Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 51
  1. #21
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2008
    Wiek
    42
    Posty
    12
    Cytat Zamieszczone przez Anulak100
    Dziewczyny, mam problem. Otóż próbuje przytyć już od tygodnia, jem dużo pięć razy dziennie a oprócz tego na okrągło wcinam słodycze. Odmówiłam sobie nawet sportów żeby przytyć. A tu staje na wadze i..? znowu 45kg!;/ Każdy mówi tylko jak schudnąć, ale nigdzie nie ma jak przytyć:(
    bez sportu na cukrach i tluszczach to nie przytyjesz.
    - wiecej cukrow niz tluszczy - przy szybkiej przemianie materii organizm spali latwo cukry (bo wysoko energetyczne) i zabierze sie za tluszcze.
    - wiecej tluszczy niz curkow - tzw dieta kwasniewskiego, spala tluszcze i psuje watrobe bardziej niz 30 lat picia wodki (organizm nie potrafi przetwarzac dostarczanych tluszczow gdy te sa w nadmiarze).

    nie wiem gdzie chcesz przytyc, ale mase najlepiej zwiekszyc przez diete bogata w bialka (budulec) + cukry (energia do budowania) + niewielka ilosc tluszczy (by organizm nadal je przetwarzal). no i sport, wybierz sobie ten co lubisz, byle nie bieganie na dlugich dystansach (widzialas grubego maratonczyka?)

    Cytat Zamieszczone przez Angel_1987
    No niestety nie ma juz innegowyboru ja tez tyle waze poprostu inna przemiana meateri Organizmu juz bedziesz taka jestes :) na wadze PozdrawiamSerdecznie z góry
    nie takie rzeczy ludzkosc widziala. przemiana materii to jedno, zbalansowana dieta to drugie.

  2. #22
    Wybierz się na siłownie z trenerem i do profesjonalnego dietetyka. Absolutnie nie jedz wszystkiego, co Ci wpadnie w ręce, bo nabawisz się cellulitu, trądziku oraz innych nieprzyjemnych dolegliwości. Pozdrawiam;)
    mam synka!;)

  3. #23
    Wie o co chodzi Awatar zabcia331
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Działdowo
    Wiek
    32
    Posty
    80
    Mam ten sam problem :( W sumie przy wzroście 171 cm ważę 48 kg, więc nie jest tak źle, ale wygladam jak anorektyczka. Kość na kości. Wkółko słyszę takie docinki :/
    Od wczoraj jestem na tej diecie http://zdrowie.onet.pl/205,9428,,,,d...cie,diety.html i jestem ciekawa co z tego wyjdzie. W przeszłości nawet cały kurczak i pół bochenka chleba na raz nie pomagały, więc w tą diete też chyba nie uwierze :P No ale spróbować nie zaszkodzi :)
    "Uroda nie stanowi o niczym, gdy nie jest urodą serca"

    http://www.maxmodels.pl/elizab.html

  4. #24
    Stary wyjadacz Awatar palinka
    Dołączył
    04.2008
    Lokalizacja
    Rzeszów :)
    Wiek
    33
    Posty
    174
    Wiem, ze tyje sie od węglowodanow - szczegolnie duzo znajduje sie ich w ziemniakach i białym pieczywie.
    Takze jedz frytki i inne przetwory z ziemniakow :) Ale jeśli masz taką świetną przemianę materii to nic Ci nie pomoze :) Chociaz z tym nalezy uwazac bo za jakies dwa lata mozesz niespodziewanie przytyc stosując taką bogatą w węglowodany dietę, nawet jesli teraz nie bedziesz widziala za duzych skutkow :)

  5. #25
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    ja ostatnio natomiast przytyłam z 49 kg.do 51kg.nie wiem jak to sie stało,bo jem tyle co zawsze i nie jem jakiś niezdrowych rzeczy.Co gorsza czuje sie z tym źle,że przytyłam,chociaż inni mi mówią,że dobrze,bo wyglądałam jak kościotrup.
    Szczerze wolałam tak wyglądać niż czuć sie tak jak teraz...
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  6. #26
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2008
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez Anulak100
    o jakbym ja chciała przytyć z 5 kg!! marzenie. obierać krótkie spódniczki i szorty, bluzki na szelkach... a tu lato upał i chodzę wybierana bo wstyd mi, nie chce wyglądać jak kościotrup:( heh przez ostatni tydzień znowu obżerałam sie serem i śmietaną ale mi to nic nie daje;/;/
    to jest naprawde straszne. ja tez nie nosze nic krotszego niz za kolano i bluzek na szelkach. poprostu glupio mi jak ludzie w tramwaju patrza sie na mnie jakby zmniesmaczeni. ale tak z ciekawosci- to jaki macie np obwod uda? chce sie dowiedziec, czy moje chude nogi to jest tylko moja obsesja czy faktycznie jest cos ze mna nie tak.

  7. #27
    karolajna
    Guest
    ja mam 48 w najszerszym miejscu uda i mam wlasnie odwrotnei.. uwazam ze sa grube.. ale jak juz mamy podawac odwod to i dlugosc .. ktos moze miec 45 w udzie.. ale zupelnie inaczej to bedzie wygladało przy 180 wzrostu i przy 160 .. ja mam od krocza 95 cm

  8. #28
    Stary wyjadacz Awatar motyl
    Dołączył
    05.2008
    Wiek
    31
    Posty
    447
    Cytat Zamieszczone przez Anulak100
    mam 172 i 45 kg i 15 lat, i wygladam chudziej niz 45kg :( nienawidze miesa, i mcdonaldow;p wiec kocham zdrowo się odzywiać. ale "dla swojego dobra" jadłam to niezdrowe jedzonko by przytyc, ale nic z tego nie wyszło...
    miałam kiedys taki sam problem...Miałam 170 cm i ważyłam 45 kg.tragedia...wszyscy tylko :BOZE!!JAKA TY CHUDA JESTES!JESZC COS WOGÓLE??
    no ale mi sie udało z tego wyjść.bylo cięzko...teraz ważę 55 i 174 cm mam:) i jestem szczesliwa jak nigdy heh
    a co do obwodu uda to mam 49

  9. #29
    Pokaż jęzor:D;* Awatar Anulak100
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    30
    Posty
    482
    hej wiecie co? razem te ciastka(zdjecie na dole) maja 4000 kcal, cale opakowanie. no tak mniejwiecej 4000 bo w 100 g jest 1950 kcal a tam jest 215 g tych ciastek :D:D moze cos da. ale ochydnie to smakuje jak olej <bleeeE> :

    zdjecie : http://www.ecukierek.pl/includes/thu...5.jpg&size=188


    gdy przecietny baton ma tylko 300 hehe
    "wierz w swoje siły!!!":exclaim:

  10. #30
    Stary wyjadacz Awatar iza92
    Dołączył
    04.2008
    Lokalizacja
    Lubin
    Wiek
    31
    Posty
    308
    ja jakies 2 lata temu miałam tak samo wzrost ok 171 i waga 45.. a teraz 176 i 56 kilo to za duzo i chciałabym ważyć 50 ... ale to nie jest łatwe:PP
    Kazdy ma swoje problemy:D
    a wracając do przytycia.. to zgadzam sie z tym żebyś jednak uważała co jesz bo później mogą wyjść z tego niespodziewane efekty....:)

  11. #31
    Pokaż jęzor:D;* Awatar Anulak100
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    30
    Posty
    482
    mi nic nie 'zagraża' ^^ nie mam już siły tyć, możę kiedyś.. przytyje :) możę kiedyś ubiore szorty i bluzke na szelkach ^^ a narazie dam sobie z tym spokój ;p
    "wierz w swoje siły!!!":exclaim:

  12. #32
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    05.2008
    Posty
    94
    hehe a moj lekarz dzis mi powiedzial czemu jestes taka niedorzywiona hehe.mam niedowage na 168 cm waga 53-54 kg hehe ale mi sie podoba to jak wygladam i innym tez.juz nie chcialam mu mowic o modelkach ktore przy wzroscie 178cm waza tyle co ja ;)

  13. #33
    impossible girl Awatar Agnesa93
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Bolesławiec
    Posty
    196
    Ja mam 171cm wzrostu - i waże 44 kilo mam dość tego i nie umiem przytyć ;/
    tańcze, tańcze - Wytańcze ? ...

  14. #34
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2008
    Wiek
    30
    Posty
    5
    hej, ja waze 42kg. przy wzroście 168 i tez mam ten problem. tylko ze kiedy jem bardzo duzo, chudne. nawet 5-7 kg. a kiedy jem malo tyje. troche dziwacznie, ale taka prawda.

  15. #35
    Stary wyjadacz Awatar Junia
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    33
    Posty
    420
    Tak jasne jadłaś bardzo dużo i schudłas 7 kg? tzn z 42 do 35 ? czy z 49 do 42? Wiesz jakoś w to nie wierze.

  16. #36
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2008
    Wiek
    30
    Posty
    5
    wierzysz, czy nie. twoja sprawa.
    ale ponoc wszystko zalezy od sposobu myslenia. czytalam ksiazki o psychice ludzkiej, wiec nasz umysl robi nam na przekor. znam kobiety, ktore gdy chcialy zajsc w ciaze. to nic z tego. a gdy daly spokoj to zachodzily.

    wiec waga chyba nie klamie?

  17. #37
    :) hej, ja pije syrop na apetyt. 10 minut przed posilkiem. wtedy zjesz wiecej :) albo mozna tez pic tran, albo piołun(?). :depressed
    mozna to wszystko nabyc w aptece. :)
    wiem jak to jest jesc duzo, a nie tyć :/

  18. #38
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    45kg tez waze:P idź do mc donalda ahaha

  19. #39
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    i chipsy koniecznie jedz!;d troche niezdrowe, ale..;p

  20. #40
    no w sumie to adaa mowi prawde :P

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •