Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: olejek rycynowy

  1. #21
    REGGAE play. Awatar Karolina :))
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    Wrocław/Opole
    Wiek
    30
    Posty
    1,082
    Cytat Zamieszczone przez black_angel
    A ja od pewnego czasu stosuję raz w tygodniu taką miksturkę:

    -olej rycynowy
    -żółtko
    -nafta
    -sok z cytryny (na jasne włosy)
    -radical w płynie

    efekt OK !

    A co trzy dni wcieram we włosy wodę pokrzywową (przyciemnia, więc zamierzam zmienić na wodę brzozową jak ta się skończy). Niesamowicie mi urosły.
    Polecam.

    a gdzie mozna kupic ta wode?? i po ile :D:D

  2. #22
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2008
    Lokalizacja
    lubelskie
    Posty
    13
    wiesz, tak przypadkiem wpadła mi w oko jak byłam w takim małym sklepiku chemicznym, myślę że można ją wszędzie dostać ;) kosztuje 3,50. Generalnie bardziej polecam (dla blondynek) tonik do włosów niebieski z wyciągiem z brzozy z Garniera koło 20 zł kosztuje, ale na długo wystarcza i nie robi tzw. fioletowych włosów ;) tak jak pisze na opakowaniu: -opalizujący połysk, niweluje żółte refleksy, wzmacnia włosy. Kupiłam w aptece. :)
    Pozdrawiam.

  3. #23
    REGGAE play. Awatar Karolina :))
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    Wrocław/Opole
    Wiek
    30
    Posty
    1,082
    Cytat Zamieszczone przez black_angel
    wiesz, tak przypadkiem wpadła mi w oko jak byłam w takim małym sklepiku chemicznym, myślę że można ją wszędzie dostać ;) kosztuje 3,50. Generalnie bardziej polecam (dla blondynek) tonik do włosów niebieski z wyciągiem z brzozy z Garniera koło 20 zł kosztuje, ale na długo wystarcza i nie robi tzw. fioletowych włosów ;) tak jak pisze na opakowaniu: -opalizujący połysk, niweluje żółte refleksy, wzmacnia włosy. Kupiłam w aptece. :)
    Pozdrawiam.

    Ooo Dziekujee bardzoo :)

  4. #24
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2011
    Posty
    1
    Mam brązowe włosy i chciałabym, żeby były ciemniejsze. Czytając że sok z cytryny rozjaśnia, czy mogłabym go nie dodawać? ?

  5. #25
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2010
    Wiek
    38
    Posty
    26
    Możesz nie dodawać,ale wtedy efekt nie wyjdzie taki sam. A jeśli chodzi o olejek rycynowy,to uważam ze świetnie sprawdza się np jako odżywka do włosów.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •