Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Wiek
    32
    Posty
    10
    Nie wiem jak agencje ale wypowiem sie jako facet. Przyjelo sie, ze kobieta opalona, ciemna wrecz czarna niekiedy jest atrakcyjna ale jest to tzw. 'kobieta atrakcyjna na jeden wieczor', dziewczyny niszcza swoja skore spedzajac cale dni lezac plackiem na plazy latem, a zima biegajac na solarium. Tlumaczenia, ze to slonce, ze to naturalne to zwykle wmawianie samej sobie, ze robi sie dobrze, oczywiscie nie chce zabrzmiec jakby to byla jakas zbrodnia, ale wystarczy 20 minut dziennie na slonce, by przyjac wszystkie potrzebne organizmowi witaminy ktore zawieraja sie a w promieniach slonecznych. I wedlug mnie zaden facet, jak i agencja nie wybierze jak kolezanka napisala 'plazowej czekoladki'. Oczywiscie blade jak sciane dziewczyny tez nie sa atrakcyjne. Podsumowujac; Zdrowa, lekka opalenizna TAK; Spieczona, czarna plazowa skwarka zdecydowanie NIE:)

  2. #22
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    33
    Posty
    15
    Co do karnacji to zalezy od rodzaju sesji. zawsze mozesz sie opalic ;)

  3. #23
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2009
    Lokalizacja
    Radom/Kraków
    Posty
    88
    Z tego co wiem to w modelingu najbardziej liczy się naturalnosć, więc blade dziewczyny jak najbardziej mają szansę bez opalania i wręcz nie powinny tego robić. Ale myślę, że osoby z naturalnie trochę ciemniejszą skórą mogą trochę poopalać się na słoneczku :D Szczególnie ja uwielbiam się opalać, mam ciemną skórę i opalenizna jest intensywnie czekoladowa i trzyma się b. długo :)
    ale gdy się opalamy niszczymy skórę czy chcemy czy nie... A to na pewno w modelingu nie pomoże ;P

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •