Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 51
  1. #1
    Pokaż jęzor:D;* Awatar Anulak100
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    30
    Posty
    482

    I jak tu przytyć?

    Dziewczyny, mam problem. Otóż próbuje przytyć już od tygodnia, jem dużo pięć razy dziennie a oprócz tego na okrągło wcinam słodycze. Odmówiłam sobie nawet sportów żeby przytyć. A tu staje na wadze i..? znowu 45kg!;/ Każdy mówi tylko jak schudnąć, ale nigdzie nie ma jak przytyć:(
    "wierz w swoje siły!!!":exclaim:

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar anoooch
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    143
    Hmm .. jedz dużo pieczywa. W sumie nie jestem w stanie Ci pomóc .. Największą udręką ludzkości jest otyłość, a nie szczuplość ;).
    Ja też waże, 45 kg, i nie spieszy mi się do tycia .
    aha, przypomnialo mi się, wiem,że banany są tuczące. wcinaj , ;).
    Powodzenia ;)
    Teraz będzie Twój czas ! :)

  3. #3
    REGGAE play. Awatar Karolina :))
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    Wrocław/Opole
    Wiek
    30
    Posty
    1,082
    Idz z kumpelami na duza pizze z salami :):happy:

  4. #4
    Pierwsze kroki Awatar Angel_1987
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    Gdańsk-Tczew
    Wiek
    37
    Posty
    12

    Angel_1987

    No niestety nie ma juz innegowyboru ja tez tyle waze poprostu inna przemiana meateri Organizmu juz bedziesz taka jestes :) na wadze PozdrawiamSerdecznie z góry

  5. #5
    tez bym chciala miec taki problem. ale niestety mam całkiem odwrotnie

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar Junia
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    33
    Posty
    420
    A ile masz lat? Może jeszcze sama od siebie przytyjesz.

  7. #7
    innocent greed Awatar justyna_100
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostrołęka
    Posty
    749
    niektóre osoby mogą jeść i jeść i nie przytyją.

    mam koleżankę, która je więcej niż faceci, a wygląda jak anorektyczka.
    chyba jedynym sposobem dla takich osób na przytycie jest siłownia i nabranie masy mięśniowej. wcale nie musi to oznaczać, że będziesz wyglądać jak kulturystka. trener na siłowni tak dobierze trening, żeby wszystko było po Twojej myśli :)

  8. #8
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    05.2008
    Posty
    94
    Cytat Zamieszczone przez Anulak100
    Dziewczyny, mam problem. Otóż próbuje przytyć już od tygodnia, jem dużo pięć razy dziennie a oprócz tego na okrągło wcinam słodycze. Odmówiłam sobie nawet sportów żeby przytyć. A tu staje na wadze i..? znowu 45kg!;/ Każdy mówi tylko jak schudnąć, ale nigdzie nie ma jak przytyć:(
    ehh wiem cos o tym ;/ sama mam problemy z tym.kiedys jakos udawalo mi sie przytyc ale ostatnio cos nie moge ;/ jak juz przytyje 3 kg to za 2-3 dni znowu o te 3 kg mniej.na to wszystko wplywa przemiana materii stres badz jakas choroba aczkolwiem sama nie potrafie sobie pomoc wiec niestety tobie tez nie pomoge.mysle ze 45kg to nie jest zle zalezy jeszcze od tego ile masz wzrostu. a ty zawsze tyle wazylas?czy niedawno schudlas?

  9. #9
    gandzia
    Guest
    Ja Ci mogę trochę oddać ;) a tak poważnie, to ponoć dobre jest mieszanie różnych rzeczy, np słodkiego z tłustym itd, chociaż apetyczne to to nie jest. Moje kumpela próbowała też jeść talerz ryżu 20minut przed obiadem, bo jest kaloryczny i syci na krótko. Aha, a najważniejsze - jedz duuużo mięsa, od tego od razu przytyjesz, ale w sumie to bez sensu, bo od tego zbierają się toksyny w organizmie i będziesz nie dość, że źle się czuła, to jeszcze cera może Ci się zepsuć. Chyba nie warto, w pewnym wieku napewno przytyjesz.

    Pozdrawiam :)

  10. #10
    Stary wyjadacz Awatar iza92
    Dołączył
    04.2008
    Lokalizacja
    Lubin
    Wiek
    31
    Posty
    308
    OOO I ja również moge Ci oddać ile chcesz 5 kg starczy??:PP
    Ja też bym chciała mieć taki problem jak ty, a nie martwic sie tym że musze 4 cm zwalic w talii..:P
    ehh niesprawiedliwość jest na tym świecie:P
    No cóż CHYBA CIE ZMARTWIE raczej nie przytyjesz:D

  11. #11
    Pierwsze kroki Awatar patti1992
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Biała Podlaska
    Posty
    24

    ojj ja tez mam taki problem..

    zagadzam sie z Toba w100% wszyscy chca schudnac ale jak ktos chce przytyc i nie moze to zbyt duzo rad nie ma:(( tez chce troszke przytyc ale jakos mi sie nie udaje:((ja chce chociaz do 50 jak mialam kiedys a teraz tylko 47 i 48kg:((

  12. #12
    Pokaż jęzor:D;* Awatar Anulak100
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    30
    Posty
    482
    Cytat Zamieszczone przez patti1992
    zagadzam sie z Toba w100% wszyscy chca schudnac ale jak ktos chce przytyc i nie moze to zbyt duzo rad nie ma:(( tez chce troszke przytyc ale jakos mi sie nie udaje:((ja chce chociaz do 50 jak mialam kiedys a teraz tylko 47 i 48kg:((

    o jakbym ja chciała przytyć z 5 kg!! marzenie. obierać krótkie spódniczki i szorty, bluzki na szelkach... a tu lato upał i chodzę wybierana bo wstyd mi, nie chce wyglądać jak kościotrup:( heh przez ostatni tydzień znowu obżerałam sie serem i śmietaną ale mi to nic nie daje;/;/
    "wierz w swoje siły!!!":exclaim:

  13. #13
    anulak a ile masz wzrostu? ja ostatnio strasznie schudłam... :/
    też chciałabym przytyć tym bardziej, że daleko nie mieszczę się w przedziale BMI, [pewnie jak połowa dziewczyn na forum :D] a przy swoim wzroscie powinnam wazyc 14 kg wiecej :/ wcale mi to nie pomaga a wrecz przeciwnie... + jeszcze to, ze probuje przytyc i mam ten sam problem co Ty :/ przerzuciłam się na trochę neizdrowy tryb życia, fast foody itp a do tej pory omijałam mc'donald szeeerokim łukiem :D:D nie jest źle :) później popracuję nad tym, zacznę więcej ćwiczyć, tylko niech mi przybędzie to 4-5 kg! :D
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

  14. #14
    Pokaż jęzor:D;* Awatar Anulak100
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    30
    Posty
    482
    mam 172 i 45 kg i 15 lat, i wygladam chudziej niz 45kg :( nienawidze miesa, i mcdonaldow;p wiec kocham zdrowo się odzywiać. ale "dla swojego dobra" jadłam to niezdrowe jedzonko by przytyc, ale nic z tego nie wyszło...
    "wierz w swoje siły!!!":exclaim:

  15. #15
    Stary wyjadacz Awatar Junia
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    33
    Posty
    420
    jeste modelką i chcesz przytyć? po co ci to. Ja jak miałam gdzieś 13 lat też chciałam bo koleżanki sie ze mnie śmiały ze np wisza na mnie spodnie jak na wieszaku Wtedy bardzo brałam to do siebie. Po paru latach sama przytyłam i teraz sie męcze ćwiczeniami żeby troche schudnąć.

  16. #16
    Pokaż jęzor:D;* Awatar Anulak100
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    30
    Posty
    482
    Cytat Zamieszczone przez Junia
    jeste modelką i chcesz przytyć? po co ci to. Ja jak miałam gdzieś 13 lat też chciałam bo koleżanki sie ze mnie śmiały ze np wisza na mnie spodnie jak na wieszaku Wtedy bardzo brałam to do siebie. Po paru latach sama przytyłam i teraz sie męcze ćwiczeniami żeby troche schudnąć.
    bo mi przytyć kazali!! ;p
    o ...jak ja bym chciała kiedyś powiedzieć "muszę schudnąć" marzenie, ...nie musiałam bym jeść-czego nie lubię i ćwiczyłabym sobie.
    i tak w ogóle jestem dziwna, nie czuje głodu teraz sie zorientowałam ze nie zjadłam obiadu i kolacji.. ale co mnie to, już dałam sobie spokój bo wiem ze niestety nie przytyje, mogę najwyżej schudnąć,:D wiec lepiej nie ryzykować:(:(
    "wierz w swoje siły!!!":exclaim:

  17. #17
    Pokaż jęzor:D;* Awatar Anulak100
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    30
    Posty
    482
    ale jak sie okazuje tutaj jest sporo was-chudasów którzy próbuja przytyc! :D może ustalmy wspólnie diete na przytycie, co? :D
    "wierz w swoje siły!!!":exclaim:

  18. #18
    Wie o co chodzi Awatar Klaudia.P
    Dołączył
    06.2008
    Wiek
    33
    Posty
    40
    Moim zdaniem powinnaś się 100 razy zastanowić nad swoją decyzją :D Ciężko Ci przytyć, ale jak będziesz chciała schudnąć, moze być jeszcze trudniej... Jako modelka masz dobre proporcje, jeśli jednak naprawdę chcesz przytyć, krótki mówiąc nie przestawaj się obżerać ! Będą skutki, ale nie od razu :D:D:D Szczególnie polecam tony chipsów i lodów, a z konkretniejszych posiłków makarony z sosami czy mięsem. Pozdrawiam :)

  19. #19
    Pierwsze kroki Awatar Angel_1987
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    Gdańsk-Tczew
    Wiek
    37
    Posty
    12
    Niema inmego wyjscia porpstu masz już taka przemiane Materie Oragnizmu :)

  20. #20
    Pierwsze kroki Awatar patti1992
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Biała Podlaska
    Posty
    24

    ;)

    Cytat Zamieszczone przez NataluSska
    anulak a ile masz wzrostu? ja ostatnio strasznie schudłam... :/
    też chciałabym przytyć tym bardziej, że daleko nie mieszczę się w przedziale BMI, [pewnie jak połowa dziewczyn na forum :D] a przy swoim wzroscie powinnam wazyc 14 kg wiecej :/ wcale mi to nie pomaga a wrecz przeciwnie... + jeszcze to, ze probuje przytyc i mam ten sam problem co Ty :/ przerzuciłam się na trochę neizdrowy tryb życia, fast foody itp a do tej pory omijałam mc'donald szeeerokim łukiem :D:D nie jest źle :) później popracuję nad tym, zacznę więcej ćwiczyć, tylko niech mi przybędzie to 4-5 kg! :D
    kochana 14kg?u mnie jak liczyc to mam 20kg niedowagi;((kompletna porazka...:(

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •