Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Zmiana agencji

  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    10

    Zmiana agencji

    Obecnie jestem w agencji, ktorej praca niezbyt mi sie podoba. Mają mało ofert, mało castingow, są średni zorganizowani. Podpisałam umowę na 3 lata. Minęło dopiero 1,5. Podobno w takim stanie inna agencja może mnie wykupic. Ale jak w ogole sie za to zabrać? Do kogo z tym isc? Czy wypada zebym poszla na casting do innej agencji i powiedziala otwarcie o tym ze chce zmienić agencje?

  2. #2
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    04.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    57
    Mysle, ze pierwszym krokiem jest rozmowa z agentem ktory teraz dba o twoje sprawy. Ustalicie czemu tak malo pracujesz i co obie strony moga zrobic aby zmienic ta sytuacje. Jesli nadal nie bedziesz zadowolona, to zobacz w kontrakcie na jakich warunkach mozliwe jest wypowiedzenie umowy przed jej zakonczeniem. Jesli masz debet to bedziesz go musiala na pewno splacic, jesli w umowie jest kara za zerwanie wczesniej umowy, to takze bedziesz musiala ja zaplacic. Zawsze mozna sie oczywiscie probowac dogadac z agencją, zeby nie musiec placic kary, ale to juz tylko dobra wola agencji decyduje o tym, czy ta kare zaplacisz czy nie.

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    10
    a czy istnieje cos takiego jak minimalne zarobki w danym np miesiącu? Bo słyszałam (byc moze to plotki krazace wsrod modelek tylko) ze sa jakies zasady ze modelka musi zarobic tyle i tyle w danym czasie i to jest jakby jej pensja. Czy to prawda?

  4. #4
    karolajna
    Guest
    tylko, jezeli masz tak okreslone w umowie.

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    768
    tak ja przedmówcy napisali,ze jeśli masz w umowie ,że za zerwanie kontraktu płacisz karę to tą karę będziesz musiała zapłacić.Tak w umowach jest w wielu renomowanych agencjach typu Eastern itp. A jeśli tego nie masz to możesz pójść i się dogadać,ale też w umowie musisz mieć napisane co dzieje się z twoimi pracami po zerwaniu współpracy,żebyś też nie została bez niczego.I lepiej jeśli znajdziesz agencję już w trakcie zerwania współpracy,bo żeby też nie było ,że zostałaś na lodzie.Pozdrawiam.

  6. #6
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez pio_gold
    tak ja przedmówcy napisali,ze jeśli masz w umowie ,że za zerwanie kontraktu płacisz karę to tą karę będziesz musiała zapłacić.Tak w umowach jest w wielu renomowanych agencjach typu Eastern itp. A jeśli tego nie masz to możesz pójść i się dogadać,ale też w umowie musisz mieć napisane co dzieje się z twoimi pracami po zerwaniu współpracy,żebyś też nie została bez niczego.I lepiej jeśli znajdziesz agencję już w trakcie zerwania współpracy,bo żeby też nie było ,że zostałaś na lodzie.Pozdrawiam.

    w Eastern tak jest?;> a nie miałeś na myśli przypadkiem Escadry? :))

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    768
    Cytat Zamieszczone przez clover :)
    w Eastern tak jest?;> a nie miałeś na myśli przypadkiem Escadry? :))
    jestem pewien :) Eastern.Były to sumy rzędu 10 000 $ większość agencji to ma w kontraktach . Muszą wiedzieć ,ze ta inwestycja się opłaci i ,ze nie będą w tak zwane "plecy" :) a Escadra renomowaną agencją nie jest :)

 

 

Podobne wątki

  1. Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w agencji modelek
    Przez Robert w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 2014.09.11, 15:35
  2. Pierwsze spodkanie w agencji
    Przez pio_gold w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2008.03.21, 15:02
  3. W agencji nie jest tak pięknie
    Przez Kasia w dziale Hyde Park
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 2007.07.28, 20:41
  4. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 2006.01.14, 19:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •