Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Wątek: Andy Max

  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar Adusia
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Tomaszów Maz.
    Posty
    293

    Andy Max

    Hej! ;)
    Wiecie moze cos na temat tej agencji (www.andymax.pl)? Dostalam od nich propozycje wspolpracy - ale oni tam mają same dzieci! :D Chyba nie wygladam az tak mlodo... ;) piszcie jesli cos wiecie!
    Pozdrawiam
    Adzia :D

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Adusia
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Tomaszów Maz.
    Posty
    293
    sorki źle napisalam link.. to jest poprawny http://www.andymax.pl/ ;)
    Adzia :D

  3. #3
    Wie o co chodzi Awatar Kitifighter
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    39
    Posty
    37

    witam

    witam serdecznie, ja kiedyś współpracowałam z tą agencją, ale to było dobre pare lat - jeszcze chodziłam do podstawówki:P - troche kasy dzieki nim zarobiłam:)

    Jak zobaczyłam temat tego forum to sie troszke zszokowałam, bo ta agencja swojego czasu przestała istniec i zeszła z rynku, a teraz prosze widze nowe jej wcielenie... nio ciekawe, ciekawe....

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar Adusia
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Tomaszów Maz.
    Posty
    293
    Cytat Zamieszczone przez Kitifighter
    witam serdecznie, ja kiedyś współpracowałam z tą agencją, ale to było dobre pare lat - jeszcze chodziłam do podstawówki:P - troche kasy dzieki nim zarobiłam:)
    A co dla nich robiłas jesli moge spytać? Myslisz ze warto ze sa wiarygodni?
    Adzia :D

  5. #5
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    Z tego co się orientuje to agencja ta kiedyś zajmowała się raczej modelingiem, a teaz przekształciła się w agencję aktorską. W katalogu są dzieci ale także nastolatki. Tyle, że tych jak narazie jest niewiele... A tak z ciekawości to sama się do nich zgłosiłaś? I zaproponowali Ci współpracę?:)

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar Adusia
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Tomaszów Maz.
    Posty
    293
    Cytat Zamieszczone przez Agaa
    Z tego co się orientuje to agencja ta kiedyś zajmowała się raczej modelingiem, a teaz przekształciła się w agencję aktorską. W katalogu są dzieci ale także nastolatki. Tyle, że tych jak narazie jest niewiele... A tak z ciekawości to sama się do nich zgłosiłaś? I zaproponowali Ci współpracę?:)
    Kiedys znalazlam jakies ogloszenie tej agencji o castingach (dla nastolatkow) i postanowilam wyslac swoje zdjecia. Dostałam odpowiedz ze im sie spodobalam i jesli jestem zainteresowana to zapraszaja mnie do wspolpracy... Nigdy wczesniej nie slyszalam o tej agencji i nie wiem czy to nie jest znow jedna z tych ktore zapewniaja "droge do kariery". :D Dlatego postanowilam zapytac na forum poniewaz wczoraj znow dostalam od nich kolejnego maila.. :)
    Adzia :D

  7. #7
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    Z tego co widać na stronie to wygląda na to, że faktycznie np dzieci od nich grają w reklamach... Więc może nie jest to jakiś kit. Sama zastanawiałam się czy nie wysłać do nich swoich zdjęć (zawsze warto spróbówać, chociaż nie wiem czy nie jestem za stara;)). W każdym bądź razie życzę Ci powodzenia :)

    P.S: Wysłałaś zdjęcia meilem? Od tak? :) Nie wiesz może czy mają jakies ograniczenia wiekowe? ;)

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar Adusia
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Tomaszów Maz.
    Posty
    293
    Cytat Zamieszczone przez Agaa
    Z tego co widać na stronie to wygląda na to, że faktycznie np dzieci od nich grają w reklamach... Więc może nie jest to jakiś kit. Sama zastanawiałam się czy nie wysłać do nich swoich zdjęć (zawsze warto spróbówać, chociaż nie wiem czy nie jestem za stara;)). W każdym bądź razie życzę Ci powodzenia :)

    P.S: Wysłałaś zdjęcia meilem? Od tak? :) Nie wiesz może czy mają jakies ograniczenia wiekowe? ;)
    Tak wysłałam 5 zdjeć meilem i dostalam odpowiedz nastepnego dnia ale zapomnialam odpisac i wczoraj znow sie odezwali ze maja dla mnie zlecenie... Moze warto sprobowac..? :question:
    Na ich stronie nie ma jakichs konkretnych ograniczen wiekowych piszą ze zapraszaja dzieci i mlodziez wiec... :) Agaa a ile Ty masz lat (jesli moge wiedziec) ? Ja mam 16 skonczone..
    Adzia :D

  9. #9
    Wie o co chodzi Awatar Kitifighter
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    39
    Posty
    37
    Ja wtedy pracowałam dla nich jako hostessa - to były czasy mojej podsatówki, pozniej dostałam od nich zlecenie na kalendarz z aktami na który sie nie zgodziłam.

    Do samej agencji nic nie mam, swojego czasu pracowała tam "jedna" dziewczyna która była strasznie nie miła dla dziewczyn - wywalono ja:P, traktowała je strasznie z góry i powierzchownie, wiec zawsze starałam sie rozmawiac z szfostwem.
    Kasa - ok? Troszke czekałam, ale zawsze dostawałam, formalnie...

    I jeszcze mała przestroga: proponuja zrobienie portfolio - NIE ZGADZAJCIE SIE!!! Jako gówniara bardzo chciałam miec profesjonalne foty i zapłaciłam im, zdjecia... - ychh..... - lepsze mam amatorskie:/

  10. #10
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    Ja mam 20 :)

  11. #11
    Stary wyjadacz Awatar Adusia
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Tomaszów Maz.
    Posty
    293
    Cytat Zamieszczone przez Agaa
    Ja mam 20 :)
    ale przeciez mozesz sprobowac! to nic nie kosztuje a mozesz wiele zyskac.. ;) ja tez zdecydowalam ze pojade do nich i przyjme zlecenie. pozdrawiam

    Ps jakby jeszcze ktos cos wiedzial o tej agencji to nich pisze! :D
    Adzia :D

  12. #12
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    A wiesz co to za zlecenie? Na czym ma polegać? :)

  13. #13
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    Znalazłam ogłoszenie agencji Andymax, że szukają kobiet od 18-26 lat itd... no i wysłałam swoje zgłoszenie ;)

  14. #14
    Pierwsze kroki Awatar Emi
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    8
    no i jak wyglada sprawa?
    dziewczyny, ktore sie tam zglosilyscie piszcie na forum jak wrazenia?

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2007
    Posty
    3
    Wlasnie dostalam propozycje wykonania portfolio i wspolpracy dla mojego dziecka z tej agencji. I teraz moje pytanie czy 450zl za portfolio w studiu to duzo czy malo?

    I czy oni sa wiarygodni?

  16. #16
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Posty
    1

    hej!

    hej, właśnie się do nich wybieram w przyszłym tygodniu z dzieckiem... ale mam obawy co do tej sesji - dużo chcą i nie mam gwarancji że zajmą się faktycznie promowaniem mojego dziecka (?) Super fotki robię codziennie mojej Małej i dziękuję za pamiątkową sesję... :D Czy ktoś juz tam był i współpracował z nimi???

  17. #17
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2011
    Wiek
    26
    Posty
    1
    Też chciałam właśnie zgłosić się do tej agencji.
    Jeżeli udałoby mi się dostać i nie zgodziłabym się na portfolio, tylko
    wysłałabym lub zaniosła swoje (robione u fotografa oczywiście)
    czy za dalszą współpracę ponoszę także jakieś koszta?

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2013
    Posty
    1
    minęło kilka latek jak powstał ten post, czy ktoś ma aktualne informacje na temat Andy Max? Pytam bo córka dostała zaproszenie na casting warunkiem jest jednak zrobienie u nich portfolio za niemałą kase......

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •