Poka wyniki od 1 do 18 z 18
    karolajna
    Guest

warto sobie zawracac gowe?

ostatnio rozmawiaam z fotgrafem i... o to kilka jego prac.. ocencie sami czy warto sobie zaracac gowe.. po za tym wspomina cos ze fotki robi nikonem d70s

www.pard.getphoto.net

karolajna
    Guest
    a i zapomniaam doda, e mwi, e fotografi zajmuje si od 4 lat

Wie o co chodzi
    Doczy
    03.2008
    Wida, e go dopiero si uczy, ale jeli masz czas to moim zdaniem warto sprbowa.
    Jaki ma aparat to o tyle obojtne, e tak naprawd liczy si obiektyw - jeli mowa o sprzcie, ale nawet dobry sprzt nie pomoe jeli kto za grosz nie ma talentu.

Stary wyjadacz Awatar Gosiunia
    Doczy
    06.2007
    na pewno ten fotograf nie ejst zbyt doswiadczony... swiadczy o tym jakosc i ilosc zdjec ale zawsze mozesz sie zgodzic... moze jednak wyjdzie cos fajnego =P moze to kwestia modelki a Ty wygladasz na fajna osobe =P

Wie o co chodzi Awatar keiraa85
    Doczy
    12.2007
    Mi si nawet stronka nie chce otworzy:/

Stay bywalec.
    Doczy
    01.2008
    Strasznie amatorsko, ale prbuj. ;d Tym bardziej, e mn si nie sugeruj co do fot - ja si na tym nie znam. ;p

karolajna
    Guest
    hmm tylko ze wanie jak na 4 lata pracy to troche amatorsko .. po za tym udao mi sie znalesc kontakt do dziewczyny z przedostatniej i wczesniejszej fotki .. i wasnie mi poweidziaa, e to jakis dziwny typek i ze wrazenia z sesji raczej negatywne... po za tym jej sie przedstawi jako Mariusz.. mnie jako Marcin...

Stary wyjadacz Awatar aNUTKA
    Doczy
    09.2006
    no jak na 4 lata zajmowania si fotografi- to portfolio niezbyt bogate ...a i fotki mniej ni rednie... ja bym si na to szcerze mwic nie pisaa- mona pracowa z amatorami i niejednokrotnie wychodzi z tego co fajnego - ale ta stronka nie wyglda zachcajco ...
    :evil:

...Diablica... Awatar aleksandra295
    Doczy
    09.2007
    na 4 lata praktyki to co sabo mu idzie, ale wkocu jako trzeba zaczyna i zawsze sprbowac mona

Cytat Zamieszczone przez karolajna
    ostatnio rozmawiaam z fotgrafem i... o to kilka jego prac.. ocencie sami czy warto sobie zaracac gowe..
    Obejrzaa zdjcia, masz wtpliwoci, czyli sama wiesz, e nie warto, i tylko szukasz potwierdzenia - to masz potwierdzenie, nie warto.

jeli masz czas to moim zdaniem warto sprbowa
    Ale ju wida, e to bdzie stracony czas, fotograf nie panuje nad niczym - ani kadr, ani wiato, ani ustawienie modelki.

nie ejst zbyt doswiadczony... swiadczy o tym jakosc i ilosc zdjec ale zawsze mozesz sie zgodzic... moze jednak wyjdzie cos fajnego
    Strasznie amatorsko, ale prbuj
    wkocu jako trzeba zaczyna i zawsze sprbowac mona
    PO CO ma prbowa, aby okazao si, e wyjd podobne dziea?
    Troch si dziwi si, e zadowalaj Was takie zdjcia - ale to dobry znak dla wszystkich posiadaczy aparatw; nie musisz robi zdj - wystarczy, e wiesz, gdzie nacisn, aby pstrykno, wrzucisz kilka pstrykw do sieci, zaatwisz sobie fajny adres (np. [email protected] - domena chyba jest do kupienia :D) a laski lec :D

ja bym si na to szcerze mwic nie pisaa- mona pracowa z amatorami i niejednokrotnie wychodzi z tego co fajnego - ale ta stronka nie wyglda zachcajco ...
    Jak wida czasem dowiadczenie si przydaje - lepiej suchajcie dobrych rad

karolajna
    Guest
    dzieki wam serdeczne :*

Pierwsze kroki Awatar AleksandraZ.
    Doczy
    04.2008
    jeli masz ju jakie swoje portfolio to daruj sobie tego typu zdjcia, ale jeli dopiero zaczynasz je tworzy myl, e mona by sprbowa.

REGGAE play. Awatar Karolina :))
    Doczy
    06.2008
    a tam zawsze moze sprobowac ajka nie to go zjechac:china man

Wie o co chodzi Awatar SylwiaGaczorek
    Doczy
    05.2008
    Moim zdaniem zdjecia okropne, wyglada jakby aparat wzial dopiero co do reki. Nie warto tracic czasu.

Wie o co chodzi Awatar cygan
    Doczy
    11.2005
    Cytat Zamieszczone przez karolajna
    ostatnio rozmawiaam z fotgrafem i... o to kilka jego prac.. ocencie sami czy warto sobie zaracac gowe.. po za tym wspomina cos ze fotki robi nikonem d70s

www.pard.getphoto.net
    a czy to wane czym robi? Nie przywizujcie takiej wagi do sprztu bo moecie si srogo zawie, dla mnie wyznacznikiem dobrego fotografa s zawsze jego zdjcia nawet robione pudekiem od butw, byle byy dobre ;)

Stary wyjadacz
    Doczy
    06.2007
    Cytat Zamieszczone przez Karolina :))
    a tam zawsze moze sprobowac ajka nie to go zjechac:china man
    a za co zjecha ???????????????

Wie o co chodzi Awatar Klaudia.P
    Doczy
    06.2008
    Ja bym go nie przekrelaa od razu dlatego, ze fotografuje 4 lata albo przez to, jakim aparatem robi zdjcia. Nie liczy si marka aparatu, tylko efekt fotek. Ale jeli Tobie si przedstawi inaczej ni koleance, to ju troch dziwne....

Moderator Awatar Vito
    Doczy
    08.2008
    Cytat Zamieszczone przez cygan
    a czy to wane czym robi? Nie przywizujcie takiej wagi do sprztu bo moecie si srogo zawie, dla mnie wyznacznikiem dobrego fotografa s zawsze jego zdjcia nawet robione pudekiem od butw, byle byy dobre ;)
    Uzytkownicy pentaksow mawiaja, ze Pentax wspolpracuje nawet ze sloikiem po musztardzie. I to niestety jest prawda... ;)
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

Podobne wtki

1. Jak nie przej nawet pierwszego etapu?
    Przez Robert w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 80
    Ostatni post / autor: 2015.08.01, 21:54

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •