Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 35

Wątek: Spam

  1. #1

    Spam

    Ostatnio na forum pojawia sie strasznie duzo spamu ... prosze o interwencje w tej sprawie bo zasmieca to forum i jest uciążliwe...
    przydało b sie chyba tez pokasowac stare wątki w czy sie nadaje uwazam ze bez sensu jest odpowiadac na takie które maja np ponad rok .. a ostatnio ktos je nieustannie "wygrzebuje" .....

  2. #2
    Moderator Awatar Vito
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Cork, Ireland
    Posty
    980
    Cytat Zamieszczone przez czarna19900
    Ostatnio na forum pojawia sie strasznie duzo spamu ... prosze o interwencje w tej sprawie bo zasmieca to forum i jest uciążliwe...
    przydało b sie chyba tez pokasowac stare wątki w czy sie nadaje uwazam ze bez sensu jest odpowiadac na takie które maja np ponad rok .. a ostatnio ktos je nieustannie "wygrzebuje" .....
    Przychylam sie do sugestii czarna19990. Klasycznym przykladem byl sobotni post jakiejsc agencji modeli - choc na pierwszy rzut oka widac bylo, ze to agencja towarzyska. Probowalismy to 'obsmiac' robiac OT, ale slad pozostaje, zasmiecajac tylko forum.
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

  3. #3
    D/\\/ID Awatar hortoomagiko
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    CK
    Wiek
    37
    Posty
    562
    Również się zgadzam;)
    Przede wszystkim jestem za usunięciem starych wątków "czy sie nadaje" które do niczego nikomu już nie są potrzebne;)

  4. #4
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Spamy sa wywalane na biezaco, ale czasami zdarza sie ze jakis watek sie przez chwile uchowa :( Co do starych watkow w 'czy sie nadaje' to po prostu je pozamykamy - pogadam o tym z Justyna jak wroci.
    Bardzo groźny admin...

  5. #5
    ok dziekuje bardzo...

  6. #6
    cos mi sie zdaje ze to forum umiera powoli smiercia naturalna a wiekszosc tu obecnych bywa na pro model...
    JQ

  7. #7
    Moderator Awatar Vito
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Cork, Ireland
    Posty
    980
    Cytat Zamieszczone przez jarqm
    cos mi sie zdaje ze to forum umiera powoli smiercia naturalna a wiekszosc tu obecnych bywa na pro model...
    Zeby Twoje slowa zamienily sie w swinskie g...o!
    :hahaha: :hahaha: :hahaha:
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

  8. #8
    jestem za nie lubie pisac nekrologow ale tutaj juz prawie nikogo nie ma
    JQ

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez jarqm
    cos mi sie zdaje ze to forum umiera powoli smiercia naturalna a wiekszosc tu obecnych bywa na pro model...
    zgadzam ... sie a jak juz ktos cos napisze to przewaznie jakas obrażona laska z pretensjami ze sie jej napisalo ze sie nie nadaje...

  10. #10
    Moderator Awatar Vito
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Cork, Ireland
    Posty
    980
    Cytat Zamieszczone przez czarna19900
    zgadzam ... sie a jak juz ktos cos napisze to przewaznie jakas obrażona laska z pretensjami ze sie jej napisalo ze sie nie nadaje...
    I jeszcze skacze do oczu, ze jest sie zlosliwym.
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

  11. #11
    bo one wiedza lepiej ze sie nadaja :hahaha:
    JQ

  12. #12
    Moderator Awatar Vito
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Cork, Ireland
    Posty
    980
    Cytat Zamieszczone przez jarqm
    bo one wiedza lepiej ze sie nadaja :hahaha:
    To po co pytaja?
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

  13. #13
    karolajna
    Guest
    bo im nudno ;d

  14. #14
    Moderator Awatar Vito
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Cork, Ireland
    Posty
    980
    Cytat Zamieszczone przez karolajna
    bo im nudno ;d
    To musza nam glowy zawracac?
    :hahaha: :hahaha: :hahaha:
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

  15. #15
    to sie nazywa parcie na szklo :) ;) chociaz teraz przy lcd to powinno sie mowic na krysztalki ;)
    JQ

  16. #16
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Nie wydaje mi sie, zeby forum umieralo - zawsze byla tu nieco luzniejsza dyscyplina niz u Baldiego. Mam nadzieje, ze wkrotce przybedzie nowy moderator wiec powinno sie troszke uspokoic.

    A co do spamow i smieci - dziennie wycinam po kilkanascie/kilkadziesiat postow, banow tez ostatnio rozdajemy calkiem sporo.
    Bardzo groźny admin...

  17. #17
    podobala mi sie ta odpowiedz ... bez obrazy ale poczulem sie jak w latach 70 .... gospodarka sie rozwija lokomotywy stanialy o 30% no co prawda cukier i chleb podrozal ... ale 30% na lokomotywach oszczedzamy ;)

    tak ot troszeczke dla poprawy humoru :)
    JQ

  18. #18
    Moderator Awatar Vito
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Cork, Ireland
    Posty
    980
    Cytat Zamieszczone przez jarqm
    ... gospodarka sie rozwija lokomotywy stanialy o 30% no co prawda cukier i chleb podrozal ... ale 30% na lokomotywach oszczedzamy
    I jeszcze: od traktora odpadlo kolo, ale przeciez 3 pozostale kola sa sprawne!

    A tak bardziej serio:
    Forum bedzie istniec tak dlugo, jak dlugo Roberta bedzie stac na utrzymanie przestrzeni dyskowej na serwerze. I tak dlugo, jak Ty, jarqm, jak czarna19900, D50 i wielu, wielu innych bedzie chcialo co jakis czas wejsc na forum, poczytac i odpowiedziec. Bo tak naprawde - Forum to my. To jakas grupa ludzi czujaca sie zwiazana z innymi poprzez fotografie, modeling... Forum - to takze efemerydy, pojawiajace sie raz, zadajace pytanie 'czy siem nadajem' i znikajace w pomrokach dziejow.

    W tym miejscu mam Robercie, propozycje: moze warto byloby zalozyc przyklejony watek, w ktorym moglyby sie wypowiadac dziewczyny ktore byly oceniane. I te na 'tak' i te na 'nie'. Czy wystartowaly? Czy im sie udalo? Czy - mimo pozytywnych ocen - odniosly porazke? Czy mimo ocen negatywnych - trafily jednak na wybieg, na tlo? Ich wrazenia, ich doswiadczenia moglyby byc dosc cenne dla 'kandydatek na modelki'...
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

  19. #19
    mialobyc zartobliwie a Ty na powaznie :D hiehie ... pomysl ciekawy ja mam nadzieje ze bedzie nas wiecej bo zawsze mozna wymienic ciekawie poglady ...
    JQ

  20. #20
    Popieram pomysl:)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •