Poka¿ wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    07.2008
    Posty
    4

    Chcê byæ modelk± ale nos...

    Cze¶æ wszystkim, jak siê zapewne domy¶lacie piszê bo chcê od zawsze byæ modelk± lub fotomodelk±. No ale po drodze wyst±pi³a pewna komplikacja, mianowicie du¿y i garbaty nos. Tak wiêc g³ownie chcê siê dowiedzieæ czy istnieje jaka¶ agencja poszukuj±ca, hmm, BARDZO charakterystycznych osób? My¶lê ¿e z wymiarami jest raczej w porz±dku, drobne nadwy¿ki w centymetrach da siê poprawiæ :)...

    Wzrost: 172
    Biust: 86
    Talia: 65
    Biodra: 90
    Waga: oko³o 55 (piszê oko³o bo stale siê waha - przez dietê)

    Nie mam w chwili obecnej zdjêæ, chcê siê jedynie dowiedzieæ czy mój nos jest faktycznie moim przekleñstwem i nikt mnie z nim nie zechce? :)
    Proszê o opiniê i pozdrawiam serdecznie!

  2. #2
    Pierwsze kroki Awatar negatywny
    Do³±czy³
    07.2008
    Lokalizacja
    Olsztyn
    Wiek
    51
    Posty
    5

    kompleks wielkiego nosa

    nie rozumiem, czym siê martwisz... to w zasadzie od fotografa zale¿y ukrycie b±d¼ uwydatnienie ró¿nych elementów cia³a. nie wprawiony fotograf osobê z nosem ca³kiem naturalnym mo¿e tak zeszpeciæ postaæ, by jedymym elementem na jej twarzy zwracaj±cym uwagê by³ nos.
    my¶lê, ¿e nie masz siê czym martwiæ i chêtnie popracowa³bym z Tob± wykorzystuj±c swoje do¶wiadczenie, poniewa¿ pracowa³em z tak± charakterystyczn± modelk±-dumn± posiadaczk± nosa o rzymskim kszta³cie.

  3. #3
    innocent greed Awatar justyna_100
    Do³±czy³
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostro³êka
    Posty
    749
    s± modelki, które maj± garbki na nosie. niektórym dodaje on uroku. najlepiej gdyby¶ doda³a swoje zdjêcia, a wtedy bêdzie mo¿na nieco wiêcej powiedziec

  4. #4
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    07.2008
    Posty
    4
    A wiêc dzi¶ strzeli³am sobie parê ujêæ, raczej nie s± to najlepsze fotki ze wzglêdu na s³aby aparat i na to, ¿e nie jestem profesjonalistk± w tym fachu ;)... Ale raczej wszystko widaæ

    Twarz bez makija¿u:
    http://img511.imageshack.us/img511/6122/ja1hu5.png
    http://img390.imageshack.us/img390/4162/ja2wv2.png

    Nos:
    http://img353.imageshack.us/img353/5952/nosekby6.jpg
    http://img440.imageshack.us/img440/5462/ja3dc5.png

    A tu jakie¶ starsze fotki, raczej niezbyt wyra¼ne:
    http://img185.imageshack.us/img185/5707/jaug4.jpg
    http://img148.imageshack.us/img148/7623/thebillrq3.jpg - haha, ¶wietne mam tu nogi :)...

  5. #5
    karolajna
    Guest
    z przodu wcale tak zle nie wyglada :)
    ale nie wiem czy w agencji Cie nie skresli bo z profilu rzeczywiscie widac spory garbek .. mnie sie zawsze wydawa³o, ze mam duzy nos ale w agencji nikt sie do niego nie czepia³ ..

  6. #6
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Do³±czy³
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    hmm kolczyk.By³aby¶ sk³onna go wyj±æ?
    jako¶ tak nie jestem przekonana,ale mo¿esz wys³aæ zdjêcia do agencji co Ci szkodzi.Ale mimo wszystko jak ju¿ mówi³am mnie nie przekonujesz:)
    Domi przesta³a siê patyczkowaæ i ka¿dy z³y w±tek(bez zdjêæ,wymiarów itd.) z dzia³u czy siê nadajê odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  7. #7
    Stary wyjadacz Awatar Agata
    Do³±czy³
    03.2008
    Lokalizacja
    Wroc³aw
    Posty
    541
    nos owszem z profilu nie wyglada dobrze, ja bym sobie zrobila operacje :) ale nie jest az tak ¼le moim zdaniem by¶ my¶la³a ze to przekresli Twoja szanse na kariere w modelingu, pozatym jestes sliczna dziewczyna i dobra kandydatka na fotomodelke. Tak na marginesie- masz ladne oczy,piekne pelne usta i smukla twarz i odpowiednie policzki, mam nadzieje ze porozsylalas juz zdjecia po agencjach?! Radze jednek poprawic te 3 cm w talii bo wzrost nie jest Twoim atutem(choc fotomodeling owszem...)
    Powodzenia
    ale to tylko moje zdanie...

  8. #8
    Pierwsze kroki Awatar negatywny
    Do³±czy³
    07.2008
    Lokalizacja
    Olsztyn
    Wiek
    51
    Posty
    5

    obejrza³em Twoje zdjêcia...

    obejrza³em Twoje prowizoryczne zdjêcia i... jak dla mnie to jest naprawdê dobrze. my¶lê, ¿e nie masz siê czym przejmowaæ.

    Twój przyk³ad pokazuje, ¿e bliskie ujêcia twarzy uwydatniaj± nos (obojetnie jaki by nie by³, poniewa¿ jest najbli¿ej obiektywu) a dalsze - sprawiaj±, ¿e jest mniej rzucaj±cym siê elementem ca³o¶ci. i przede wszystkim widzia³bym Ciê w ujêciach eksponuj±cych ca³± sylwetkê...

    a z wypowiedzi kole¿anek wyp³ywa troszkê zjadliwo¶ci ;) co do Ciebie. ale to zrozumia³e. maj± do tego prawo, bo w koñcu ka¿da modelka jest dla drugiej konkurencj±. dok³adnie tak samo jak jest z aktorami.

  9. #9
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    07.2008
    Posty
    4
    No kolczyk mogê wyj±æ, nie jestem do niego a¿ tak bezwzglêdnie przywi±zana :) Heh, co do operacji to my¶la³am o tym bo po co taka drobnostka mia³aby mnie przekre¶laæ? Ale najpierw spróbujê :)
    Agata, zdjêæ jeszcze tak naprawdê nigdzie nie wys³a³am, bo chcia³am najpierw zgubiæ te centymetry w talii, ale jak narazie wszystko jest na dobrej drodze, bo siê staram i æwiczê.

    Jeszcze jest jeden k³opot. Mianowicie nie mam zbytniej mo¿liwo¶ci dojazdów, ewentualnie mam niedaleko do Rzeszowa. I ztym siê w³a¶nie wi±¿e moje pytanie: czy znacie jakie¶ dobre agencje w Rzeszowie?

    Negatywny, ja nie widzê tu zajadliwo¶ci hehe ;)

  10. #10
    Wie o co chodzi Awatar grzee
    Do³±czy³
    06.2008
    Posty
    44
    jak dla mnie jest naprawdê dobrze. masz ³adn± subteln± twarz:) a nos? ka¿dy profesjonalny fotograf sobie z nim poradzi ;)

  11. #11
    innocent greed Awatar justyna_100
    Do³±czy³
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostro³êka
    Posty
    749
    w Rzeszowie nie ma dobrych agencji. te najlepsze s± w stolicy, ewentualnie Poznañ, Wroc³aw i Szczecin.

    powysy³aj zg³oszenia do tych najlepszych i sama siê przekonasz czy Twój nos stanowi dla nich problem. je¶li tak to mo¿esz poszukac fotografów i porobic sobie fotki na zasadzie pozowanie za zdjêcia i spróbowac dzia³ac na w³asn± rêkê

  12. #12
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    02.2008
    Lokalizacja
    Rzeszów
    Wiek
    33
    Posty
    85
    Powim ci, ¿e ten garb nie jest taki straszny, przynajmniej cie wyróznia z t³umu;] Próbuj!!

    ja jestem z rzeszowa i tu sie nic zwiazanego z modelingiem nie dzieje;/
    czasami o pewne rzeczy warto walczyc do samego koñca...

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    07.2008
    Posty
    4
    Ok dziêki :) Wiêc szybko chudnê i wysy³am fotki, oby mi siê uda³o ;) ¯yczcie mi szczê¶cia :*

  14. #14
    Johny Black Ass Awatar Anymore
    Do³±czy³
    07.2008
    Wiek
    29
    Posty
    186
    Ja Ci ¿yczê ;). Moim zdaniem przy tak ciekawej urodzie, garbek jest mankamentem do skorygowania. Pozdrawiam.

    Ps. Daj znac czy otrzyma³a¶ odpowied¼ ;].

  15. #15
    REGGAE play. Awatar Karolina :))
    Do³±czy³
    06.2008
    Lokalizacja
    Wroc³aw/Opole
    Wiek
    30
    Posty
    1,082
    Cytat Zamieszczone przez Anymore
    Ja Ci ¿yczê ;). Moim zdaniem przy tak ciekawej urodzie, garbek jest mankamentem do skorygowania. Pozdrawiam.

    Ps. Daj znac czy otrzyma³a¶ odpowied¼ ;].


    Ja równie¿ do³±czam sie do zyczen i powodzenia ;)

 

 

Podobne w±tki

  1. Chce zostaæ modelk±
    Przez Vanity w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 2011.11.29, 21:05
  2. Powiedzcie czy mam jakie¶ szanse by zostaæ modelk±??
    Przez olapiotrowska1 w dziale Czy siê nadajê?
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 2008.07.16, 16:09
  3. CZy maj±c blizny na ciele mo¿na zostaæ modelk± lub fotomodelk±?
    Przez justyna w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 2008.02.20, 23:01
  4. chcê wiedzieæ czy siê nadajê.... :)
    Przez Kasia1602 w dziale Czy siê nadajê?
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 2007.06.14, 15:58
  5. Nie jestem modelk±...
    Przez Malvina w dziale Czy siê nadajê?
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 2007.02.28, 00:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •