Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 81 do 96 z 96

Wątek: Free models

  1. #81
    karolajna
    Guest
    Patinka spokojnie . :P ja tez jestem w Orange ale od niedawna i jeszcze mnie nie ma na stronie .
    ja tez znam kilka osob z free i mowia ze jest im tam dobre, ale moze zwyczajnie nie maja zadnego odniesienia?
    Ad kochanie co Ty ostatnio taka bojowa ;d haha szykujesz sie na bitwe na jedzenia w Wawie? ahausahus

  2. #82
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    jak ktos mysli tylko o pieniadzach to nie powinien sie zajmowac modelingiem.

  3. #83
    Pierwsze kroki Awatar Pantinka
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    6
    Wypowiedz powyżej zignoruję...

    Jeżeli jest ktoś we free zadowolony to bardzo się cieszę :) (na prawdę jestem miło zaskoczona, bo to pierwsze takie sygnały, które do mnie dotarły). Ja jestem niezadowolona z dawnej "współpracy".
    Być może ktoś zyska dzięki temu, co napisałam, bo o to mi chodziło.
    Pzdr

  4. #84
    Pierwsze kroki Awatar Hrabianka
    Dołączył
    10.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    1
    Ja jestem w tej agencji juz 2 lata, i nie jest tak zle, ja nie musialam chodzic po castingach zeby zarobic. A przez ten okres sporo zarobilam bo ok. 10 000 tys. zl. Tyle ze za granica nie bylam.
    Ale stac mnie zeby sobie samej zasponsorowac wyjazd hehe.

  5. #85
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2008
    Wiek
    44
    Posty
    1
    Kasiu M.,nie ma co sie tak unosic...a obsmarowywanie kogos za jego plecami za zwyczaj nigdy nie wychodzi na dobre,mowie to ku przestrodze...w internecie nikt nigdy nie jest do konca anonimowy...


    Cytat Zamieszczone przez Pantinka Zobacz posta
    Nie wiem na jakiej podstawie oceniacie tą agencję pozytywnie. Dlatego, że widziałyście zdjęcia dziewczyn w Bravo Girl?
    Wydaje mi się, że praca modelki polega trochę na czymś innym. Dziewczyny w Free Models są faktycznie ładne i dlatego im współczuję, że tak zmarnowały sobie czas.
    Byłam w Free Models 2 lata i przez ten cały czas zarobiłam okrągłe 0 (!) złotych. Owszem miałam dwie prace ale darmowe (nazwa agencji zobowiązuje :/). Całe szczęście udało mi się zerwać umowę wcześniej niż pbyło przewidziane.
    Teraz jestem w Orange Models niecałe pół roku. Miałam już kilka pokazów, (w tym jeden poważniejszy), a za 2 tygodnie lecę do Tokyo. To zaskakujące, że w Free nie potrafili zorganizować jakiejkolwiek pracy...

    Jeżeli mój przykład to za mało to każda spotkana przeze mnie dziewczyna z Free baaardzo narzeka i chce jak najszybciej zmienić agencję.
    W oRange mam koleżankę z Free i ona była już na wyjazdach w Turcji, Grecji a teraz siedzi w Osace.
    Same zdecydujcie, czy warto marnować czas z kimś takim. Dodam, że przykłady mogłabym mnożyć w nieskończoność.

    Pozdrawiam

  6. #86
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    38
    Posty
    3

    :)

    Ta agencja ma jednak pewien problem- Na stronie sa jakieś staruchy, wiec ładne modelki są koło jakiś pasztetów. Nie wiem czy chciała bym tak, nawet ich nie podzielili, brak profesjonalizmu.

  7. #87
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    38
    Posty
    3
    Ta agencja ma jednak pewien problem- Na stronie sa jakieś staruchy, wiec ładne modelki są koło jakiś pasztetów. Nie wiem czy chciała bym tak, nawet ich nie podzielili, brak profesjonalizmu.

  8. #88
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    38
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez Isabelle Zobacz posta
    Oglądając dziś gazetę zobaczyłam bardzo ładną modelkę z nieznanej mi dotąd agencji Free Models. Zaciekawiona obejrzałam ich stronkę i muszę przyznac że prezentują się bardzo ciekawie, a modelki mają bardzo ładne zdjęcia (przynajmniej niektore) Podsyłam link: www.models.agencjafree.com.pl
    No i co wy o nich myślicie?
    Ta agencja ma jednak pewien problem- Na stronie sa jakieś staruchy, wiec ładne modelki są koło jakiś pasztetów. Nie wiem czy chciała bym tak, nawet ich nie podzielili, brak profesjonalizmu.

  9. #89
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    troche więcej kultury.
    ?

  10. #90
    karolajna
    Guest
    po 1 po co spamujesz 3 takimi samymi postami?
    po 2 to chyba Ty masz problem :)

  11. #91
    Dziuniek_x33
    Guest
    poznalam ostatnio na sesji do twista modelke z free models ;)
    przemila dziewczyna i bardzo ladna z reszta, a na brak pracy to ona nie narzeka ;)

  12. #92
    Blondyna;D Awatar martynika
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    Wypatrzyła mnie skautka z Free Models i nie wiem co robić?
    Jak to jest z tymi zleceniami? Może jeszcze ktos się wypowie...
    Na razie się wspinam ale widoki są ekstra:)

  13. #93
    Stary wyjadacz Awatar Channele
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,313
    z tego co widać,to niektóre modelki są naprawdę świetne:)
    poszukaj cos wiecej na promodels :)
    Swank Heights

    coraz mniej czasu...:)no i chudnie dla m+,albo i nie...hmmm xoxo

    wyjazd

  14. #94
    nawet nie wiedziałam że coś takiego jest :) no proszę

  15. #95
    Pierwsze kroki Awatar makedreamscomet
    Dołączył
    04.2012
    Lokalizacja
    Lublin
    Wiek
    29
    Posty
    1

    Pomocy !

    Witam, jestem tu nowa, więc proszę o wyrozumiałość Założyłam sobie niedawno konto na maxmodels.pl (http://www.maxmodels.pl/makedreamscometrue.html) . Jakiś czas potem otrzymałam wiadomość z agencji Free Models, że są zainteresowani współpracą ze mną, tylko ze muszę zrzucić kilka cm w talii i biodrach. Pomyślałam, że czemu nie, jest tylko jedno "ale"... Jestem w związku na odległość, ja jestem z Lublina a mój chłopak - z Wrześni (wielkopolska). Zastanawiamy się, czy moja ewentualna praca w tej agencji mogłaby negatywnie wpłynąć na nasze relacje i kontakt. On mnie namawia, że to moja szansa i powinnam to wykorzystać, ja jednak waham się, bo boję się, że go stracę. Proszę o rady i pomoc ! Co wiecie na temat pierwszych kroków w tej agencji? Czy sesje są wykonywane na początku jedynie w Warszawie? Czy także w innych miastach? A jak z wyjazdami zagranicę? Proszę o te informacje, ponieważ są mi one niezbędne do podjęcia decyzji... Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  16. #96
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    Jak miłość jest prawdziwa, to wyjazd jej nie zmieni, trochę głupie pytanie.

    Free Models jest dobrą agencją. Zakładam, że większość sesji jest w Warszawie. Jak to 'jak z wyjazdami'? Jak się spodobasz, to wyjeżdżasz - chyba proste.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •