Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2005
    Posty
    69

    Traktuj innych tak jak chcesz by traktowali Ciebie

    Traktuj innych tak jak chcesz by traktowali Ciebie. Odpłacamy tym samym co dostajemy.
    Zapewne prawie każdy z Was spotkał się z tymi powiedzeniami. Jak to jest w Waszym życiu - tylko proszę szczerze (oczywiście nie posądzam Was o to, że w innych postach nie piszecie szczerze) - czy faktycznie traktujecie ludzi tak jak chcecie by traktowali Was? Czy jednak w swym zachowaniu przedkładacie czasami własny interes nad uprzejmość? A może przychodzi taki dzień/monet gdy macie już wszystkiego tak dość, że nie jesteście się w stanie zmusić by być miłym/uprzejmym dla innych? - mimo tego, że nie chcecie by inni byli wobec Was nieuprzejmi.

    ...czasami warto jest nad tym pomysleć...

    Pozdrawiam, kama ;)

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    ..ojej..daleko
    Wiek
    38
    Posty
    21
    A co to za refleksje się wkradły? ja nigdy się nad tym nie zastanawiałam- bywam miła i niemiła również, ale ludzie są dla mnie tacy sami- kwestia zdystansowania się ..przecież każdy ma prawo do gorszego dnia..trzeba zyć w zgodzie ze sobą- zgoda z całą resztą przyjdzie później;) bedzie jej wynikiem:)

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Ja oczywiście stosowałam w swoim życiu to zdanie, i nadal stosuje lecz z wielką niechęcią - bo ludzie już tego nieodwzajamniają :mad:
    No niestety... życie...

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •