Poka¿ wyniki od 1 do 18 z 18
  1. #1
    karolajna
    Guest

    warto sobie zawracac g³owe?

    ostatnio rozmawia³am z fotgrafem i... o to kilka jego prac.. ocencie sami czy warto sobie zaracac g³owe.. po za tym wspomina³ cos ze fotki robi nikonem d70s

    www.pard.getphoto.net

  2. #2
    karolajna
    Guest
    a i zapomnia³am dodaæ, ¿e mówi³, ¿e fotografi± zajmuje siê od 4 lat

  3. #3
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    03.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    55
    Widaæ, ¿e go¶æ dopiero siê uczy, ale je¶li masz czas to moim zdaniem warto spróbowaæ.
    Jaki ma aparat to o tyle obojêtne, ¿e tak naprawdê liczy siê obiektyw - je¶li mowa o sprzêcie, ale nawet dobry sprzêt nie pomo¿e je¶li kto¶ za grosz nie ma talentu.

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar Gosiunia
    Do³±czy³
    06.2007
    Lokalizacja
    £ód¼
    Wiek
    30
    Posty
    350
    na pewno ten fotograf nie ejst zbyt doswiadczony... swiadczy o tym jakosc i ilosc zdjec ale zawsze mozesz sie zgodzic... moze jednak wyjdzie cos fajnego =P moze to kwestia modelki a Ty wygladasz na fajna osobe =P

  5. #5
    Wie o co chodzi Awatar keiraa85
    Do³±czy³
    12.2007
    Lokalizacja
    Wroc³aw
    Wiek
    38
    Posty
    33
    Mi siê nawet stronka nie chce otworzyæ:/

  6. #6
    Sta³y bywalec.
    Do³±czy³
    01.2008
    Posty
    314
    Strasznie amatorsko, ale próbuj. ;d Tym bardziej, ¿e mn± siê nie sugeruj co do fot - ja siê na tym nie znam. ;p

  7. #7
    karolajna
    Guest
    hmm tylko ze w³a¶nie jak na 4 lata pracy to troche amatorsko .. po za tym uda³o mi sie znalesc kontakt do dziewczyny z przedostatniej i wczesniejszej fotki .. i w³asnie mi poweidzia³a, ¿e to jakis dziwny typek i ze wrazenia z sesji raczej negatywne... po za tym jej sie przedstawi³ jako Mariusz.. mnie jako Marcin...

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar aNUTKA
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    109
    no jak na 4 lata zajmowania siê fotografi±- to portfolio niezbyt bogate ...a i fotki mniej ni¿ ¶rednie... ja bym siê na to szcerze mówi±c nie pisa³a- mo¿na pracowaæ z amatorami i niejednokrotnie wychodzi z tego co¶ fajnego - ale ta stronka nie wygl±da zachêcaj±co ...
    :evil:

  9. #9
    ...Diablica... Awatar aleksandra295
    Do³±czy³
    09.2007
    Lokalizacja
    Gostynin
    Wiek
    34
    Posty
    509
    na 4 lata praktyki to co¶ s³abo mu idzie, ale wkoñcu jako¶ trzeba zaczynaæ i zawsze spróbowac mo¿na

  10. #10
    Pierwsze kroki? Awatar fotocasting
    Do³±czy³
    11.2005
    Posty
    220
    Cytat Zamieszczone przez karolajna
    ostatnio rozmawia³am z fotgrafem i... o to kilka jego prac.. ocencie sami czy warto sobie zaracac g³owe..
    Obejrza³a¶ zdjêcia, masz w±tpliwo¶ci, czyli sama wiesz, ¿e nie warto, i tylko szukasz potwierdzenia - to masz potwierdzenie, nie warto.

    je¶li masz czas to moim zdaniem warto spróbowaæ
    Ale ju¿ widaæ, ¿e to bêdzie stracony czas, fotograf nie panuje nad niczym - ani kadr, ani ¶wiat³o, ani ustawienie modelki.

    nie ejst zbyt doswiadczony... swiadczy o tym jakosc i ilosc zdjec ale zawsze mozesz sie zgodzic... moze jednak wyjdzie cos fajnego
    Strasznie amatorsko, ale próbuj
    wkoñcu jako¶ trzeba zaczynaæ i zawsze spróbowac mo¿na
    PO CO ma próbowaæ, aby okaza³o siê, ¿e wyjd± podobne dzie³a?
    Trochê siê dziwiê siê, ¿e zadowalaj± Was takie zdjêcia - ale to dobry znak dla wszystkich posiadaczy aparatów; nie musisz robiæ zdjêæ - wystarczy, ¿e wiesz, gdzie nacisn±æ, aby pstryknê³o, wrzucisz kilka pstryków do sieci, za³atwisz sobie fajny adres (np. [email protected] - domena chyba jest do kupienia :D) a laski lec± :D

    ja bym siê na to szcerze mówi±c nie pisa³a- mo¿na pracowaæ z amatorami i niejednokrotnie wychodzi z tego co¶ fajnego - ale ta stronka nie wygl±da zachêcaj±co ...
    Jak widaæ czasem do¶wiadczenie siê przydaje - lepiej s³uchajcie dobrych rad

  11. #11
    karolajna
    Guest
    dzieki wam serdeczne :*

  12. #12
    Pierwsze kroki Awatar AleksandraZ.
    Do³±czy³
    04.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    40
    Posty
    5
    je¶li masz ju¿ jakie¶ swoje portfolio to daruj sobie tego typu zdjêcia, ale je¶li dopiero zaczynasz je tworzyæ my¶lê, ¿e mo¿na by spróbowaæ.

  13. #13
    REGGAE play. Awatar Karolina :))
    Do³±czy³
    06.2008
    Lokalizacja
    Wroc³aw/Opole
    Wiek
    30
    Posty
    1,082
    a tam zawsze moze sprobowac ajka nie to go zjechac:china man

  14. #14
    Wie o co chodzi Awatar SylwiaGaczorek
    Do³±czy³
    05.2008
    Wiek
    35
    Posty
    94
    Moim zdaniem zdjecia okropne, wyglada jakby aparat wzial dopiero co do reki. Nie warto tracic czasu.

  15. #15
    Wie o co chodzi Awatar cygan
    Do³±czy³
    11.2005
    Posty
    59
    Cytat Zamieszczone przez karolajna
    ostatnio rozmawia³am z fotgrafem i... o to kilka jego prac.. ocencie sami czy warto sobie zaracac g³owe.. po za tym wspomina³ cos ze fotki robi nikonem d70s

    www.pard.getphoto.net
    a czy to wa¿ne czym robi? Nie przywi±zujcie takiej wagi do sprzêtu bo mo¿ecie siê srogo zawie¶æ, dla mnie wyznacznikiem dobrego fotografa s± zawsze jego zdjêcia nawet robione pude³kiem od butów, byle by³y dobre ;)

  16. #16
    Stary wyjadacz
    Do³±czy³
    06.2007
    Wiek
    54
    Posty
    413
    Cytat Zamieszczone przez Karolina :))
    a tam zawsze moze sprobowac ajka nie to go zjechac:china man
    a za co zjechaæ ???????????????

  17. #17
    Wie o co chodzi Awatar Klaudia.P
    Do³±czy³
    06.2008
    Wiek
    33
    Posty
    40
    Ja bym go nie przekre¶la³a od razu dlatego, ze fotografuje 4 lata albo przez to, jakim aparatem robi zdjêcia. Nie liczy siê marka aparatu, tylko efekt fotek. Ale je¶li Tobie siê przedstawi³ inaczej ni¿ kole¿ance, to ju¿ trochê dziwne....

  18. #18
    Moderator Awatar Vito
    Do³±czy³
    08.2008
    Lokalizacja
    Cork, Ireland
    Posty
    980
    Cytat Zamieszczone przez cygan
    a czy to wa¿ne czym robi? Nie przywi±zujcie takiej wagi do sprzêtu bo mo¿ecie siê srogo zawie¶æ, dla mnie wyznacznikiem dobrego fotografa s± zawsze jego zdjêcia nawet robione pude³kiem od butów, byle by³y dobre ;)
    Uzytkownicy pentaksow mawiaja, ze Pentax wspolpracuje nawet ze sloikiem po musztardzie. I to niestety jest prawda... ;)
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

 

 

Podobne w±tki

  1. Jak nie przej¶æ nawet pierwszego etapu?
    Przez Robert w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 80
    Ostatni post / autor: 2015.08.01, 22:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •