Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Rozstanie...

  1. #1

    Rozstanie...

    Witam wszystkich na forum.
    Czytam Was od dlugiego czasu, ale dopiero teraz zdecydowalam sie cos napisac. Zmusila mnie do tego sytuacja..
    Mam 21 lat i rozsypal sie moj zwiazek z facetem, z ktorym bylam kilka lat. Nie moge znalezc sobie miejsca, chwytam sie wszystkiego zeby o nim nie myslec, czuje, ze wariuje. Moze macie dziewczyny jakis sposob zeby dojsc do siebie po rozstaniu ? Wiem najlepszy jest czas, ale moze jest sposob, ze zlagodzic te bolesne chwile.

    Moze ktoras z Was miala albo ma podobne doswiadczenia i bedzie umiala pomoc, napisac jakies slowo wsparcia. Moze ktoras z Was tez to przezywa lub przezywala..

    pozdrawiam Was serdecznie

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2007
    Posty
    4
    Ból rozstania jest niezależny od wieku, więcej od charakteru osoby i związku...
    Jesteś jedyna i unikalna i nie ma ma dla Ciebie gotowej recepty na to jak przejść trudne chwile, każdy ma inaczej.
    Niemniej przykro mi, ze coś takiego przechodzisz

  3. #3
    Pierwsze kroki Awatar pawelrogal
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    wrocław
    Posty
    5
    witaj
    głowa do góry i do przodu:) poszukaj sobie jakiegos ciekawego zajęcia może pozowanie do fotek jak się nie boisz obiektywu poprawi ci humor - spróbój moze sie okaze że to coś dla ciebie :)
    pozdrawiam

  4. #4
    karolajna
    Guest
    jak masz ochote odzywaj sie do mnie na gg :) ja jestem optymistka i moze Tobie toche mojego optymizmu sie udzieli .. a jak nie to moge poprostu posmucic sie razem z Toba

  5. #5
    Pierwsze kroki Awatar pawelrogal
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    wrocław
    Posty
    5
    ok powiem że bardzo chetnie sobie z tobą pogadam :] - co ty na to ??

  6. #6
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    33
    Posty
    15
    Dasz rade. Jak nie ten to nastepny. Bol minie po rozstaniu to tylko kwiestia czasu. zajmij sie czyms ciekawym, nie siedz sama w domu, spotykaj sie z przyjaciółmi. Pzdr ;)

  7. #7
    Leczę ze złudzeń.... Awatar D50
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    615
    Cytat Zamieszczone przez Alinka991 Zobacz posta
    Dasz rade. Jak nie ten to nastepny. Bol minie po rozstaniu to tylko kwiestia czasu. zajmij sie czyms ciekawym, nie siedz sama w domu, spotykaj sie z przyjaciółmi. Pzdr ;)
    Alinka.. ocknij się :sheriff: nie odgrzebuj postów, które pokrył już kurz i zapomnienie.:sad:
    S5PRO + kilka szkieł + pasja. Strona www Kraków, TFP - czasami... :waldo:
    i polecam TO

  8. #8
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez D50 Zobacz posta
    Alinka.. ocknij się :sheriff: nie odgrzebuj postów, które pokrył już kurz i zapomnienie.:sad:
    też mnie to wyjątkowo irytuje.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •