Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 96

Wątek: Free models

  1. #61
    milion osób zadaje to samo pytanie, tak jakby nie czyatli wątku xD
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

  2. #62
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    mnie również zaprosili. muszę sobie jakoś zorganizować czas i pojadę ;)

  3. #63
    Banned
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    768
    szanse trzeba wykorzystać :)
    jechać nawet jeśli się wie ,że nie :)
    a nóż ,widelec się trafi :P

  4. #64
    Wie o co chodzi Awatar Klaudia.P
    Dołączył
    06.2008
    Wiek
    33
    Posty
    40
    Odświeżam wątek !:) Dominique_90, clover :) - byłyście ? Coś z tego wyszło ?

  5. #65
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    ja nie byłam.Nie miałam kiedy i jak.Uhm.
    Btw wydają sie w porządku.
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  6. #66
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    ja nie byłam ze względu na rodziców, którzy musieliby specjalnie wziąć urlop i jechać ze mną do warszawy. trochę byłam zła ale cóż poradzę -.-

  7. #67
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2008
    Wiek
    34
    Posty
    4
    Odświeżam wątek:

    jakieś nowości?
    ja czekam na odpowiedź. byłam już w Warszawie, faktycznie miła atmosfera. odezwę się jeżeli mi szczęście dopisze. :)

  8. #68
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Rzeszów
    Wiek
    33
    Posty
    85
    mnie również zaprosili na casting, ale czy ta agencja jest naprawde dobra??
    czy ich modelki pracuja za granica??
    czasami o pewne rzeczy warto walczyc do samego końca...

  9. #69
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2008
    Wiek
    34
    Posty
    4
    z tego co słyszałam agencja jest dobra. dostałam dziś odpowiedź, że mam trochę przytyć ;P haha! tylko jak? :swirl:

  10. #70
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Rzeszów
    Wiek
    33
    Posty
    85
    ale agencja dobra?? czy bardzo dobra??hehe
    schaum_89 jak to masz przytyc?? to ile wazysz??;p
    czasami o pewne rzeczy warto walczyc do samego końca...

  11. #71
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2008
    Wiek
    34
    Posty
    4
    agencja bardzo dobra dla dziewczyn na okładki gazet. tego jestem całkowicie pewna. czy bardzo dobra dla modelek? tego naprawdę nie wiem. dziewczyny chyba wyjeżdżają za granicę.

    tak, mam przytyć :sad: ważę 43 kg :unsure:

  12. #72
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Rzeszów
    Wiek
    33
    Posty
    85
    to ja masz przytyc to sie ciesz!!, mozesz jesc co chcesz mnia,;p a ile masz wzrostu??
    czasami o pewne rzeczy warto walczyc do samego końca...

  13. #73
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2008
    Wiek
    34
    Posty
    4
    coś między 168 a 169 cm (do wysokich nie należę) :depressed

  14. #74
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2008
    Lokalizacja
    Rzeszów
    Wiek
    33
    Posty
    85
    ktos cos jeszcze wie o agencji?? wypowiadajcie sie;]
    czasami o pewne rzeczy warto walczyc do samego końca...

  15. #75
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    mam kilka znajomych z fm, czuja sie tam swietnie, agencje polecam:)

  16. #76
    Pierwsze kroki Awatar Pantinka
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    6
    Nie wiem na jakiej podstawie oceniacie tą agencję pozytywnie. Dlatego, że widziałyście zdjęcia dziewczyn w Bravo Girl?
    Wydaje mi się, że praca modelki polega trochę na czymś innym. Dziewczyny w Free Models są faktycznie ładne i dlatego im współczuję, że tak zmarnowały sobie czas.
    Byłam w Free Models 2 lata i przez ten cały czas zarobiłam okrągłe 0 (!) złotych. Owszem miałam dwie prace ale darmowe (nazwa agencji zobowiązuje :/). Całe szczęście udało mi się zerwać umowę wcześniej niż pbyło przewidziane.
    Teraz jestem w Orange Models niecałe pół roku. Miałam już kilka pokazów, (w tym jeden poważniejszy), a za 2 tygodnie lecę do Tokyo. To zaskakujące, że w Free nie potrafili zorganizować jakiejkolwiek pracy...

    Jeżeli mój przykład to za mało to każda spotkana przeze mnie dziewczyna z Free baaardzo narzeka i chce jak najszybciej zmienić agencję.
    W oRange mam koleżankę z Free i ona była już na wyjazdach w Turcji, Grecji a teraz siedzi w Osace.
    Same zdecydujcie, czy warto marnować czas z kimś takim. Dodam, że przykłady mogłabym mnożyć w nieskończoność.

    Pozdrawiam

  17. #77
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    Cytat Zamieszczone przez Pantinka
    Nie wiem na jakiej podstawie oceniacie tą agencję pozytywnie. Dlatego, że widziałyście zdjęcia dziewczyn w Bravo Girl?
    Wydaje mi się, że praca modelki polega trochę na czymś innym. Dziewczyny w Free Models są faktycznie ładne i dlatego im współczuję, że tak zmarnowały sobie czas.
    Byłam w Free Models 2 lata i przez ten cały czas zarobiłam okrągłe 0 (!) złotych. Owszem miałam dwie prace ale darmowe (nazwa agencji zobowiązuje :/). Całe szczęście udało mi się zerwać umowę wcześniej niż pbyło przewidziane.
    Teraz jestem w Orange Models niecałe pół roku. Miałam już kilka pokazów, (w tym jeden poważniejszy), a za 2 tygodnie lecę do Tokyo. To zaskakujące, że w Free nie potrafili zorganizować jakiejkolwiek pracy...

    Jeżeli mój przykład to za mało to każda spotkana przeze mnie dziewczyna z Free baaardzo narzeka i chce jak najszybciej zmienić agencję.
    W oRange mam koleżankę z Free i ona była już na wyjazdach w Turcji, Grecji a teraz siedzi w Osace.
    Same zdecydujcie, czy warto marnować czas z kimś takim. Dodam, że przykłady mogłabym mnożyć w nieskończoność.

    Pozdrawiam

    a ja sie nie zgodze. moja koleżanka jest we free models. jest zadowolona, w agencji jest fajna atmosfera. a zlecenie np. do gazety ma raz w miesiacu, zazwyczaj 350zł. jest we free models jakies pol roku, zarobila ok. 1600zł. To chyba obrze, jak na początek. więc widocznie niektórzy zarabiaja dobrze, niektorzy nic, a niektórzy duzo. sa w porzadku, dlatego nie widze podstaw do wypisywania o nich jakichs bzdur. na poczatku zawsze sa jakies niekomercyjne sesje, np do portfolio, jak wszedzie. może nie miałaś twarzy, która cieszyłaby się sporym wzięciem po prostu. Free Models głownie maja twarze do takich gazet, nikt na tym nie traci wydaje mi sie :) moja kolezanka wlasnie leci do Tokyo z tej agencji w przyszlym roku, w tym nie chciala. wszystko jest jak najbardziej w porzadku.

  18. #78
    Pierwsze kroki Awatar Pantinka
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    6
    Jakich bzdur?
    Czy moje doświadczenie jest bzdurą?
    Nie wydaje mi się, żeby problem był ze mną, bo teraz mam pracę. Znam mnóstwo niezadowolonych dziewczyn bez żadnych zleceń.
    Inną sprawą jest to, że dostałam w ciągu 2 lat info o 3 castingach (wszystkie do reklam, nie pokazów, czy zdjęć)

    Zrobicie, co chcecie, ja przestrzegam. Słyszałam zresztą, że dużo dziewczyn chce stamtąd jak najszybciej uciekać, żeby tylko czasu nie marnować.

    Radzę uderzać do lepszych agencji, jeżeli ktoś chce cokolwiek w modelingu osiągnąć. Po co się rozdrabniać na coś takiego. Jedyną pamiątką jaką mam z Free są zdjęcia, które wstydzę się pokazać, bo są tak kiepskie.

  19. #79
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    Cytat Zamieszczone przez Pantinka
    Jakich bzdur?
    Czy moje doświadczenie jest bzdurą?
    Nie wydaje mi się, żeby problem był ze mną, bo teraz mam pracę. Znam mnóstwo niezadowolonych dziewczyn bez żadnych zleceń.
    Inną sprawą jest to, że dostałam w ciągu 2 lat info o 3 castingach (wszystkie do reklam, nie pokazów, czy zdjęć)

    Zrobicie, co chcecie, ja przestrzegam. Słyszałam zresztą, że dużo dziewczyn chce stamtąd jak najszybciej uciekać, żeby tylko czasu nie marnować.

    Radzę uderzać do lepszych agencji, jeżeli ktoś chce cokolwiek w modelingu osiągnąć. Po co się rozdrabniać na coś takiego. Jedyną pamiątką jaką mam z Free są zdjęcia, które wstydzę się pokazać, bo są tak kiepskie.
    bez przesady. na poczatku nie trzeba liczyc na zyski, to przyjdzie z czasem ...

  20. #80
    Pierwsze kroki Awatar Pantinka
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    6
    To, co napisałaś jest prześmieszne.
    Nawet nie chcę już wchodzić w polemikę, bo nie ma sensu. W każdym razie ostrzegam przed tą agencją - blokuje i nie daje możliwości porządnego zarobku ani rozwijania się w modelingu.
    Jeżeli kogoś interesuje praca w wolontariacie to proszę bardzo.
    Kiedy ktoś mi mówi, że 2 lata to początek albo głupoty w stylu - na początku nie zarobisz to ja już dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.
    CHyba masz mylne pojęcie, ale to nie ważne.
    Jeżeli chcecie dziewczyny to zgłaszajcie się, ja żałuję, że nie przeczytałam takiej opinii zanim podpisałam umowę.

    Pozdrawiam

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •