Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    128

    Network Talent Group- model agency

    Może ktoś wie coś o nich? Prezentują się bardzo profesjonalnie wg mnie, a modelki nie muszą mieć wymaganego 175 cm :) Może ktoś ma lub miał z nimi coś wspólnego?

  2. #2
    Wie o co chodzi Awatar Pączuś
    Dołączył
    12.2005
    Posty
    59
    Hmm, pierwsze o nich słysze...
    Masz może link do ich stronki, aby sprawdzić jak się prezentują:P?

  3. #3
    ofca
    Guest
    bylam u nich na spotkaniu, ale mam dla nich zbyt dziecinna twarz jeszcze :) sa profesjonalną i jedna z lepszych agencji. polecam. szczerze polecam

  4. #4
    agencja dość dobra - mają swoje kontakty i najchętniej wysyłają za granicę. Jednak nie są zbyt chętni do inwestowania w portfolio i ich rola przez długi czas polega na wysyłaniu dziewczyny na castingi (więc jeśli nie mieszka się w W-wie i trzeba wydawać wielokrotnie pieniądze na dojazdy jest kłopotliwe).

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    37
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez Julia
    agencja dość dobra - mają swoje kontakty i najchętniej wysyłają za granicę. Jednak nie są zbyt chętni do inwestowania w portfolio i ich rola przez długi czas polega na wysyłaniu dziewczyny na castingi (więc jeśli nie mieszka się w W-wie i trzeba wydawać wielokrotnie pieniądze na dojazdy jest kłopotliwe).

    własnie...ja mam to samo..teraz zalozylam sobie aparat ortodontyczny i o mnie zapomnieli. :P

  6. #6
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    10
    Ja jestem w Network. Są OK, ale wolałabym trafic do wiekszej agencji. Plusy sa napewno takie ze podchodza do Ciebie indywidualnie, nie jestes dla nich 'jakąś tam' modelką. Wysylając za granice interesują się Tobą, dzwonią, pytają jak tam jest itp. Zawsze mozesz zwrocic sie do nich po jakas rade czy cos :) Niestety minusy tez sa jak wszedzie, srednio sa zorganizowani z castingami i pracai wiec trzeba sie pytac i dzwonic.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •