Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22

Wątek: Bielsze zeby

  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2008
    Posty
    5

    Bielsze zeby

    Chcialabym Was prosic o rade..jak wybielic zeby bez kosztownego zabiegu w gabinecie? Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze efekt bedzie o wiele mniej widoczny ale zalezy mi nawet na malych rezultatach. Ktore produkty/pasty moglbyscie mi polecic? :)

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar palinka
    Dołączył
    04.2008
    Lokalizacja
    Rzeszów :)
    Wiek
    33
    Posty
    174
    Większość past wybielających :)
    Np. Oriflam - ja używam i jestem b. zadowolona :) A ponadto guma do żucia orbit white :D Masz świeży oddech i białe zęby - dwa w jednym :D

  3. #3
    http://www.allegro.pl/item364600926_...hitelight.html
    niewiele koztuje a naprawdę skuteczne.

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar Gosiunia
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    350
    slyszalam kiedys o naturalnym sposobie wybielania zebow... po nalozeniu pasty na szczoteczke nasypujesz troche proszu do pieczenia i wyciskasz kilka kropli cytryny... ale nigdy nei stosowalam i nie wiem czy to cos daje.. =))

  5. #5
    www.gudejko.pl Awatar MonikaG89
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    192
    Cytat Zamieszczone przez myloginx
    Chcialabym Was prosic o rade..jak wybielic zeby bez kosztownego zabiegu w gabinecie? Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze efekt bedzie o wiele mniej widoczny ale zalezy mi nawet na malych rezultatach. Ktore produkty/pasty moglbyscie mi polecic? :)
    Zależy jaki masz odcień . Jeżeli żółtawy to niestety zabiegi domowe nic nie pomogą.Szkoda zębów.

  6. #6
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Posty
    24
    ja używałam białej perły, maść w miare takowa w smaku.
    około 50 zł, ale rezultaty są.
    zależy jeszcze od szkliwa, ale trzeba przyznać, że róznica jakaś tam jest.

  7. #7
    Wie o co chodzi Awatar lullaby
    Dołączył
    07.2008
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    31
    Posty
    34
    i pij mniej kawy, o ile pijesz, bo kawa sprawia,że zęby żółkną. większość past daje dobre efekty, jednakże trzeba być wytrwałym i regularnie dbać ; )

  8. #8
    Wie o co chodzi Awatar zabcia331
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Działdowo
    Wiek
    32
    Posty
    80
    Soda pomaga :) 2 razy w tygodniu myje nią zęby i efekty widać :) tylko nie wolno przesadzać! 2 razy w tygodniu to max.
    "Uroda nie stanowi o niczym, gdy nie jest urodą serca"

    http://www.maxmodels.pl/elizab.html

  9. #9
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Wiek
    44
    Posty
    2
    ntakiego efektu jak w salonie niestety nie osiągniesz sama:(

  10. #10
    Wie o co chodzi Awatar zabcia331
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Działdowo
    Wiek
    32
    Posty
    80
    Ja też białej perły używałam i jestem zadowolona z efektów :))
    "Uroda nie stanowi o niczym, gdy nie jest urodą serca"

    http://www.maxmodels.pl/elizab.html

  11. #11
    Wie o co chodzi Awatar MaggdaLena
    Dołączył
    04.2009
    Lokalizacja
    wln
    Wiek
    32
    Posty
    77
    polecam paski wybielające blend-a-med white strips są rewelacyjne, co prawda kosztuja około 50 zł, ale efekt jest niesamowity (u mnie). Przed zakupem czytałam dużo opini w internecie o nich i były praktycznie wszystkie bardzo dobre. Zużyłam już jedno opakowanie i ząbki są dużo bielsze, zamierzam kupic drugą paczke aby dopełnic efektu i miec bielutki usmiech. pozdrawiam

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Płock
    Wiek
    32
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez ComeToMe Zobacz posta
    ja używałam białej perły, maść w miare takowa w smaku.
    około 50 zł, ale rezultaty są.
    zależy jeszcze od szkliwa, ale trzeba przyznać, że róznica jakaś tam jest.
    Jakaś? Po paru użyciach widac już duża różnice, a tubki są bardzo wydajne.

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2009
    Wiek
    29
    Posty
    12
    gdzie mozna dostać ta,, białą perłe '' ???

  14. #14
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Płock
    Wiek
    32
    Posty
    6
    np. w aptece

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2009
    Wiek
    29
    Posty
    12
    aha to dzieki za odpowiedź a czy nie niszczy ona szkliwa zębów ???

  16. #16
    ..PRO.. Awatar XXmalenkaXXX
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    33
    Posty
    108
    Cytat Zamieszczone przez maggdalena Zobacz posta
    polecam paski wybielające blend-a-med white strips są rewelacyjne, co prawda kosztuja około 50 zł, ale efekt jest niesamowity (u mnie). Przed zakupem czytałam dużo opini w internecie o nich i były praktycznie wszystkie bardzo dobre. Zużyłam już jedno opakowanie i ząbki są dużo bielsze, zamierzam kupic drugą paczke aby dopełnic efektu i miec bielutki usmiech. Pozdrawiam


    biala perla w porownaniu z paskami z blend-a-med jest nieskuteczna poniewaz mimo tego ze paski sa drozsze to sa o wiele bardziej skuteczne:)) taka jest moja opinia :)

    takze zamiast wybielac i probowac wszystkiego po kolei zacznij od pojscia do apteki i kupienia tych wlansie paskow :)

    ani mi sie waz uzywac domowych sposobow w stylu sody czy kwasku cytrynowego poniewaz w ten sposob zniszczysz szkliwo:)
    kazdy ma cos w sobie trzeba tylko umiec to odkryc:))

  17. #17
    Ja wybielałam zęby w gabinecie przy uzyciu lasera i efekt był naprawde świety.
    Dodatkowo lekarz polecił mi pastę wybielająco-ochronną BlanX, która używam codzinnie. Pomimo tego, że pije bardzo dużo herbaty i kawy zęby mam cały czas jak perełki:) Używam BlanX Anty-Osad i jestem super zadowolona, bo po umyciu tą pastą, zęby są przyjemnie śliskie i bardzo białe.

  18. #18
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2009
    Lokalizacja
    Radom/Kraków
    Posty
    88
    Wybielanie laserowe ^^ I najróżniejsze pasty wybielające, ale jeśli ktoś naturalnie ma żółte zęby to tym sposobem nic nie poradzi.
    Co do laseru to uważam to za bezsensowne, po co mieć białe, sztucznie wyglądające ząbki? Ważne by wyglądały na czyste, jeśli naturalnie ma się zóławe szkliwo to wygląda chociaż naturalniej, mało kto ma naturalnie całkiem białe zęby, wybielone są takie...plastikowe. ;d Przynajmniej takie jest moje zdanie ;) Jeśli zęby są dobrze umyte i nie maja kamienia to jest ok i nie trzeba ich wybielać laserem ;p

  19. #19
    Pierwsze kroki Awatar LAtoJA
    Dołączył
    08.2011
    Posty
    6
    A ja szczerze polecam Białą Perłę. Preparat niedrogi, ładnie wybiela - po tygodniu u mnie było widać różnicę. Nie niszczy szkliwa! Ludzie nie mylcie niszczenia szkliwa z nadwrażliwością dziąseł i zębów, która zawsze w mniejszym lub większy stopniu występuje podczas stosowania tego typu preparatów i szybko mija.

  20. #20
    Pierwsze kroki Awatar zwierzynka_an
    Dołączył
    11.2011
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    4
    Pasty swoją drogą ale ogranicz czarną kawę, herbatę i czerwone wino. Ja też kilka razy w tygodniu jem - a dokładniej nacieram sobie zęby ćwiartką cytryny. Podobno to jest najstaszy i najlepszy sposób :))) No i naturalny.

 

 

Podobne wątki

  1. Wujek Dobra Rada radzi modelkom ;-)
    Przez Dexone w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 2015.07.31, 11:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •