Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2006
    Wiek
    35
    Posty
    4

    new angels-agencja reklamowa

    slyszeliście cos o niej??
    Macie jakieś informacje na temat tej agencji??

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    Ja widzialam tylko ich ogloszenia, ale jakos mnie nazwa zraza, poza tym nie widzialam nigdzie ich strony w necie, ale moge sie mylic:question:

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar Adusia
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Tomaszów Maz.
    Posty
    293
    Ja też ciągle gdzieś widze ich ogłoszenia.. i to już od dłuższego czasu a jakiś postepów w działalności w ogole nie widać.. nie wiem może się myle :questionm
    Adzia :D

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    jakby byli tacy profesjonalni to by chociaz podali strone swojej agencji,a nie tylko maila, ale poczekajmy moze ktos z tej agencji wchodzi czasem na to forum i poda jakies szczegoly

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2006
    Wiek
    35
    Posty
    4
    oni zaproponowali mi współprace ale nie wiem czy mozna im ufać tak do końca bo jak dla mnie są troche zbyt mało wiarygodni,nie ma o nich nigdzie wiadomości,a strona internetowa ponoć w trakcie tworzenia jest

  6. #6
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2006
    Wiek
    32
    Posty
    9
    jak możesz to odpisz mi na mój meil [email protected] jade w sobote na sesje próbną czy obiecywał ci na 100% umowe z tobą jąko modelka czy fotomodelka prosze odpisz bo nie wiem czy mam sie wycofać. Prosze odpisz szybko tu albo na maila jak tu nie chesz

  7. #7
    Mi przysłali propozycję na maila... Tylko wymagają dyspozycyjność do aktu.

  8. #8
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2006
    Wiek
    32
    Posty
    9
    może dlatego że ja mam 14 lat to moja dyspozycyjność jest ograniczona przez prawo...mówi że mam duże szanse czy innym też tak mówi?? Wydaje sie spoko choć z przszłości idzie wiele wynioskować...jakbyście mogły napisać kiedy macie z nim sesje lub co wam proponuje napiszcie do mnie

  9. #9
    Pierwsze kroki? Awatar fotocasting
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    220
    Cytat Zamieszczone przez Nikolajz
    może dlatego że ja mam 14 lat to moja dyspozycyjność jest ograniczona przez prawo...mówi że mam duże szanse czy innym też tak mówi?? Wydaje sie spoko choć z przszłości idzie wiele wynioskować...
    Masz rację, "idzie wiele wywnioskować" :D
    To może dwa cytaty, pierwszy
    ... nowo tworzona Agencja zaprasza do wspolpracy kandydatki/amatorki/osoby początkujące w wieku 15 - 25 lat zainteresowane pracą modelki/fotomodelki/hostessy. Praca na terenie całego kraju, umowa bez wyłaczności,stała współpraca. [b]W wypadku fotomodelek pomagamy w znalezieniu zleceń na zasadach tzw. pozowania za zdjęcia lub pozowanie za wynagrodzenie. Osoby zainteresowane proszone sa o składanie swoich fotoofert[b] (2 zdjęcia: portret i sylwetka) oraz dodanie kilku słow o sobie oraz danych kontaktowych i przesłanie oferty na adres email
    i drugi
    ... zaprasza do wspólpracy dziewczyny/młode kobiety/osoby początkujące jak i profesjonalistki w wieku 13 - 21 lat [b]zainteresowane pracą modelki/fotomodelki/hostessy[b].Praca na terenie całego kraju, umowa, możliwa [b]stała wspólpraca w wypadku fotomodelek pomagamy w znalezieniu zleceń na zasadach tzw. pozowania za zdjęcia lub pozowanie za wynagrodzenie.Osoby zainteresowane proszone sa o skaładnie swoich fotoofert na adres[b] emeil: ...
    Jak dla mnie brzmi podobnie, pytanie do uważnych czytelniczek: która oferta jak była podpisana, i która kiedy się ukazywała (we wszelkich mozliwych miejscach sieci)? ;)
    Rozwiązanie za jakiś czas, nagród nie będzie :D

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2006
    Wiek
    32
    Posty
    9
    według mnie piersza hiszpan32 lub jakośna m ale już nie pamiętam a druga new_angels i to na 100% co o tym sądzisz

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2006
    Wiek
    37
    Posty
    6

    new angels

    dostalam takiego samego maila,jak Wy,z propozyjca wspolpracy...
    Gadalam z facetem,podaje sie za wlasciciela agencji...ale poki co nie maja stalego miejsca pobytu,tzn.firmy,strone www podobno rozbudowuja.
    Facet ma 33 lata i od kilku lat zajmuje sie fotografia
    mam wyslac inne fotki i przyjsc na pierwsza sesje...
    jednak obawiam sie,ze to oszustwo,choc z tego co pisal,to nie wygladal na takiego....podal mi nr tel,powiedzial,ze mozna zadzownic i wsystko wyjasnij.
    I wyjasnil przez gg...
    jednak ten topless itd troche mi to podejrzanie wyglada,on wytlumaczy to tak:(to 2)1 dotyczy siedziby...
    "no własnie paeiry sa terz w urzędach nip regon wszystko się przeciąga mamy poskładane wnoski i czekamy po prostu na wydanie ostateczne tych dokumantów wszystko będzie bardzo legalne jasne i przejżyste nie jestem oszustem"

    "obowiązuje wszystkich w zdjęciach próbnych ten sam zakres czyliod portretu po nagośc zakrytą oraz topless nie obowiązkowy jest tylko akt artystyczny przepraszam ale nie moge robić wyjątków potem w pracy już sama będziesz decydowala o zakresie może być np sam portret i moda itp ale teraz na początek wszystkie macie ten sam zakres wymagany okreslony do fotooferty"

    Prosze Was,jesli wiecie cos wiecejo kontakt,gg:3711012 lub @: [email protected]
    Pozdrawiam!!!

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2006
    Wiek
    32
    Posty
    9
    ja ma sesje w sobote a ty ?? jak to bedzie oszustwo to cie powiem wszystko mam sprawdzone urząd jest ok zgadza sie ma wnosek tam... nie wydaje sie na oszusta no ale ludzie śa dwulicowi czy gwarantuje ci na 100% umowe?? no i pokarze ci efekty

  13. #13
    ofca
    Guest
    yo_sis - ten pan nie jest tez chyba orlem z ortografii

  14. #14
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2006
    Wiek
    37
    Posty
    6
    ja sesje bede miala prawdopodobnie w nastepnym tygodniu,szczerze mowiac waham sie...ale chyba na to pojde...

    jak wrocisz z sesji napisz mi swoje wrazenia,blyabym wdzieczna:)

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2006
    Wiek
    37
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez ofca
    yo_sis - ten pan nie jest tez chyba orlem z ortografii
    orlem z ortografii na pewno nie....hehe
    ale wiesz...faceci zazwyczaj robia takie bledy....
    chociaz jakna kogos,kto jest wlascicielem agencji...powinien znac chociaz podstawy:)pozdrawiam Cię:)

  16. #16
    Stary wyjadacz Awatar Adusia
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Tomaszów Maz.
    Posty
    293
    Cytat Zamieszczone przez yo_sis
    faceci zazwyczaj robia takie bledy....
    ale czy takie błedy robia faceci w wieku 33 lat???? :shocked: jestem w szoku :eek:
    Adzia :D

  17. #17
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2006
    Wiek
    37
    Posty
    6
    hehehe....
    no na to wyglada :P
    no nie wiem,nie wiem....trzeba sie zastanowic nad tym new angels...
    :/

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2006
    Wiek
    32
    Posty
    9
    Więc tak tak tłumcze co do tych ogłoszeń!!!!
    na początku jacek miał wspólniczke Asie a ona potem sama zajeła sie pozowaniem i wogóle różnymi takimi sprawami, więc powstało new angels ale ta ogencja nie powstanie z pewnych powodów. Teraz jest menadzerem 3 fotomodelek. Z czasem jego dziłalość napewno poszeży swoje kręgi.

    Co do faceta wydaje sie wporządku. Nie naciska na mnie bynajmniej, ale nie traktuje mnie jakość pobłażliwie, że ja czegoś nie musze dać co inne muszą.

    Na razie mam próbny okres oraz czas na podjęcie decyzji gdyż potem nie bedzie odwrotu. Raczej miło sie pracuje z nim.

    Jakieś pytania.

  19. #19
    Cytat Zamieszczone przez yo_sis
    "obowiązuje wszystkich w zdjęciach próbnych ten sam zakres czyliod portretu po nagośc zakrytą oraz topless nie obowiązkowy jest tylko akt artystyczny przepraszam ale nie moge robić wyjątków potem w pracy już sama będziesz decydowala o zakresie może być np sam portret i moda itp ale teraz na początek wszystkie macie ten sam zakres wymagany okreslony do fotooferty"
    W fotoofercie zdjęcia topless, a dyspozycyjność wyłącznie portret... Przecież to parodia :D

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2006
    Wiek
    32
    Posty
    9
    możliwe ale teraz jest całkowicie inaczej bo to już nie agencja reklamowa a menadzerska A dyspozycyjnośc chodzi o to że im mniejsza tym mniej zleceń... ja sie decyduje do bielizny i nie naciska na więcej teraz nawt mówi że jak chce tylko bedzie mniejsza kasa i mniej zleceń bo 99% modelek w moim wieku to moda i portret więc to zależy odemnie.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •