Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1

    MKU models face management

    co Myślicie o tej agencji ? ktoś ma jakieś doświadczenia i przeżycia ?

  2. #2
    Pokaż jęzor:D;* Awatar Anulak100
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    30
    Posty
    482
    Daj linka :)
    "wierz w swoje siły!!!":exclaim:

  3. #3
    www.mkumodels.com tutaj jest link tej strony

  4. #4
    nikt nie zna ?warto próbować ?

  5. #5
    Haaa loo !

  6. #6
    ..PRO.. Awatar yasmina
    Dołączył
    05.2008
    Wiek
    32
    Posty
    133
    patrząc na modelki wydaje się być dobrą agencją
    Trzeba działać, aby rzeczy się stawały, a nie czekać aż się staną... :exclaim:

  7. #7
    Stary wyjadacz Awatar anoooch
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    143
    Hm .. skrupulatnie oglądnelam stronkę, modellki, i wszystko co bylo możliwe. Moim zdaniem agencja jest dobra, .. Mało o niej slyszałam,może dlatego,że na rynku są 4 lata, innego agencje mają trochę wiecej na koncie. Myślę, że warto próbować, z chęcią sama wyślę tam zgłoszenie .. Tylko nad talią muszę jeszcze popracować. Chętnie przeczytałabym jeszcze jakieś wypowiedzi,od dziewczyn, które mają doczynienia z agnecją .. i trochę więcej o nich wiedzą.
    Pozdrawiam.
    Teraz będzie Twój czas ! :)

  8. #8
    karolajna
    Guest
    dziewczyno!! aaa! przerazasz mnie... nie wiem ile watkow zalozylas z pytaniem na temat roznych agencji .. HELOU! moze rpzejzyj forum iposzukaj czegos ? bo temat o mku byl co najmniej jeden .. jak nie lepiej

  9. #9
    jakoś prubowałam i nie znalazłam... ; / wpisz sobie mku itp. i zobaczymy czy coś ci wyszuka .. szukałam nawet w necie o tym informacji itp. zakładam bo chce sie dowiedziec ... pfyy ... niektórzy sie juz nie mają o co czepiać ..

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez klaudiamuah
    pfyy ... niektórzy sie juz nie mają o co czepiać ..
    pfykaj sobie do kogos innego ;|
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

  11. #11
    ;/ ...... yy

  12. #12
    Będę sobie "pfykać" ile mi się tyko podoba. jak takie mądre to proszę ... znajdźcie jakiś wątek o tej właśnie agencji i zwracam honor.

  13. #13

  14. #14
    O dzięki ... ja jakoś nie potrafiłam znaleźć.

  15. #15
    WrednyStaryWyjadacz Awatar Teana
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Warszawa/Radom
    Posty
    156
    Spokojnie agencja jest bezpieczna pracowałam w niej i mogę polecićz całą odpowiedzialnością :)

  16. #16
    Cytat Zamieszczone przez klaudiamuah
    jakoś prubowałam i nie znalazłam... ; / wpisz sobie mku itp. i zobaczymy czy coś ci wyszuka .. szukałam nawet w necie o tym informacji itp. zakładam bo chce sie dowiedziec ... pfyy ... niektórzy sie juz nie mają o co czepiać ..
    kolejna slodka idiotka :)

    prÓbowałam tak sie pisze to po pierwsze,
    po drugie pokory zero co implikuje (eee pewnie nie zrozumie co to znaczy) fakt, że w tej branży to mało kto będzie chciał z taką marudą pracować...
    jak tak rozmawiam z roznymi osobami zwiazanymi z produkcja i innymi aspektami to co raz czesciej slysze, ze dziewczyny moze i ladne, ale tak glupie, ze nie mozna o niczym porozmawiac... a jak jest jakas laska ktora ma poukladane w glowce i jest ogarnieta to nawet jesli nie bedzie tak sliczna jak taka slodka idiotka to bedzie wieksza wola wspołpracy dla niej niż dla takiego przykladu...
    troche ot, ale jak widze takie zachowanie to az smiac mi sie chce :)
    JQ

 

 

Podobne wątki

  1. Maxima Models
    Przez Izabela w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2008.07.25, 11:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •