Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: 6na9 Studio

  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar patysia
    Dołączył
    07.2008
    Lokalizacja
    Szczecin
    Wiek
    32
    Posty
    146

    6na9 Studio

    bo prawdziwego piekna nie widac na pierwszy rzut oka :angel:

  2. #2
    karolajna
    Guest
    niezły tytuł ;d ;p
    6 zdjecie mi sie podoba :)

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar patysia
    Dołączył
    07.2008
    Lokalizacja
    Szczecin
    Wiek
    32
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez karolajna
    niezły tytuł ;d ;p
    6 zdjecie mi sie podoba :)
    tytul to nazwa studia
    bo prawdziwego piekna nie widac na pierwszy rzut oka :angel:

  4. #4
    Cześć Patrycjo ;)
    co do zdjęć

    1. nie pasujesz mi do tego klimatu, żywe kolory, śliczna, słodka młoda dziewczyna i takie nieprzyjemne miejsce... to pierwsza rzecz ktora rzuca mi się w oczy. Poza tym mysle, ze lepiej by to wygladało gdybyś np patrzyła w bok wzdłuż tych belek, a nie bezpośrednio w obiektyw.

    2. nie podoba się. Kapelusz zasłania Ci buźkę, na której tyle co widać, to to, że nie ma na niej żadnych emocji. znowu ten klimat. Twoja poza tez jakos do mnie nie trafia.

    3. póki co najlepsze, nawet mogłabyś się odważyc na tym zdjęciu na uśmiech :) w porządku włosy rozwiane, tutaj nam się wkradł jakiś kosmyk włosów niepotrzebny która burzy równowagę zdjęcia i na pierwszy rzut oka wygląda jak rozmazana plama.

    4. Patrycja! Pokaz trochę emocji! :) Masz śliczne oczy, patrzysz przenikliwie, ale poki co to w tym secie ciągle masz te sama minę. coś mi nie pasuje ta dłoń w tle i to Twoje nachylenie, ale generalnie jest ok;)

    5. No i mamy Cię. Strasznie drażni mnie ta poza. Zawsze kiedy oglądam zdjęcia, gdzie dziewczyny tak pozują to mam dreszcze ;D Mam wrazenie, że oprocz tego, że wypinamy pupę i ułatwiamy dojście wzroku do naszego dekolciku to nie ma w niej nic kobiecego. W tej stylizacji, gdzie ubrana jesteś na kochaną i grzeczną dziewczynkę nie powinnaś chyba, az tyle pokazywac?;D [znowu ta sama mina]

    6. o i tutaj mamy coś innego. Hmm... Zdjęcie bardzo ładne. Trochę coś mi nie pasuje ze światłem, jeżeli chodzi o Ciebie to tutaj taki wyraz twarzy jest w porządku, ok. Fotograf sprawił, że masz trochę 'plastikową' twarz.

    7. Inaczej wyszłaś na buźce, hmmm tak jakoś jakbyś miała wysuniętą szczeke? miałam nadzieję, że chociaż na jednym zdjęciu zobaczymy Twoj usmiech ale no trudno :) Mam nadzieję, że się zrehabilitujesz i nastepny set bedzie skladal się tylko z takich ;)


    Pozdrawiam ;)
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

  5. #5
    a ja nie widze zdjec...
    czyzby autorka je skasowala?
    Niewymowna wreszcie zacząła paplać.

 

 

Podobne wątki

  1. Casting W Studio Buffo
    Przez Kasia w dziale Sprawy różne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2006.12.18, 23:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •