Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 72
  1. #41
    Moderator Awatar Vito
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Cork, Ireland
    Posty
    980
    Cytat Zamieszczone przez Lena25
    "siła złego na jednego" czytaj jedną.
    Do Vito:
    ...nie mówię o kamerach,magnetofonach,mikrofonach tylko o ciężkim sprzęcie.tak np.było w tunezji.
    Co to jest 'ciezki sprzet'? Koparki, dzwigi, betoniarki, mloty pneumatyczne?

    Cytat Zamieszczone przez Lena25
    Po trzecie, nie wkładaj mi w usta tego czego nie powiedziałam,np."Wg Twojej teorii na olimpiadzie wystarczylaby przeciez jedna ekipa telewizyjna, ktora rozsylalaby przekaz na caly swiat."
    Jako specjalistka od gramatyki jezyka polskiego powinnas wiedziec, ze 'wystarczylaby' jest trybem przypuszczajacym. Oczywiscie, to ja powiedzialem, a nie ty. Ale powiedziane to zostalo w kontekscie ekip telewizyjnych nakrecajacych materialy nie dla siebie, tylko dla kogos innego.

    Cytat Zamieszczone przez Lena25
    "każdy o nim słyszał". W przypadku oceny Jarqm jest bardziej łaskawy bo przynajmniej konkurs potraktował jako 2 rzędny.
    Fakt. Ja postawilem go w trzecim rzedzie.

    Cytat Zamieszczone przez Lena25
    .A infantylizm (już teraz Wasz) polega na tym,że spekulujecie.Co ma wspólnego sexafera Samoobrony z konkursem.Jak dobrze zauważasz "nie można wykluczyć transakcji wiazanych" ale nie można również tego zakładać,bo nie możesz mieć na to dowodów i to tylko dowodów bezpośrednich.Skąd przypuszczenie,że Jarqm "mógł mieć rację"
    Infantylizm (w medycynie) - nienormalne pozostanie na poziomie dziecięcym rozwoju narządów lub psychiki. Przyczyną może być choroba genetyczna, zażywanie środków psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, leki) lub też przebyte choroby lub urazy. Infantylność to także pejoratywne określenie szczerości i ufności. Tyle definicja. Czyli - Twoim zdaniem - nasza psychika (albo rozwoj naszych narzadow) zatrzymal sie na poziomie dziecka? A moze zazywamy srodki psychoaktywne? Troche naduzywasz tego slowa... Powiedz szczerz: uslyszalas je niedawno, wpadlo Ci w ucho i przypadlo do gustu?
    A teraz juz bardziej serio. Jesli napisalem, ze jarqm mogl miec racje - to zrobilem to celowo, zeby oslabic nieco jego kategoryczna wypowiedz, ze 'cos mialo miejsce'. Szkoda, ze tego nie zauwazylas. Ale jest to dosc proste do uzasadnienia. Poniewaz startowalas w tym trzeciorzednym konkursie, dasz sie zabic za jego (czyli konkursu) idee. Bo ty sie z nim utozsamiasz. I nie jestes w stanie zniesc mysli, ze ktos moze miec inne zdanie. Dokladnie to samo jest w swiecie polityki czy religii. Kazdy, kto mysli inaczej - jest 'przeciw'. Nie tak calkiem dawno, dwie dziewczyny tak sie zapedzily w bronieniu konkursu (mniejsza o to jakiego), ze zadarly ze wszystkimi. Efekt byl taki, ze... dostaly bany. Czego Ci oczywiscie nie zycze, ale - jesli posuniesz sie w inwektywach zbyt daleko - wykluczyc nie moge.
    Cytat Zamieszczone przez Lena25
    Do Jarqma:
    Na temat sprzętu to tylko Twoje przypuszczenie,niestety mylisz się.Nie dodaję swojego zdjęcia bo narazie nie chcę być rozpoznawalna, a to Ty jesteś niedouczony bo nie pisze się "dzwieńkowiec" tylko dzwiękowiec.
    Cytat Zamieszczone przez jarqm
    Wysłanie jednego reportera z jednym kamerzystom i dzwieńkowcem, który zrobi reportaż, że były wybory... to nie to samo co wysłanie ekipy, która zrobi transmisje na żywo... ale rozumiem, że wykracza to poza granice percepcji...
    Lena, podejrzewam, ze jarqm doskonale wie, ze sie pisze 'dzwiekowiec' i ' jednym kamerzysta'; z tego co Go znam, pisal w konwencji tekstow 'z kurnika' czyli z dzialu 'czy siem nadajem'.
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

  2. #42
    Cytat Zamieszczone przez Lena25
    " jesteś niedouczony bo nie pisze się "dzwieńkowiec" tylko dzwiękowiec. No i co masz do Pani projektant,
    Dobrze, że Vito wytłumaczył CI o co chodzi z dzwieńkowcem, ja już nie muszę . Nie obrażałem Cie też mówiąc, przepraszam pisząc, że jesteś niedouczona, ale to już Twój poziom dyskusji... Do Pani N. nic nie mam i nie napisałem, że mam, jakiekolwiek pretensje sama sobie dopowiedziałaś, ja stwierdziłem tylko, że będzie nic wiecej nic mniej.
    i kto tu mówi o jakiejś Samoobronie ? Cóż za skojarzenie... doprawdy zaskoczyłaś mnie :)

    a tak na marginesie ja nie powiedziałem, że ktoś, coś z kimś na pewno załatwił... to Ty moja droga Leno sama pierwsza powiedziałaś o materacu... ja tylko mówiłem o ludzkich słabościach...

    Nie chciałem poruszać tego w taki sposób jak zrobił to Vito, ale jak śpiewał kiedyś Kazik Staszewski: "zaklinam Cie na wszystko nie giń za idee" - Odrzuć to, najlepszy z płyty "Kazik na żywo".
    JQ

  3. #43
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2008
    Wiek
    41
    Posty
    16
    Z waszą logiką nie jest najlepiej "Z Twojej teori..." jak byk wynika ,że chodzi o moją wypowiedż,na szczęście ją sprostowałeś."(vide: sexafera w Samoobronie)"rzeczywiście zacytował to Vito.Jako dziennikarz powinieneś wiedzieć,że chodziło mi o podnośniki,podesty,tory i etc.Oczywiście zauważyłam,że złagodziłeś wypowiedz Jarqma, tylko czemu-komu ta wypowiedż miała służyć.Mam emocjonalny stosunek do tego konkursu bo przeżyłam wspaniałą przygodę i poznałam bardzo wielu wspaniałych ludzi,nie muszę "bronić"tego konkursu bo on sam się broni,gdyż corocznie bierze w nim udział pare tysięcy dziewczyn.Cienkie tłumaczenie z tym "dżwieńkowcem" i nie wiedziałam,że Jarqm potrzebuje faktora...Jak to wygląda,każdy widzi.

  4. #44
    Cytat Zamieszczone przez Lena25
    wypowiedz Jarqma, tylko czemu-komu ta wypowiedż miała służyć.
    Jarqm potrzebuje faktora...
    Jak to wygląda,każdy widzi.
    ja nie wiem po co mieszasz tutaj Samoobrone ale to widać pozostaje poza moją percepcją...

    nie potrzebuje żadnych pośredników ... tylko czasem lepiej jak ktoś z boku podpowie bo jak widać nie zrozumiałaś sensu tak napisanych slów, zresztą zobacz pozostałe wiadomości to zobaczysz jak napisałem Twoje ulubione słowo.

    Wypowiedź moja miała służyć dyskusji, troche prowokująco było to fakt... nie wiedziałem tylko, że ktoś będzie do tego aż tak emocjonalnie podchodzić jak Ty...

    A wygląda to mniej więcej tak jak palenie na stosach w średniowieczu bo Ty masz racje i nikt więcej a my niestety nie będziemy ważyć mniej niż biblia... mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi i nie będe Ci musiał tego też wykładać jak kawę na ławę.
    JQ

  5. #45
    www.gudejko.pl Awatar MonikaG89
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    192
    Dobrze- widze trzeba spór załagodzić.To co pisze bodajże jarqm- podobno mialo miejsce w 2003 roku. Sama się osobiście do tego "dogrzebałam" i wcale to nie było trudne.Są też ludzie którzy nie wiedzą o tym konkursie -zawsze tak bedzie bo np. starsi ludzie nie lubia takich konkursow i ich to kompletnie nie interesuje lub poprostu nie maja TV. Nie zmienia to faktu że nagłośnienie tego konkursu jest DUŻE -RMF MAXX ,POLSAT,ubr. BRAVO. Wzmianki z finału 2007 były chociażby np w "teletygodniu".To że nie wszyscy mają dobre zdanie na temat konkursu-normalne bo na temet ktorego wszyscy wypowiadaja sie dobrze? ŻADNEGO.Mimo wielu różnych "legend" na temat FMP ja jako ubiegłoroczna finalistka nie zaobserwowałam takich sytuacji. Agencja jako Agencja łącznie z Panem Prezesem jest DOBRA. I akurat np na tego Pana złego słowa powiedzieć nie mogę .Tak samo jak na innych pracowników Maximy. Co do sponsorów konkursu- nie wiem jacy są nawet wszystkich nie znam i jakos nie bardzo chce poznawać.Tak więc podsumuje. - "Nigdy Nie Mówi się NIGDY i nigdy nie Mówi Się ZAWSZE"

  6. #46
    Moderator Awatar Vito
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Cork, Ireland
    Posty
    980
    Dzieki Monika, za ten dosc rozsadny glos w dyskusji. Swiadczy on o tym, ze masz swiadomosc ze ow konkurs nie jest 'topowym', ze za kulisami moga byc 'przekrety' - bo jak jest 'popyt' to i 'podaz' sie znajdzie, ze nie kazdy o nim wie itp. Owa niewiedza niekoniecznie wynika z braku telewizora. RMF np. jest - nie ma co ukrywac - stacja dla specyficznego odbiorcy. Ktos, kto szuka tresci publicystycznych a nie tylko 'wyglupow' na antenie, bedzie sluchal np. 'trojki'. Nie wiem jak jest teraz - ale tak bylo w czasach, gdy mieszkalem jeszcze w Polsce. Wiele osob (w tym i ja) uwaza, ze tego typu konkursy (dotyczy to takze Miss Polonia, Miss Polski, Miss Universum, Miss World itp.) to zwykle targowisko proznosci. Mozliwosc zarobienia duzej kasy - za nic. Jedynie za to, ze pan bozia dal urode i figure. Na poczatku bylo nawet i tak, ze dal urode i figure, ale... poskapil rozumu... Trzeba bylo posluchac odpowiedzi kandydatek na pytania zadawane przez jurorow... To mi sie najbardziej podobalo... Pozniej kandydtaki juz znaly pytania wczesniej, wiec zabawa stracila na kolorycie. No i kandydatki na 'misski' jakby bardziej douczone byly...
    Ty juz to wszystko wiesz... A Lena jeszcze nie...
    Dlatego czesc druga adresowana jest wlasnie do Niej.
    Lena:
    Cytat Zamieszczone przez Lena25
    Jako dziennikarz powinieneś wiedzieć,że chodziło mi o podnośniki,podesty,tory i etc.
    To wszystko, o czym piszesz, plus boomy, krany, rampy oswietleniowe itp. jest niezbedne wtedy, gdy robi sie relacje na zywo. Albo rejestruje calosc przy pomocy wozu transmisyjnego. Kosztuje to kosmiczne pieniadze - bo ekipa sklada sie przynajmniej z 20 osob. Do zrobienia reportazu wystarczy dziennikarz, operator, dzwiekowiec i oswietleniowiec (czesto jest tak, ze kierowca 'dopala'), kamera, statyw i troche roznych mnieszych dupereli. Koszt
    jest wiec nieporownywalny.
    Cytat Zamieszczone przez Lena25
    nie wiedziałam,że Jarqm potrzebuje faktora...
    Wybacz, ale nie bardzo wiem, co mialas na mysli... Bo faktor to:
    1. wspolczynnik (z ang. factor) - wiec chyba nie to mialas na mysli
    2. strona faktoringu (co tez nie mialo miejsca, bo jako zywo ani on mnie, ani ja jemu faktury nie wystawialem)
    3. posrednik handlowy (dlatego dawne sklady towarow, szczegolnie na Dzikim Zachodzie nazywano faktoriami). Ani jarqm przeze mnie nie sprzedaje swoich towarow ani odwrotnie.
    Innych znaczen tego slowa nie ma. Wiec co chcialas przez to powiedziec?
    W tym miejscu przypomnial mi sie stary witz:
    Do dyrektora na korytarzu podchodzi pracownik i konfidencjonalnym tonem mowi:
    - Panie dyrektorze, a Kowalski to chodzi po firmie i rozpowiada, ze pan uzywa slow, znaczenia ktorych sam pan nie rozumie...
    - To powiedzcie Kowalskiemu - odpowiada dyrektor - zeby mnie pocalowal w d.... i vice versa...
    A jarqm, z tego co zrozumialem jego pozniejszy post, jakos nie mial o to do mnie pretensji. Ty tym bardziej zatem miec nie powinnas.
    Cytat Zamieszczone przez Lena25
    Mam emocjonalny stosunek do tego konkursu bo przeżyłam wspaniałą przygodę i poznałam bardzo wielu wspaniałych ludzi,nie muszę "bronić"tego konkursu bo on sam się broni,gdyż corocznie bierze w nim udział pare tysięcy dziewczyn.
    Jedna z najwazniejszych rzeczy w dyskusjach, jest odlozenie na bok emocji. Ty jeszcze tego nie potrafisz - ale klade to na karb Twojego wieku. A owe pare tysiecy dziewczyn? To tez oczywiscie da sie wytlumaczyc, choc to juz temat sam w sobie. Ale sprobuje w telegraficznym wrecz skrocie:
    Wiele z owych dziewczat pochodzi z malych miasteczek i wsi. Dla nich Tunezja - to Wielki Swiat, o ktorym moga tylko pomarzyc. Ow konkurs daje im szanse na 'plawienie sie w luksusie' choc przez kilka dni. Tych kilka dni w Tunezji - to realizacja snu o byciu ksiezniczka. Swiatla, podziw ludzi, uwielbienie, fizyczne pozadanie, kamery, wywiady, flesze... Mmmmm... to jest to, co tygryski lubia najbardziej, ze posluze sie slowami z ksiazki Milne'go. A pozniej nastepuje powrot do szarej, polskiej rzeczywistosci. I frustracja: ze nie trwalo to wiecznie, ze to tylko przygoda, epizod...
    Dziewczyn jest kilka tysiecy? To tez latwo wyjasnic... Wielu z nich wmowiono, ze sa piekne. Wmowily to mamy, ciocie, babcie, kolezanki... Choc prawda o ich urodzie jest nieco inna... To samo zjawisko wystepuje w dziale 'czy siem nadajem' na naszym Forum. Przez nie tez przewinlelo sie z 1000 dziewczyn (nie wiem, nie liczylem) - a ile z nich stanelo na tle? Ile wyszlo na wybieg? Sam bylbym ciekaw, ilu sie udalo...
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

  7. #47
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Wiek
    54
    Posty
    413
    Cytat Zamieszczone przez Vito
    . To samo zjawisko wystepuje w dziale 'czy siem nadajem' na naszym Forum. Przez nie tez przewinlelo sie z 1000 dziewczyn (nie wiem, nie liczylem) - a ile z nich stanelo na tle? Ile wyszlo na wybieg? Sam bylbym ciekaw, ilu sie udalo...
    5 ( pięć może mniej )

  8. #48
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2008
    Wiek
    41
    Posty
    16
    Dobrze Monisiu,że weszłaś na boisko...bo nie wiem,czy zauważasz pewne ciekawe zjawisko,Jak zbliża się jakieś wydarzenie w MM np, casting,finał czy półfinał to na forum pojawiają się jacyś "prowokatorzy" dobrze poinformowani,którzy sieją ferment.A ciekawostką jest to ,że są to przeważnie "niedokołysani faceci" w tym wypadku "towarzystwo wzajemnej adoracji",ktorzy nawet nie rozumieją,że nas obrażają wypisując takie brednie ( zobacz rownież inne fora).Uważam,że cel dyskusji powinien dotyczyć spraw modelingu i nas samych a nie wywoływać jakieś wyimaginowane prowokujące tematy.W tym wypadku nie chodzi o konkurs,w jakim świetle nas się stawia.Odwróc sytuację,to co my jesteśmy jakieś k....Od zarania wybuchają jakieś afery zwiazane z konkursami ale nie można tego brać za wykładnik i podawać jako przykład i przypisywać naszemu konkursowi... Odnośnie "sexafery" zobacz wypowiedz Vito i nie chodzi o moje racje tylko o dobro dziewczyn.Mimo to,że jestem "blondynką" nie potrzeba mi wykładać "kawy na ławę".

  9. #49
    Moderator Awatar Vito
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Cork, Ireland
    Posty
    980
    Cytat Zamieszczone przez Lena25
    Dobrze Monisiu,że weszłaś na boisko...
    Non Hercules contra plures?
    Cytat Zamieszczone przez Lena25
    są to przeważnie "niedokołysani faceci" w tym wypadku "towarzystwo wzajemnej adoracji",ktorzy nawet nie rozumieją,że nas obrażają
    Wydaje Ci sie. To Ty uzywasz inwektyw typu 'niedokolysani faceci', 'infantylizm' itp. Nie potrafisz dyskutowac na argumenty. Teraz kolejne argumenty zbilas stwierdzeniem 'obrazaja nas'. Przypomina mi to - jako zywo - dyskusje z piaskownicy: 'bo ty jestes glupia/glupi bierz zabawki i idz na swoje podworko'. Jak dotad, kazdy z moich argumentow zbywasz milczeniem.
    Pragne zauwazyc, ze do tej pory ani razu nie uzylem okreslenia, ktore mogloby Cie obrazic. Nawet uzywajac formy zwrotnej, stosuje wobec Ciebie wielkie litery.
    A propos... Kim sa 'niedokolysani faceci'?
    Cytat Zamieszczone przez Lena25
    to co my jesteśmy jakieś k....
    W kwestii formalnej: k..... - to charakter, a nie zawod. Facet tez moze byc k.... ;)
    [quote=Lena25] nie chodzi o moje racje tylko o dobro dziewczyn.[quote]
    Walcz i gin za miliony... Coz za poswiecenie!
    Cytat Zamieszczone przez Lena25
    jestem "blondynką"
    Tego akurat nie wiedzialem. Ale dobrze wiedziec...
    Wyjasnie Ci zatem o co chodzilo z konkursem i Sammobrona. W tej drugiej, w zamian za lozko oferowano kobietom prace. W tym pierwszym wypadku zdarzaly sie sytuacje, gdy za lozko oferowano miejsce w finale. W tym watku byla mowa o aferze sprzed lat kilku. Tak trudno bylo powiazac ze soba owe fakty?
    Przypominam Ci, ze czekam na odpowiedzi na nastepujace pytania:
    1. Co mialas na mysli uzywajac okreslenia 'faktor'?
    2. O co chodzi z jarqm i moim 'infantylizmem'?
    3. Kim sa 'niedokolysani faceci' i jak sie to ma do jarqm i do mnie?
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

  10. #50
    www.gudejko.pl Awatar MonikaG89
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    192
    źle mnie kolega zrozumial nigdy nie mowilam ze ten konkurs jest pusty- wrecz przeciwnie chodzi mi bardziej o to ze sa rozne charaktery ludzi i jednemu sie podobaja innym nie ale to nie powod zeby obrazac jednych badz drugich.

  11. #51
    Moderator Awatar Vito
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Cork, Ireland
    Posty
    980
    Cytat Zamieszczone przez MonikaG89
    źle mnie kolega zrozumial nigdy nie mowilam ze ten konkurs jest pusty
    Alez Kolezanko... Bardziej mialem na mysli fakt, ze masz - Droga Kolezanko - swiadomosc, ze nie jest to topowy konkurs. I jeszcze to, ze za kulisami dzieja sie 'dziwne rzeczy'. Sama przeciez - Kolezankno - do tego sie 'dokopalas'. A Lena25 jeszcze tego nie rozumie, stad jej chec wydrapania oczu kazdemu, kto powie zle slowo na konkurs.
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

  12. #52
    www.gudejko.pl Awatar MonikaG89
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    192
    [QUOTE=MonikaG89]Mimo wielu różnych "legend" na temat FMP ja jako ubiegłoroczna finalistka nie zaobserwowałam takich sytuacji. [QUOTE]
    Powtórzę.

  13. #53
    Moderator Awatar Vito
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Cork, Ireland
    Posty
    980
    [quote=MonikaG89]
    Cytat Zamieszczone przez MonikaG89
    Mimo wielu różnych "legend" na temat FMP ja jako ubiegłoroczna finalistka nie zaobserwowałam takich sytuacji.
    Monika, przypomne Ci o co w tej calej dyskusji chodzi, bo chyba dosc daleko odbieglismy od meritum sprawy. Otoz jarqm zauwazyl, ze za kulisami dzieja sie 'rozne dziwne rzeczy'. Probowalem nieco oslabic to stwierdzenie, piszac, ze za kulisami MOGA dziac sie rozne dziwne rzeczy (co juz mialo miejsce w przeszlosci). Zaden z nas nie bylby w stanie tego udownodnic, stad 'MOGA', a nie 'DZIEJA SIE'. Na to obruszyla sie Lena twierdzac, ze jestesmy infantylni, niedokolysani i prowokacyjni i ze konkurs jest 'och i ach' , nie dopuszczajac do siebie mysli, ze dla wielu ow konkurs (trzecioligowy!) jest tylko targowiskiem proznosci.
    Osobnym watkiem byla sprawa transmisji finalu w calosci. Warto czy nie i kto to bedzie ogladal.
    I tyle.
    Coz... jedni rodza sie pieknymi, inni inteligentnymi. Jedno i drugie rzadko idze ze soba w parze (pomijajac zabe, ktora - gdy krol lew kazal pieknym zwierzetom stanac po prawej stronie, a inteligentnym po lewej - powiedziala: przeciez sie nie rozdwoje!...). Wiem, ze bywam zlosliwy i jest to ten rodzaj zlosliwosci, ktory polega na szukaniu u przeciwnika slabych punktow i zmuszania go do udzielania niewygodnych dla siebie odpowiedzi. Tak bylo i z Lena. Szkoda, ze Lena nie potrafila podniesc rekawicy i dyskutowac na argumenty...
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

  14. #54
    www.gudejko.pl Awatar MonikaG89
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    192
    Jeszcze odbiegne chwilowo od tego najgłówniejszego wątku.Powiem tak jak mi powiedział jeden ze znanych dzis aktorów ( nie będę tutaj wymieniać z nazwiska ponieważ myślę że byłoby to nie na miejscu) I PODKRESLE ŻE NIE CHODZI MI W TYM MOMENCIE O KONKURS tzn- "KAŻDA osoba która chce wejść w świat show biznesu MUSI sobie zdawać sprawę na czym on polega.Albo go zaakceptujesz i zaczniesz żyć według tych zasad,albo zwyczajnie nie wytrzymasz psychicznie" Wszystko wygląda pięknie jak patrzy się w TV - seriale teledyski itp i każdy patrząc na to mówi - jakie to rajskie życie , nie zdając sobie sprawy jak jest w rzeczywistości. Bo niby dlaczego jest tak ze z tylu zdolnych Polaków gwiazdami zostają nie liczni? Psychika drodzy państwo PSYCHIKA większość ludzi nie wytrzymuje "dziwnych sytuacji" presji, nagonki prasowej.Wiele też zależy od interpretacji czyichś intencji dlatego jedna dziewczyna słysząć " ymmmm...ale z Ciebie laska" od starszego faceta weźmie to za komplement,inna obroci w żart a jeszcze inna weźmie to za wstęp do molestowania i zacznie wypisywać na tą osobę różne rzeczy. Wszystko zależy od tego jak interpretujemy słowa i gesty. Dlatego jednemu się świat show-biznesu spodoba i wytrwa inna osoba zwyczajnie się wypali.

  15. #55
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2008
    Wiek
    41
    Posty
    16
    ...i znowu to samo,"odwracanie kota do góry nogami"Nikt nie mówi,że konkurs jest "topowy",traktujemy to jako dobrą zabawę i to jeszcze nie za nasze pieniądze."mogą być przekręty" ale nie muszą i nic mi o tym niewiadomo. Intelektualista-nauczyciel się znalazł,poszukaj głębiej znaczenia "faktor".Nie słyszałeś powiedzonka "Pan Bóg dał kupca a diabeł faktora"(faktor-przypadkowy pośrednik).Nie kieruje się emocjami tylko nie lubię głupoty.Twój dowcip jest stary i ma siwą brodę,znam lepsze... To wy zachowujecie się jak "chłopcy z piaskownicy" lena nic nie wie jest głupia i w nogach śpi... "niedokołysani faceci" muszą się dowartościować na tym forum błysnąć "intelektem" i zaimponować jacy Oni są mądrzy jaką mają wiedze jacy są elokwentni, przystojni i wszystko wiedzą o konkursie MM bo uważają ,że my jesteśmy same brzydule,głupiutkie i naiwne ...

  16. #56
    Moderator Awatar Vito
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Cork, Ireland
    Posty
    980
    Cytat Zamieszczone przez Lena25
    traktujemy to jako dobrą zabawę i to jeszcze nie za nasze pieniądze.
    Poniewaz masz definicje na rozne zachowania - powiedz mi prosze, jak sie nazywa ktos, kto lubi sie dobrze zabawic za cudze pieniadze?

    Cytat Zamieszczone przez Lena25
    Intelektualista-nauczyciel się znalazł
    Juz Ci napisalem, ze jedni rodza sie piekni, a inni madrzy.

    Cytat Zamieszczone przez Lena25
    poszukaj głębiej znaczenia "faktor".Nie słyszałeś powiedzonka "Pan Bóg dał kupca a diabeł faktora"(faktor-przypadkowy pośrednik).
    No wlasnie... Przypadkowy posrednik... W tym kontekscie - posrednik handlowy. Nijak sie to ma do relacji jarqm i moich.

    Cytat Zamieszczone przez Lena25
    Twój dowcip jest stary i ma siwą brodę,znam lepsze...
    . Po pierwsze, to nie konkurs na dowcipy, a po drugie: napisalem, ze przypomnial mi sie stary witz. Trudnosci ze zrozumieniem tekstu pisanego?

    Cytat Zamieszczone przez Lena25
    To wy zachowujecie się jak "chłopcy z piaskownicy" lena nic nie wie jest głupia i w nogach śpi... "niedokołysani faceci" muszą się dowartościować na tym forum błysnąć "intelektem" i zaimponować jacy Oni są mądrzy jaką mają wiedze jacy są elokwentni, przystojni i wszystko wiedzą o konkursie MM bo uważają ,że my jesteśmy same brzydule,głupiutkie i naiwne ...
    Ostatni tekst swiadczy o tym, jak bardzo czula jestes na swoim punkcie, jaka wielka egocentryczka jestes i jak bardzo jestes chora na ambicje. Nikt bowiem nie zarzucal Ci tego, o czym piszesz.
    Nie musze sie dowartosciowywac na tym forum. Dla Ciebie ten konkurs - to byc moze jedyna szansa na wyjazd do Tunezji (w dodatku nie za swoje; czekam na definicje osoby, ktora lubi sie zabawic na czyjs koszt!). Dla mnie Tunezja jest w zasiegu reki. To, ze nie jezdze do Tunezji wynika z faktu, ze... nie lubie cieplych krajow. O wiele bardziej odpowiada mi Skandynawia (ktora od Tunezji jest drozsza). Nie musze sie takze dowartosciowywac jako fotograf. Stac mnie na to kosztowne hobby i robienie zdjec dlatego, ze chce - a nie dlatego, ze musze. Daj Ci Boze, zebys osiagnela przez cale swoje zycie to, co mnie udalo sie osiagnac podczas kilkuletniego pobytu za granica. Nie musze sie takze dowartosciowywac jako facet. Dziewczyna, z ktora jestem jest naprawde sliczna (czyz kobieta nie jest najwieksza ozdoba mezczyzny?), jest ponadto mlodsza od Ciebie (jesli oczywiscie 25 w Twoimncku oznacza wiek). Nie musze sie wreszcie dowartosciowywac 'intelektualnie'. Mam w szufladzie dyplomy Politechniki Lodzkiej i Uniwersytetu Warszawskiego; w dodatku wydzialow, na ktore - podczas egzaminow wstepnych - przypada srednio okolo 30 kandydatow na jedno miejsce. Wytlumacz mi zatem - prosze - co mialas na mysli z dowartosciowywaniem sie? To, ze czasami pisuje na forum wynika z... lenistwa. Jak sie siedzi w pracy przed trzema monitorami, to jeden z nich jest... jak znalazl na relaks. A poza tym komputery renderuja rysunki, a ja mam czas dla siebie. I tyle...
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

  17. #57
    Wie o co chodzi Awatar temida
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    39
    Posty
    41
    Jakoś po Twoich wpisach "nie widać i nie czuć", że relaksujesz się przed kompem:)
    Raczej spod literek wyziera człowieczek znerwicowany i pałający chęcią malusieńkiego dokopania niewygodnej konkurencji:) No tak już jest na tym świecie, że każdy chwyt dozwolony aby zmieść z powierzchni poważnego rywala. W szczególności lubują się w tym "polaczki", którzy z zawiścią patrzą na sukcesy innych i próbują je za wszelką cenę umniejszać. Skoro Ci się tak w życiu powiodło, to tym bardziej dziwię Ci się, że musisz to tak notorycznie i metodycznie podkreślać. Powinieneś znać swoją wartość ( nie musisz chwalić się nią forum:) i tym samym uszanować i docenić innych. Chwały też Ci nie przynosi obrażanie dziewczyn i wyśmiewanie "ciepłych krajów", nie każdy musi mieć naturę sobka w którego żyłach płynie "krew podbiegunowa":) Pozdrawiam cieplutko z domieszką ironii:)

  18. #58
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    37
    Posty
    26
    Właśnie wróciłam zza granicy, weszłam na moje ulubione forum i co widzę?
    Teksty pełne jadu, zaciekłości, zawziętości wobec konkursu, którego byłam finalistką. Zresztą tak się składa, że brałam również udział w jednym z tzw "prestiżowych" konkursów i mogę spokojnie je porównać.
    W tym tak zwanym pierwszoligowym na zgrupowaniu finałowym tylko w telewizji wszystko wyglądało pięknie i cukierkowo. Miałyśmy tylko dwa posiłki dziennie: śniadania i późne obiado-kolacje dlatego ciągle chodziłyśmy głodne.
    Mieszkałyśmy nie w trzy gwiazdkowym hotelu jak pokazali w reportażu, ale w rozwalającej się i brudnej przybudówce.
    Próby od rana do północy w towarzystwie chamskiego reżysera, który potrafił zwyzywać nas od k... za poprawienie sobie włosów na scenie.Musiałyśmy paradować po piwnym ogródku i narażane byłyśmy na zaczepki pijanych facetów. Tak wygląda ta wasza pierwsza liga. W konkursie Foto Models Poland wszystko było od początku na najwyższym poziomie. Hotel, posiłki-cały czas byłam najedzona, wysoka kultura osobista pana Marka-reżysera i pedagoga, super zajęcia które prowadził, cudowna choreograf pani Jola i zero zaczepek ze strony kogokolwiek. Z finału FMP wyemitowany został extra reportaż w Telewizji Polsat, w którym ekipa realizacyjna 3 kamery, dzwiękowiec, etc w sumie 9 osób pokazała super atrakcje w których brałyśmy udział. Nawiązałam kilka przyjaźni z dziewczynami, a prawie ze wszystkimi kontaktuję się na NK.
    Nie wiem, naprawdę nie wiem, czego chcecie od tego konkursu?
    Osobiście uważam, zresztą nie tylko ja, że tak naprawdę właśnie ten konkurs jest najlepszym konkursem w naszym kraju, bo prezentując wysoki poziom organizacyjny i artystyczny daje szansę jednocześnie także dziewczętom zamężnym, co już ze społecznego punktu widzenia jest wartościowe.
    Poza tym wyjazd do pięknego kraju, możliwość poznania nowej kultury jest świetną nagrodą dla wszystkich wyjeżdżających dziewczyn. Poza tym po co porównywać go do konkursów piękności?
    Foto Models Poland jak sama nazwa wskazuje ma wyłaniać fotomodelki w myśl hasła przewodniego Maximy Models:
    Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka, wystarczy że jesteś fotogeniczna.
    Dajcie już więc spokój, wykarzcie odrobinę klasy i trochę poczucia humoru, bo w końcu to przecież tylko zabawa...:) :) :)

  19. #59
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2008
    Wiek
    41
    Posty
    16
    ...nie ośmieszaj się czy mam Ci zrobić wykład,,że nie tylko są pośrednicy handlowi.Jakie studia jakie dyplomy???,Twój poziom intelektualny jest mniej niż "0" ,a jednak mam rację,że koleś jest niedowartościowany i do tego zakompleksiony a jaki chwalipięta.Co sobie wyobrażasz,że my to co podrózujemy tylko do "Koziej Wólki" ,nie posiadamy dyplomów.Wyobraź sobie,że też ukończyłam studia i byłam w czerwcu w Sztokcholmie (pierwszy i myślę,że ostatni raz bo nie ma tam nic interesującego).Co innego egzotyka, ciepłe kraje.Jakbyś zajrzał do moich poprzednich postów tobyś wiedział,że nie raz byłam za granicą.Nawet nie rozumiesz skrótu myślowego,coś sugerujesz. Co widzisz nieprzyzwoitego w tym,że wyjeżdzamy na koszt sponsora bądź fundatora.Wiecej nie będę sprowadzała się do Twojego poziomu.W Twoich postach dużo słów mało treści...

  20. #60
    Wie o co chodzi Awatar wisienka
    Dołączył
    03.2008
    Wiek
    35
    Posty
    54
    Ale zamieszanie! :bohoo: Nie chce mi się już czytać tych Waszych postów! Skończcie, please :ouch:

 

 

Podobne wątki

  1. FOTO MODELS POLAND 2008 Prezentacja hotelu-finał 2008
    Przez MonikaG89 w dziale Konkursy piękności
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 2008.09.27, 00:39
  2. FOTO MODELS POLAND 2008-Rekrutacje do konkursu
    Przez Monika8889 w dziale Konkursy piękności
    Odpowiedzi: 365
    Ostatni post / autor: 2008.08.12, 20:12
  3. Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 2008.07.11, 20:52
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2008.07.02, 13:24
  5. Uwaga!!!ostatnie Castingi Foto Models Poland!!
    Przez MonikaG89 w dziale Konkursy piękności
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 2008.06.02, 23:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •