Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130

    Co o tym myślicie?

    Dziewczyny zapewne te z Was, ktore rejestrowały sie na Dreammodels dostaly maila i tej tresci "Witaj,
    zgodnie z zapowiedzią potwierdzamy wiadomość o zmianie właściciela DreamModels. Jest nim obecnie firma Kimbex (www.kimbex.pl). Zachęcamy do dalszej współpracy z nowym właścicielem zapewniając o profesjonalizmie w/w firmy. Aby ją kontynuować proszę raz jeszcze przesłać wypełniony formularz. Nowy właściciel wyraził chęć szybkiego "rozkręcenia interesu". Jednocześnie informujemy, że odpowiedzi na tego maila będą już trafiały do nowego właściciela." i co robicie?, bo jak dla mnie nieslychanie dziwne jest to, ze agencje modelek ma prowadzic firma zajmujaca sie samochodami, to take ni przypial ni przylatal, cos tu chyba nie gra. Chcialabym poznaw Wasze zdanie na ten temat.

  2. #2
    Wie o co chodzi Awatar Kitifighter
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    39
    Posty
    37

    yyyy

    ja tez cos takiego dostałam:/

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar Grazioso
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    315

    Koszt przesyłki pokrywa Sprzedający

    http://allegro.pl/show_item.php?item=83027630 jakby któraś z Was nie wiedziała

    Czym zajmuje sie agencja modelek..? wynajmem, sprzedażą Waszego wizerunku - zdjęcia czy zachowania na wybiegu lub bankiecie.

    Ja zdziwiony nie jestem, ale bawię się doskonale i obserwuję rozwój wątku.

    Na razie sprzedający przeprasza głośno i uniżenie fotografów, którym usunięto znaki ©copyright i nazwiska ze zdjeć, obawiam sie ze suma za sprzedanie Waszych danych i prawa do wykorzystania nazwy domeny nie pokryłaby nawet porady prawnej w związku ze spodziewanym procesem.

    PS.Na niektóre agencje modelek uzywane jest bardzo obraźliwe okreslenie -"stajenki"
    W wyborach miss, stwierdzenie "Dać za wygraną" nabiera zupełnie innego znaczenia.
    - anonimowe

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •