? Jak wyglądały poprzednie edycje, na czym to polega, jak przebiegają castingi i czy opłaca sie brać w tym udział, bo dostałam taką wiadomość:
    Witamy
    Niniejszym zawiadamiamy, że decyzją Jury Plebiscytu Internetowego została Pani zakwalifikowana do udziału w castingu ogólnopolskim konkursu Miss Polski i Miss Nastolatek 2008.
    Zapraszamy do udziału w castingu, który odbędzie się :

    do konkursu MISS NASTOLATEK - 04 maja 2008 roku [niedziela], godzina 10.00, w sali Studia Taneczo-Aktorskiego w Warszawie przy ulicy Twardej 42

    do konkursu MISS POLSKI 2008 – 04 maja 2008 roku [niedziela], godzina 13.00, w sali Studia Taneczno-Aktorskiego w Warszawie przy ulicy Twardej 42

    Na casting należy zabrac ze sobą;
    dowód tożsamości, kostium kąpielowy, obuwie na wysokim obcasie.
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  2. #2
    Nikt nic nie wie? ;)
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  3. #3
    Hmm wiesz Coma, ciężko określić bo są różni organizatorzy takich konkursów :)
    ja też biorę teraz udział. [jest w podpisie informacja nawet]
    teraz są eliminacje regionalne właśnie. Wiesz ja nie biorę udziału żeby wygrać tylko po to zeby poznac ciekawych ludzi i się dobrze bawić :)
    w maju jedziemy na zgrupowanie i napewno bedzie swietnie! hehe;)
    juz znam prawie wwszystkie uczestniczki i przyznam szczezrze, ze nie zaluje ze wzielam udzial :)
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

  4. #4
    http://missland.pl/ Ja dostałam zaproszenie z tej strony
    Tyle, ze ja nie brałam udziału w żadnym z castingów regionalnych, kiedyś o tak chyba zgłoszenie wysłałam, nawet nie wiem na jakiej podstawie mnie wybrali.
    Powiedzmy, ze jestem na takim castingu, i powiedzmy, że przeszłam dalej (bo jak nie przejdę to wiem co i jak;)) i co dalej? Czym się różni to Twoje miss od mojego miss? :D Po co tego tyle hehe ;)?
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  5. #5
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Pułtusk
    Posty
    68
    Cytat Zamieszczone przez coma
    ...Tyle, ze ja nie brałam udziału w żadnym z castingów regionalnych, kiedyś o tak chyba zgłoszenie wysłałam, nawet nie wiem na jakiej podstawie mnie wybrali...
    Może wybrali cię na podstawie portfolio na getphoto, twoje portfolio tam pozwala precyzyjnie określić twoje możliwości - mam na myśli "polaroidy", brak makijażu, "nieszopowane" zdjęcia, wszechstronną prezentację sylwetki, i rysów twarzy, innych walorów i wad zapewne też (chociaż ja wad nie widzę).

    Cieszysz się myślę, a nie dowierzasz szczęściu - po prostu zadzwoń do nich i dopytaj.
    pzdr
    irek

  6. #6
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Pułtusk
    Posty
    68
    coma, no załapałaś się, ciesz się. Znalazłem cię w laureatkach, internetowego Plebiscytu Piękna 2008 (woj. podkarpackie). Nagrodą jest udział w ogólnopolskim castingu, o którym cię właśnie poinformowali ze strony missland.pl.
    Spojrz - to chyba ty :)
    http://www.misspolska.eu/index.php?l...=2008&region=9

    Gratuluję
    irek

  7. #7
    karolajna
    Guest
    coma ja patrze, ze Ty się wszędzie dostajesz:P i w koncu nie ma sie czemu dziwic .. jestes juz w jakiejs agencji ? zglos sie do jakiejs koniecznie i to do tych z gornej polki .. mysle ze mozesz zrobic niezła kariere;]

  8. #8
    Izabela Głogowska :)

    No tak Coma... te konkursy sa ze soba scisle powiazane.
    W zasadzie to laureatki tej 'mojej miss' ubieglorocznej sa na tej stronie. :)
    ja Ci dokladnie nie powiem jaki to ma zwiazek bo sama nie moge zlapac ;d
    ale wiem, ze w tym konkursie przynajmniej nie ma czegos takiego, ze zwyciezczynie sa 'znane' juz od poczatku, a reszta dziewczyn to tylko tzw tło.
    To wiem bo rozmawialam z innymi dziewczynami, ktore braly udzial w tym konkursie. Z reszta w tym roku równiez wyglada mi to na uczciwy uklad :)
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

  9. #9
    Stary wyjadacz Awatar Grazioso
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez NataluSska
    wiem, ze w tym konkursie przynajmniej nie ma czegos takiego, ze zwyciezczynie sa 'znane' juz od poczatku, a reszta dziewczyn to tylko tzw tło.
    To wiem bo rozmawialam z innymi dziewczynami, ktore braly udzial w tym konkursie. Z reszta w tym roku równiez wyglada mi to na uczciwy uklad :)

    to się boleśnie przekonasz, jak jest naprawdę
    W wyborach miss, stwierdzenie "Dać za wygraną" nabiera zupełnie innego znaczenia.
    - anonimowe

  10. #10
    Właśnie, że przeciwnie. Asia Spychalska pochodzi z mojego miasta. Przeszła cały etap regionalny i została I Vice Miss Polski. Wcześniej nie miała do czynienia ani z tymi ludźmi, ani z konkursem.
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

  11. #11
    Wie o co chodzi Awatar temida
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    39
    Posty
    41
    Eeee, w miss polski tylko jedna dziewczyna dostaje nagrode- główna miss. Na 1 miejsce nigdy nie liczyłam, dlatego startuję w foto models, tam wygrane są wszystkie finalistki, bo smażą tyłki w ciepłych krajach na finale :D.
    Poza tym, w miss polski mają szanse tylko te wysokie, a ja mam 164 cm :(

  12. #12
    Cytat Zamieszczone przez temida
    Eeee, w miss polski tylko jedna dziewczyna dostaje nagrode- główna miss. Na 1 miejsce nigdy nie liczyłam, dlatego startuję w foto models, tam wygrane są wszystkie finalistki, bo smażą tyłki w ciepłych krajach na finale :D.
    Poza tym, w miss polski mają szanse tylko te wysokie, a ja mam 164 cm :(
    no nie wiem jak jest :) pierwszy raz mam styczność z tego typu 'zabawą' :)
    nawet nie mam porównania :) musialabym poczytac conieco o zasadach konkursu miss foto. A kto to organizuje w ogole?
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    5

    oragnizator

    To organizują Ci sami ludzie co organizowali przed laty Miss Polski i Elite. To Marek Wysocki - kiedyś był Dyrektorem Generalnym w Miss Polski a teraz od ośmiu lat organizuje Fotomodels Poland. :happy:

  14. #14
    Stary wyjadacz Awatar Gosiunia
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    350
    oOo... dzisiaj dostalam identycznego e-mail'a xDD i ja rowniez nie mam pojecia na jakiej podstawie sie dostalam... ale moze to wszystkim wysylaja... no nie wiem... i nie wiem czy pojade na casting... a jesli tak to bede Cie szukac COMA =P

  15. #15
    Ale ja nie powiedziałam, ze jade :P Chyba nie jade, konkursy miss nie dla mnie ;) wolałabym modelką zostać niż miss ^^
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  16. #16
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Pułtusk
    Posty
    68
    Cytat Zamieszczone przez Gosiunia
    oOo... dzisiaj dostalam identycznego e-mail'a xDD i ja rowniez nie mam pojecia na jakiej podstawie sie dostalam... ale moze to wszystkim wysylaja... no nie wiem... i nie wiem czy pojade na casting... a jesli tak to bede Cie szukac COMA =P
    Gosiunia no co ty? Jak to na jakiej podstawie? Musiałaś wysłać do konkursu internetowego Plebiscyt Piękna 2008 (region łodzki) zgłoszenie, a dzięki liczbie wysłanych "na ciebie" smsów zakwalifikować sie do ogólnopolskiego castingu, tak samo, identycznie jak jak coma.
    A tu link gdzie cię znalazłem:
    http://www.misspolska.eu/index.php?s...=2008&region=2
    Wiem, że miss to nie modelka (wg wielu), ale casting, zdjęcia i bywanie to chyba jakieś doświadczenie - jakbym był taki zgrabny, śliczny i młody jak wy - jechałbym.

  17. #17
    Coma ale to się ściśle wiąże. Może nie tak do końca to jest to samo, ale jeżeli stawiasz swoje pierwsze kroki to warto się w ten sposób odnaleźć w tym otoczeniu. Podczas tego konkursu odbywają się sesje zdjęciowe, często też pokazy. Na dobry początek :)
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

  18. #18
    Stary wyjadacz Awatar Gosiunia
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    350
    Cytat Zamieszczone przez wampirek
    Gosiunia no co ty? Jak to na jakiej podstawie? Musiałaś wysłać do konkursu internetowego Plebiscyt Piękna 2008 (region łodzki) zgłoszenie, a dzięki liczbie wysłanych "na ciebie" smsów zakwalifikować sie do ogólnopolskiego castingu, tak samo, identycznie jak jak coma.
    A tu link gdzie cię znalazłem:
    http://www.misspolska.eu/index.php?s...=2008&region=2
    Wiem, że miss to nie modelka (wg wielu), ale casting, zdjęcia i bywanie to chyba jakieś doświadczenie - jakbym był taki zgrabny, śliczny i młody jak wy - jechałbym.
    hehe... no tak... wiedzialam, ze tak bedzie... ale zaskocze Cie wampirku gdyz wyslalam na siebie tylko jednego sms-a i szczerze mowiac nie wierzylam za bardzo na jakikolwiek odzew w tej sprawie =)... i smie watpic na tej podstawie, ze kandydatki na ten tytul byly wybierane tylko wedlug ilosci sms-ow... w sumie to nawet zdziwilabym sie gdyby tak bylo... i podobnie jak Coma nie interesuja mnie za bardzo konkursy miss ale mysle, ze wlasnie dzieki temu moge zyskac jakies doswiadczenie wiec chcialabym jechac do Wawy... ale niestety moja mama uwaza, ze jestem za mloda... wiec i tak pewnie nie pojade....

  19. #19
    ja to bym na Twoi miejscu pojechala! Bo warto;)
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

  20. #20
    Stary wyjadacz Awatar Gosiunia
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    350
    Cytat Zamieszczone przez NataluSska
    ja to bym na Twoi miejscu pojechala! Bo warto;)
    no ja bym bardzo chciala... ale gorzej z mama =(....

 

 

Podobne wątki

  1. Miss Bikini Model International 2008
    Przez ProfiEvent w dziale Konkursy piękności
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2008.04.07, 19:02
  2. Miss 2008
    Przez Agnesa93 w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 2007.11.22, 14:48
  3. oszukana miss Polski
    Przez telis w dziale Hyde Park
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 2006.10.22, 13:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •