Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 20 z 65
  1. #1
    Stary wyjadacz
    Do³±czy³
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    128

    program do obróbki zdjêæ

    Mo¿e znacie co¶ godnego polecenia, no i najlepiej nie jaki¶ super skomplikowany :)

  2. #2
    ofca
    Guest
    adobe photoshop najlepszy. mniej skomplikowane, a zarazem mniej funkcji - photo impression, hp image zone

  3. #3
    kometa___
    Guest
    zgadzam sie photoshop najelpszY:D

  4. #4
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    10
    Cytat Zamieszczone przez kometa___
    zgadzam sie photoshop najelpszY:D
    ta tylko ze szopa to 3 lata sie poznaje :) 2 uczy: i 1 doswiadczenia trzeba miec zeby nie skopac...
    powiedz co chesz edytowac i jak moze jakos pomozemy

  5. #5
    Stary wyjadacz
    Do³±czy³
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    A ja mam pytanie czy wie kto¶ mo¿e sk±d mo¿na ¶ci±gn±æ Photo shopa? I czy w ogóle jest taka mozliwo¶æ ;)

  6. #6
    kometa___
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez lort-fenix
    ta tylko ze szopa to 3 lata sie poznaje :) 2 uczy: i 1 doswiadczenia trzeba miec zeby nie skopac...
    powiedz co chesz edytowac i jak moze jakos pomozemy
    a czy ja paisalam ze ja go znam nbapisalam ze jest najlepszy i nadal tak sadze
    przy okazji zgadzam sie z tym ja umiem bardzio malutko w nim a jak dla mnie to jzu starcza ale ciagle go chce poznac:]

  7. #7
    Stary wyjadacz Awatar Grazioso
    Do³±czy³
    11.2005
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    315

    Corel Paint Shop Pro X....

    Nie mówiê¿e ze najlepszy, ale konkurencyjny. Za 400 z³ legalny, od koñca lutego po polsku. Wiele fajnych bajerów przydatnych dla Pañ Modelek - np funkcja Makeover...
    W wyborach miss, stwierdzenie "Daæ za wygran±" nabiera zupe³nie innego znaczenia.
    - anonimowe

  8. #8
    Stary wyjadacz
    Do³±czy³
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    128
    Oki ja ju¿ ¶ci±gne³am photo shopa jescze tylko 3 lata nauki mi zosta³y :P Ja ogólnie zacze³am sie interesowaæ fotografi± i chcia³abym zacz±æ uczyæ siê tzw. obróbki zdjêæ. Poma³u odkrywam niesamowite mo¿liwo¶ci!

  9. #9
    Stary wyjadacz
    Do³±czy³
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    128
    Cytat Zamieszczone przez Grazioso
    Wiele fajnych bajerów przydatnych dla Pañ Modelek - np funkcja Makeover...
    WOW :D Trzeba siê bedzie przyjrzeæ wersji próbnej (bezp³atnej)

  10. #10
    Stary wyjadacz
    Do³±czy³
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    Cytat Zamieszczone przez Isabelle
    Oki ja ju¿ ¶ci±gne³am photo shopa jescze tylko 3 lata nauki mi zosta³y :P !
    a sk±d go ¶ci±gnê³a¶? Bo ja szukam i nie mogê znale¶æ :/

  11. #11
    Stary wyjadacz
    Do³±czy³
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    128
    Agaa- ¶ciagne³am go ze swojej lokalnej sieci :P Moze sproboj przez kaze?

  12. #12
    ofca
    Guest
    proponuje sciagnac go przez emule

  13. #13
    Stary wyjadacz Awatar Grazioso
    Do³±czy³
    11.2005
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    315

    Paint Shop Pro X sk±d...?

    Oficjalna strona Kanadyjczyków www.corel.com , jest ju¿ panel po polsku.
    By dostaæ serial /numer seryjny/do wersji trial - trzeba siê zarejestrowaæ na stronie. Okres wa¿no¶ci triala 30 dni ale - uwaga - wa¿y toto 100 Mb i trochê siê ci±gnie.
    W Polsce dealerem jest firma magit.pl
    W wyborach miss, stwierdzenie "Daæ za wygran±" nabiera zupe³nie innego znaczenia.
    - anonimowe

  14. #14
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109
    W³a¶nie dobry temat:)

    Te¿ czego¶ poszukuje. Trochê zdjêæ robiê i chcia³abym je troche obrobiæ. Np korekcja niedoskona³o¶ci twarzy (czyt. jakie¶ syfki, przebarwienia czy co¶ tego typu), oporawienie ostro¶ci, ziarnisto¶æ. Takie podstawowe rzeczy póki co, a pó¼niej zobaczymy co z tego wyjdzie.

    Mnie polecono Paint Shop Pro 9, ale przyznam, ¿e nie mam pojêcia co to jest.
    Wiêc by³abym zobowi±zana gdyby mi kto¶ co¶ poleci³. A ju¿ w ogóle by³abym ca³a w skowronkach gdyby powiedzia³ mi kto¶ gdzie te funkcje znale¼æ;)
    "Gdyby¶my mieli magiczn± umiejêtno¶æ odgadywania cudzych my¶li, pierwszym efektem tego by³oby zerwanie wszelkich przyja¼ni."

  15. #15
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Cytat Zamieszczone przez Gosia
    Mnie polecono Paint Shop Pro 9, ale przyznam, ¿e nie mam pojêcia co to jest.
    Wiêc by³abym zobowi±zana gdyby mi kto¶ co¶ poleci³. A ju¿ w ogóle by³abym ca³a w skowronkach gdyby powiedzia³ mi kto¶ gdzie te funkcje znale¼æ;)
    Tylko po co... skoro kto¶ Ci poleci³ PSP i nie zada³as sobie trudu zobaczyæ co to jest, to po co cokolwiek polecaæ?

    I tak patrz±c na t± dyskusje, napiszê duzymi literami: KA¯DEGO PROGRAMU TRZEBA SIÊ NAUCZYÆ - samo sie nie zrobi.
    A który wybraæ? Zalezy od preferencji i stanu portfela.

    PS. Paint Shop pro to bardzo dobry pomys³, jest jeszcze Photoshop Elements - m³odszy brat Photoshopa, Corel Photo Paint, GIMP (bezp³atny) i... itd.

  16. #16
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109
    fkk: nie bulwerduj siê tak;) Nie ka¿dy ma we krwi opanowane programy, niektórym zajmuje to wiêcej czasu;)

    Ok wiêc zabawie siê w PSP
    "Gdyby¶my mieli magiczn± umiejêtno¶æ odgadywania cudzych my¶li, pierwszym efektem tego by³oby zerwanie wszelkich przyja¼ni."

  17. #17
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Cytat Zamieszczone przez Gosia
    fkk: nie bulwerduj siê tak;) Nie ka¿dy ma we krwi opanowane programy
    Siê nie bulwerduje, tego siê nie ma we krwi, to w³a¶nie trzeba opanowaæ (czyt: zadaæ sobie trochê trudu) :D

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    54
    Posty
    21

    Mhm...

    Primo: nie ma "najlepszego"programu do pewnych czynno¶ci edycyjnych bêdzie lepszy jeden, do innych drugi. Standartem jest oczywi¶cie Adobe Photoshop, ale jak kto¶ siê uczy obróbki od zera to mo¿e lepiej ko¿ystaæ z Gimpa, bezp³atny i dostêpny bez problemu, a potrafi niemal¿e to samo
    Secundo:¯eby napradê nauczyæ siê obróbki fotografii, to trzeba siê uczyæ obróbki fotografii, a nie obs³ugi tego, czy innego programu, proponujê zacz±æ od ciemni i paru starych ksi±¿ek o fotografowaniu
    Tercio: Photoshop jest powszechnie dostêpny w sieciach P2P, ale akurat Kazaa nie jest dobrym pomys³em ze wzglêdu na zanieczyszczenie spyware, adware i innym drañstwem, osobi¶cie polecam dowolnego klienta sieci torrent
    Quatro: do korekcji fotek, tak, ¿eby wygl±da³y "do ludzi" wystarczy tydzieñ nad photoshopem z jakimi¶ paroma dobrymi toutorialami, do opanowania go perfekcyjnie- mo¿e 10 lat

  19. #19
    Pierwsze kroki Awatar Przemek B
    Do³±czy³
    04.2006
    Lokalizacja
    ¦winouj¶cie
    Wiek
    46
    Posty
    14
    przez tydzien to sie nauczy okienka przesuwac i otwierac:P

    a tak powaznie zeby poznawac photoshopa trzeba duzo o nim czytac, fora, tutoriale, materialy pdf i inne oraz oczywiscie praktyka
    ja polecam http://www.good-tutorials.com/

  20. #20
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109
    Ja ostatnio u¿ywam na jednym komputerze Paint Shop Pro 9 czy jako¶ tak a na drugim PS CS. I chyba PSP 9 jest dla mnie bardziej przyjazny.

    Ale to kweistia gusty. Znajomego Tata u¿ywa te¿ jakiej¶ Ninja co¶ tam, ale nei wiem jaki on jest.
    "Gdyby¶my mieli magiczn± umiejêtno¶æ odgadywania cudzych my¶li, pierwszym efektem tego by³oby zerwanie wszelkich przyja¼ni."

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •