Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 20 z 65
    Stary wyjadacz
    Doczy
    10.2005

program do obrbki zdj

Moe znacie co godnego polecenia, no i najlepiej nie jaki super skomplikowany :)

ofca
    Guest
    adobe photoshop najlepszy. mniej skomplikowane, a zarazem mniej funkcji - photo impression, hp image zone

kometa___
    Guest
    zgadzam sie photoshop najelpszY:D

Pierwsze kroki
    Doczy
    02.2006
    Cytat Zamieszczone przez kometa___
    zgadzam sie photoshop najelpszY:D
    ta tylko ze szopa to 3 lata sie poznaje :) 2 uczy: i 1 doswiadczenia trzeba miec zeby nie skopac...
    powiedz co chesz edytowac i jak moze jakos pomozemy

Stary wyjadacz
    Doczy
    02.2006
    A ja mam pytanie czy wie kto moe skd mona cign Photo shopa? I czy w ogle jest taka mozliwo ;)

kometa___
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez lort-fenix
    ta tylko ze szopa to 3 lata sie poznaje :) 2 uczy: i 1 doswiadczenia trzeba miec zeby nie skopac...
    powiedz co chesz edytowac i jak moze jakos pomozemy
    a czy ja paisalam ze ja go znam nbapisalam ze jest najlepszy i nadal tak sadze
    przy okazji zgadzam sie z tym ja umiem bardzio malutko w nim a jak dla mnie to jzu starcza ale ciagle go chce poznac:]

Stary wyjadacz Awatar Grazioso
    Doczy
    11.2005

Corel Paint Shop Pro X....

Nie mwie ze najlepszy, ale konkurencyjny. Za 400 z legalny, od koca lutego po polsku. Wiele fajnych bajerw przydatnych dla Pa Modelek - np funkcja Makeover...
    W wyborach miss, stwierdzenie "Da za wygran" nabiera zupenie innego znaczenia.
    - anonimowe

Stary wyjadacz
    Doczy
    10.2005
    Oki ja ju cigneam photo shopa jescze tylko 3 lata nauki mi zostay :P Ja oglnie zaczeam sie interesowa fotografi i chciaabym zacz uczy si tzw. obrbki zdj. Pomau odkrywam niesamowite moliwoci!

Stary wyjadacz
    Doczy
    10.2005
    Cytat Zamieszczone przez Grazioso
    Wiele fajnych bajerw przydatnych dla Pa Modelek - np funkcja Makeover...
    WOW :D Trzeba si bedzie przyjrze wersji prbnej (bezpatnej)

Stary wyjadacz
    Doczy
    02.2006
    Cytat Zamieszczone przez Isabelle
    Oki ja ju cigneam photo shopa jescze tylko 3 lata nauki mi zostay :P !
    a skd go cigna? Bo ja szukam i nie mog znale :/

Stary wyjadacz
    Doczy
    10.2005
    Agaa- ciagneam go ze swojej lokalnej sieci :P Moze sproboj przez kaze?

ofca
    Guest
    proponuje sciagnac go przez emule

Stary wyjadacz Awatar Grazioso
    Doczy
    11.2005

Paint Shop Pro X skd...?

Oficjalna strona Kanadyjczykw www.corel.com , jest ju panel po polsku.
    By dosta serial /numer seryjny/do wersji trial - trzeba si zarejestrowa na stronie. Okres wanoci triala 30 dni ale - uwaga - way toto 100 Mb i troch si cignie.
    W Polsce dealerem jest firma magit.pl
    W wyborach miss, stwierdzenie "Da za wygran" nabiera zupenie innego znaczenia.
    - anonimowe

Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Doczy
    10.2005
    Wanie dobry temat:)

Te czego poszukuje. Troch zdj robi i chciaabym je troche obrobi. Np korekcja niedoskonaoci twarzy (czyt. jakie syfki, przebarwienia czy co tego typu), oporawienie ostroci, ziarnisto. Takie podstawowe rzeczy pki co, a pniej zobaczymy co z tego wyjdzie.

Mnie polecono Paint Shop Pro 9, ale przyznam, e nie mam pojcia co to jest.
    Wic byabym zobowizana gdyby mi kto co poleci. A ju w ogle byabym caa w skowronkach gdyby powiedzia mi kto gdzie te funkcje znale;)
    "Gdybymy mieli magiczn umiejtno odgadywania cudzych myli, pierwszym efektem tego byoby zerwanie wszelkich przyjani."

Starszy Pan :D Awatar fkk
    Doczy
    10.2005
    Cytat Zamieszczone przez Gosia
    Mnie polecono Paint Shop Pro 9, ale przyznam, e nie mam pojcia co to jest.
    Wic byabym zobowizana gdyby mi kto co poleci. A ju w ogle byabym caa w skowronkach gdyby powiedzia mi kto gdzie te funkcje znale;)
    Tylko po co... skoro kto Ci poleci PSP i nie zadaas sobie trudu zobaczy co to jest, to po co cokolwiek poleca?

I tak patrzc na t dyskusje, napisz duzymi literami: KADEGO PROGRAMU TRZEBA SI NAUCZY - samo sie nie zrobi.
    A ktry wybra? Zalezy od preferencji i stanu portfela.

PS. Paint Shop pro to bardzo dobry pomys, jest jeszcze Photoshop Elements - modszy brat Photoshopa, Corel Photo Paint, GIMP (bezpatny) i... itd.

Doczy
    10.2005
    fkk: nie bulwerduj si tak;) Nie kady ma we krwi opanowane programy, niektrym zajmuje to wicej czasu;)

Ok wic zabawie si w PSP
    "Gdybymy mieli magiczn umiejtno odgadywania cudzych myli, pierwszym efektem tego byoby zerwanie wszelkich przyjani."

Starszy Pan :D Awatar fkk
    Doczy
    10.2005
    Cytat Zamieszczone przez Gosia
    fkk: nie bulwerduj si tak;) Nie kady ma we krwi opanowane programy
    Si nie bulwerduje, tego si nie ma we krwi, to wanie trzeba opanowa (czyt: zada sobie troch trudu) :D

Pierwsze kroki
    Doczy
    10.2005

Mhm...

Primo: nie ma "najlepszego"programu do pewnych czynnoci edycyjnych bdzie lepszy jeden, do innych drugi. Standartem jest oczywicie Adobe Photoshop, ale jak kto si uczy obrbki od zera to moe lepiej koysta z Gimpa, bezpatny i dostpny bez problemu, a potrafi niemale to samo
    Secundo:eby naprad nauczy si obrbki fotografii, to trzeba si uczy obrbki fotografii, a nie obsugi tego, czy innego programu, proponuj zacz od ciemni i paru starych ksiek o fotografowaniu
    Tercio: Photoshop jest powszechnie dostpny w sieciach P2P, ale akurat Kazaa nie jest dobrym pomysem ze wzgldu na zanieczyszczenie spyware, adware i innym drastwem, osobicie polecam dowolnego klienta sieci torrent
    Quatro: do korekcji fotek, tak, eby wyglday "do ludzi" wystarczy tydzie nad photoshopem z jakimi paroma dobrymi toutorialami, do opanowania go perfekcyjnie- moe 10 lat

Pierwsze kroki Awatar Przemek B
    Doczy
    04.2006
    przez tydzien to sie nauczy okienka przesuwac i otwierac:P

a tak powaznie zeby poznawac photoshopa trzeba duzo o nim czytac, fora, tutoriale, materialy pdf i inne oraz oczywiscie praktyka
    ja polecam http://www.good-tutorials.com/

Doczy
    10.2005
    Ja ostatnio uywam na jednym komputerze Paint Shop Pro 9 czy jako tak a na drugim PS CS. I chyba PSP 9 jest dla mnie bardziej przyjazny.

Ale to kweistia gusty. Znajomego Tata uywa te jakiej Ninja co tam, ale nei wiem jaki on jest.

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •