Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 55 z 55

Wątek: Moda Forte

  1. #41
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    dzięki. wszelkie życzenia mi się teraz bardzo przydadzą ;)

  2. #42
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    63
    Dawno mnie tu nie było....głównie dlatego bo straciłem wiare ze pisanie czegokolwiek ma sens.Niestety jest tak ,że więcej tutaj wpisów przedstawicieli konkurencyjnych Agencji niż samych modelek czy kandydatek. Ale z dystansem czytałem dzis te pierdoły o kontraktach i musze dodać swoje.
    Coż-zyjemy w kraju kapitalistycznym i zasada jest taka:Jak ktos jest OK to umowa jest bez znaczenia a jak ktoś ma zle intencje-to się boi kary -coś z gatunku"na zlodzieju czapka gore".Bo czego się ma bac uczciwa modelka w agencji z kontraktem obwarowanym karą kiedy kara jest wtedy kiedy modelka mocno "wycycka"agencję? O czym piszę? choćby o takiej sytuacji:Robiłem dla Moda forte testy dla laski z Belchatowa.Agencja wywaliła prawie 3000 zł w 3 testy i ksiązkę (jeden w moim wykonaniu) a "dzidzia" była tak sprytna że zwlekała z podpisaniem kontraktu a na koniec z ksiązką zrobiona za kasę tej Agencji poszła sobie do innej Agencji....No kurcze chyba tak się nie robi? gdzie my żyjemy? Zirytowałem się tym bo przez to zdarzenie kasę dostalem od nich z trochę duzym opóźnieniem.....A co do kontraktów to ostatnio usłyszałem w STOLYCY ,że na kontrakcie Moda forte wiesza się już pare Agencji a jedna bardzo znana w wawie ma po prostu przerobiony tylko w paru miejscach ich kontrakt....prawda jest taka,że kazda Agencja podpisuje umowy bo wiat się zmienił i sa pszczółki co skaczą z kwiatka na kwiatek.....Dlugo zwlekałem aby tu coś napisać bo jak widze post o tym ze ptracują tam 4 modelki to ręce opadają na taką kupę bzdur.Na dzisiaj jest tak ,że jak robiłem zdjecia w Manufakturze w Łodzi podczas Fashion week które robiła Moda forte to pracy było po pachy:60 pokazów w 3 dni...i widziałem że parę modelek ściągali z innych stron bo brakowało dzieczyn .to samo było na Zlotej Nitce i w wakacje kiedy połowa składu siedziała zagranicą...W ostatnich 7 wielkich pokazach w stolicy w połowie z nich były glównie modelki z Moda Forte i Mango(Jaroszewska,Plich, Lilla Moda, )Robie foty co parę dni i gadam z modelkami więc wiem jak to wygląda....Ideału nigdzie nie ma.....jedna zadowolona inna mniej.A zresztą normalne jest ,że najwięcej narzekają te co mają 98 w biodrach i pretensje do kariery w stylu Kate Moss,zawsze można zostać "gwiazdą"w jakimś banku twarzy w stylu Holly Łódź (kiedyś też przez parę dni pracowałem dla takich-póki się nie polapałem jaki to przekręt) i wtedy mozna niczego nie podpisywać i nic nie robić.....A jak ktos powie że w Eastern czy Model Plus ,new Age i innych nie ma kontraktów .......to proponuję leczenie

  3. #43
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2008
    Lokalizacja
    warszawa
    Posty
    1

    classic

    a czym różni się dział "classic" od "women"? czy modelki classic mają mniej pracy? czy po prostu otrzymują inne zlecenia?

  4. #44
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    63

    Women czy classic

    Przyznam że nie wiem do końca na czym polega ta róznica w nazewnictwie .Ale na tyle na ile znam modelki z tej Agencji to widać podział na te aktywne ,które wyjeżdżają na kontrkaty zagraniczne (czyli dział women) ,a w dziale classic raczej dziewczyny które juz nie bardzo chcą się ruszac z domu..Sa tam jak to się mawia"wyjadaczki" które pracują już wiele lat...może chodzi o to ,że nie są to typy "fashion" ale dobre komercyjne modelki które nawet w wieku 26-30 lat dobrze sie sprzedają?
    to oczywiscie moja wersja wydarzeń,należałoby spytać właścicieli Agencji...co mieli na mysli. :glasses:

  5. #45
    karolajna
    Guest
    w dziale calissic znajduja sie dziewczyny o klasycznej komercyjnej urodzie :) nawet te troche starsze. po prostu takie do reklam i gazet typowo ;p niekoniecznie dobre na wybieg

  6. #46

    Moda Forte czy Orange

    Hej dziewczyny:) Zastanawiam się czy wybrać moda forte czy orange bo obydwie te agencje chcą ze mną podpisać umowę..biorąc pod uwagę dojazd to to łodzi(gdzie jest moda forte) jade godzine, a do wawy 2,5. Zastanwiam się też nad tym która agencja zrobiłabym mi lepsze portfolio i która ma lepsze konatkty za granicą i bardziej promuje swoje modelki? Co o tym myślicie?
    Pozdrawiam:*

  7. #47
    REGGAE play. Awatar Karolina :))
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    Wrocław/Opole
    Wiek
    30
    Posty
    1,082
    Cytat Zamieszczone przez MissBambolina Zobacz posta
    Hej dziewczyny:) Zastanawiam się czy wybrać moda forte czy orange bo obydwie te agencje chcą ze mną podpisać umowę..biorąc pod uwagę dojazd to to łodzi(gdzie jest moda forte) jade godzine, a do wawy 2,5. Zastanwiam się też nad tym która agencja zrobiłabym mi lepsze portfolio i która ma lepsze konatkty za granicą i bardziej promuje swoje modelki? Co o tym myślicie?
    Pozdrawiam:*
    Ja bym ZDECYDOWANIE postawiła na Orange.

  8. #48
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    63
    Nie śpiesz się z decyzją...Moda forte jest głównym udzialowcem Fashion Week Poland-największej imprezy mody w Polsce.Same gwiazdy z Agatha Prada na czele...wiem bo robilem dla nich foty.pracowało tam chyba ze 60 modelek.wiem ze juz coś szykuja wielkiego na październik i w przyszłym roku robią 2 edycje.mają mnóstwo pracy bo zawsze jak tam wejde to jest pare osób i trzeba poczekac...Modelki na kontrakty zagraniczne wysylają przez swojego człowieka z Warszawy który pracował kilkanascie lat w czołowej Agencji w Tokyo. Chyba nazywa się Tomek ale nie wiem na 100%.....
    Wyb orange...będziesz jedną z miliona...

  9. #49

    Moda Forte czy Orange

    A jeśli chodzi o konatkty zagaraniczne, promowanie modelki i popularnośc agencji to jak myślicie, która agencja ma przewage?:p

  10. #50
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    63
    Z tego co do mnie dociera (z ploteczek od modeleczek) to dziś juz nie ma znaczenia kto jest gdzie..Ci sami skauci docierają do wszystkich,nawet juz podobno do Poznania i Wrocławia jeżdżą...Mówią to dziewczyny co czasami pojawiają się na castingach róznych Agencji...Chyba to zależy od ludzi i ich zangażowania bookerów.Orange ma duzo dziewczyn ale i Moda forte podobnie.Faktem jest ,że na Fashion Week dużo dziewczyn z ekipy modelek bylo spoza Moda Forte bo kilka najważniejszych od nich siedzi w NY,Miami,Paryżu......Pracowaly tam modelki z czołowych Agencji i było pare spoza Polski.Moda Forte trochę porozsyłała swoje po Świecie i ma teraz nieduży skład.czego załuję(Ja zawsze pracowałem z Kasią Gogołkiewicz i niestety od stycznia nie ma jej w Polsce i starciłem nadzieję,że kiedykolwiejk wróci).Załapała tyle prac w Nowym Jorku i Miami że nie chce do łodzi przyjeżdać.....Reasumując.duzo zalezy od Ciebie .- z mojego punktu widzenia .......jak jesteś dobra to i tak się tam dostaniesz.Mam na mysli NY....

  11. #51
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2009
    Wiek
    34
    Posty
    2
    Ja jestem wolnym strzelcem , współpracowałam z wieloma polskimi agencjami miedzy innymi Moda Forte i Orange. Osobiście lepiej współpracowało mi sie z Moda Forte . Pracowalam przy kilku pokazach w trakcie Fashion Weeku. Wszystko zgadzalo sie z wczesniejszymi ustaleniami , mialam zapewniony nocleg , catering itp. Rozmawiałam również z modelkami z ich agencji i wszystkie byly zadowolone , maja duzo pracy , często pojawia sie okazja na darmowe testy zdjeciowe u bardzo dobrych fotografow . Sama osobiście zdecydowalam ,ze podpisze z nimi kontrakt . Zobaczymy czy nadal bede tego chcieli bo od imprezy minelo juz duzo czasu . Mam nadzieje,ze podejmiesz rozsadna decyzje

  12. #52
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2009
    Wiek
    34
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez MissBambolina Zobacz posta
    A jeśli chodzi o konatkty zagaraniczne, promowanie modelki i popularnośc agencji to jak myślicie, która agencja ma przewage?:p

    Na facebooku mam kilka modelek z moda forte i z tego co widze na zdjęciach , które dodają to 2 są w mediolanie , jedna w grecji , kolejna w Japoni i nastepna w Paryzu , mysle ,ze to o czyms swiadczy ,

  13. #53

    Moda Forte czy Orange

    Czy są tu jakieś modelki z Orange albo MF? Jeśli tak to prosze napiszcie do mnie na gg dziewczyny :) nr: 3773013
    Buziaki ;*

  14. #54
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2009
    Posty
    140
    Ja jestem z Orange :) z Orange dizewczyny tez chodzily na fashion weeku i Złotej Nitce :) obecnie duza ilosc rpzebywa za granica - mediolan, londyn, nyc, no i oczywiscie azja - glownie japonia i chiny... wiem, ze bardzo duzo dziewczyn mialo opcje, ale nei wyszstkie zdecydowaly sie na wyjazd - z roznych powodow...

  15. #55
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    63
    Hehe....ale dziewczyny z Orange były w Fashion Week dzieki Moda forte...I Bo to Moda Forte produkowala całą te imprezę.
    Ale nie kwestionuję Orange......

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •