Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2008
    Posty
    13

    Proszę o opinie:)

    Chciałabym poznać wasze opinie na temat moich możliwości jako modelki lub fotomodelki.
    Moje wymiary:
    wzrost 172
    biust 84
    talia 65 :/ (dodam że taka już moja uroda i raczej nie chudnę w tym miejscu...)
    biodra 84

    I kilka zdjęć
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sylwetka.jpg
Wyświetleń:	237
Rozmiar:	47.2 KB
ID:	5971
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	twarz.jpg
Wyświetleń:	211
Rozmiar:	70.1 KB
ID:	5969
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	twarz3.jpg
Wyświetleń:	209
Rozmiar:	80.2 KB
ID:	5968
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	twarz4.jpg
Wyświetleń:	197
Rozmiar:	36.7 KB
ID:	5970

  2. #2
    Wie o co chodzi Awatar Anioł_ek
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    50
    na modelkę jesteś za niska
    a co do bycia fotomodelką to ja jestem tak pól na pól, ładną masz buzie - piegi dodają ci dużo uroku

  3. #3
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    07.2008
    Posty
    58
    A Ja jestem na nie. Jestes absolutnie normalna dziewczyna i nie ma nic w Tobie co by Cie odriznialo od innych dziewczyn. Pozdrawiam i Ps: na modelke jestes za niska.

  4. #4
    karolajna
    Guest
    jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz... profesjonalisci ocenia... ale mnie sie wydaje, ze cos jednak jest w Tobie

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar Agata
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    541
    masz ladne nogi a trzecie zdjecie pokazuje Cie korzystnie (choc nie wyglądasz typowo stuprocentowo :)"modelkowo" to cos przyciagnelo moj wzrok) ale to moze zbyt malo?! sadze jednak ze te zdjecia nie nadaja sie do wysylania bo zle na nich wygladasz-wygladasz na obojetna i zmeczona, pomysl o czyms milym i spojrz zachecajacym i pelnym energii wzrokiem w aparat(nie chodzi mi o pozowanie czy miny-naturalnie ale nie neutralnie!)

    Na trzecim zdjeciu wygladasz bardzo ladnie! Ja bym chetnie zobaczyla jeszcze inne zdjecia ,ale zachecam do probowania!
    ale to tylko moje zdanie...

  6. #6
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    Boże doczekałam sie tego dnia kiedy ktoś wstawił idealne zdjęcia na forum!:shocked: dziewczyno masz u mnie za to mega wieeeelkiego plusa!:D
    Co do Twojej osoby to mi sie nawet podobasz.Nie wiem masz coś w sobie,że zapamiętałam Twoją twarz.Hm wyślij zgłodzenia do agencji to sie przekonasz czy sie nadajesz;)
    ps.Spoko ja też mam problemy z zejściem z talii.Mimo,że ogólnie jestem szczupła to w talii mam 65;/nie wiem od czego to zależy,ale ćwiczyłam na talie i w ogóle i nic;/
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  7. #7
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2008
    Posty
    13
    Dziękuję za wszystkie opinie:). Wiem że mój wzrost nie jest atutem i urody też nie mam wyrazistej.Także częściowo zgadzam się z krytką ale bardzo ucieszyły mnie pozytywne opinie;). Część z tych zdjęć które widzieliście wysłałam więc zaniepokoiło mnie, że wyglądam na zmęczoną i obojętną...nie chciałam za bardzo pozować aby było naturalnie, ale rzeczywiście może wyszło trochę nijako. W takim razie może za jakiś czas warto zrobić inne zdjęcia i wysłać jeszcze raz do tych samych agencji? Bo te już poszły...
    A co myślicie o tych Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	twarz5.jpg
Wyświetleń:	154
Rozmiar:	41.7 KB
ID:	5974 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	twarz6.jpg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	42.7 KB
ID:	5975

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar Gosiunia
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    350
    nO wieeec... 172cm wzrostu to malo jak na modelke.. ale sama o tym dobrze wiesz =) ale jak na fotomodelke super... twoimi atutami sa napewno piegi, ktore sa ostatnio pozadane =) i usta [sa duze i maja oryginalny ksztalt xDD]... co do talii to sie nia nie przejmuj.. nie kazda dziewczyna moze miec figure osy, widze po zdjeciu, ze jestes szczupla osoba tak wiec w agencji napewno to zauwaza zwlaszcza biorac pod uwage reszte wymiarow... Twoje zdjecia sa tak jak ktos napisal wczesniej takie ponure a Ty wygladasz na nich na zmeczona ale uwazam, ze to glownie dlatego, ze sie nie usmiechasz =)... chcialabym zobaczyc Twoje zdjecie w usmiechu, wlosami zwiazanymi tak zeby nie nachodzily na twarz... uwazam, ze szanse masz... wiec zycze powodzenia x)))

  9. #9
    Stary wyjadacz Awatar dodulenka
    Dołączył
    12.2007
    Lokalizacja
    Zambrów
    Posty
    204
    jestem na tak, mi sie podobasz ;) najlepiej wyslij zdjecia do agencji :) podoba mi sie cos w Twojej twarzy :)powodzenia

  10. #10
    REGGAE play. Awatar Karolina :))
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    Wrocław/Opole
    Wiek
    30
    Posty
    1,082
    jestem na tak. wymiary ok. te piegi to wielki +. powinnas probowac i zycze powodzenia ;)

  11. #11
    Stary wyjadacz Awatar indi
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Opole
    Wiek
    47
    Posty
    359
    Mi się jakoś słabo widzisz ;)

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2008
    Posty
    13
    Wydaje mi się że rzeczywiście pośpieszyłam się z wysyłaniem zdjęć. Wiem że nie mam wyrazistej urody, ale myślę że mogłabym mieć dużo lepsze fotki pokazujące mnie korzystniej. Bądź co bądź część z was uznała że mam szansę. Możecie mi podsunąć pomysł co w takim razie? Może poszukać profesjonalnego fotografa i takie zdjęcia wysłać? A jeśli już to po jakim czasie (i czy w ogóle) "wypada" ponownie nękać te same agencje?

  13. #13
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    według mnie wypada,ale musi minąć conajmniej 2 tygodnie.Agencji wystarczą zwykłe polaroidy,a nie zdjęcia gdzie jesteś na sesji umalowana etc.jeśli masz w sobie potęcjał to właśnie już dzięki polaroidom to dostrzegą.
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  14. #14
    Pierwsze kroki Awatar GiovannaBoshn
    Dołączył
    07.2008
    Wiek
    29
    Posty
    4
    Przyrko mi , natoiast jestem stanowczo na nie . Odwiedź przynajmniej jedną stronkę agencji modelek , i obejrzyj ich zdjęcia .. sama poznasz odpowiedź ,,dalczego''

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2008
    Posty
    13
    Nie do końca zrozumiałam co mam obejrzeć? Zdjęcia dziewczyn w agencjach? Hm...oglądałam są tam rzeczywiście piękne, oryginalne twarze. Ale są też dziewczyny które osobiście uznałabym za przeciętne a inne za charakterystyczne ale brzydkie. Wszystko jest kwestią gustu:). To Twoje zdanie i dzięki za opinię, ale patrząc powyżej nie wszyscy tak uważają.

  16. #16
    Johny Black Ass Awatar Anymore
    Dołączył
    07.2008
    Wiek
    29
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez GiovannaBoshn
    Przyrko mi , natoiast jestem stanowczo na nie . Odwiedź przynajmniej jedną stronkę agencji modelek , i obejrzyj ich zdjęcia .. sama poznasz odpowiedź ,,dalczego''
    Moje zdanie jest takie... założyłaś temat, posłuchałaś opini, raz pozytywne, raz negatywne, ale i tak powinnaś wysłac zgłoszenie. Za to nikt nie bije, nic do stracenia się nie ma, najwyżej nie odpowiedzą i tyle. A może akurat się uda.

 

 

Podobne wątki

  1. Proszę o opinie...
    Przez arek2051 w dziale Czy się nadaję?
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 2009.01.16, 22:29
  2. Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 2007.11.04, 13:11
  3. Proszę o opinie o Free Models
    Przez Carmen696 w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 2007.09.23, 14:12
  4. Proszę o opinie :)
    Przez Carmen696 w dziale Czy się nadaję?
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 2007.08.21, 21:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •