Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67

Wątek: chocomodels

  1. #61
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    Cytat Zamieszczone przez Niagarra
    Zaprosili mnie na spotkanie ;) może mi ktos powiedziec jak wyglada takie spotkanie w choco?nie wiem jak mam sie przygotowac...
    Myślę, że musisz sie przygotować tak jak do spotkania w każdej innej agencji. Był już taki wątek co trzeba ze soba zabrać i jak najlepiej się przygotować. A więc proponuje zabrać ze sobą szpilki, kostium kąpielowy też może się przydać, jesli masz jakieś swoje zdjęcia to równiez możesz je zabrać. Co do Twojej osoby no to najlepiej ubierz się tak abyś czuła się dobrze. Najlepiej spodnie i jakiś top, który podkreśli Twoją figurę. Idź najlepiej bez makijażu, lub z bardzo delikatnym makijażem. No i to chyba tyle.
    Powodzenia

  2. #62
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2006
    Wiek
    38
    Posty
    3

    nie ma się czego obawiać

    W zeszłym roku również wysłałam zgłoszenie, zostałam zaproszona i zostałam przyjęta. Pracujące tam osoby sa naprawde grzeczne i miłe. Z tego co wiem wzrost nie jest najważniejszy. Polecam serdecznie

  3. #63
    Stary wyjadacz Awatar Adusia
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Tomaszów Maz.
    Posty
    293
    Cytat Zamieszczone przez lacosta
    W zeszłym roku również wysłałam zgłoszenie, zostałam zaproszona i zostałam przyjęta. Pracujące tam osoby sa naprawde grzeczne i miłe. Z tego co wiem wzrost nie jest najważniejszy. Polecam serdecznie
    Dużo pracy masz? A umowa na wyłączność? <ciekawska> ;)
    Adzia :D

  4. #64
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    6
    Agencja ma dobre opinie, ale stronkę mają nieciekawą i kiepskie zdjęcia.

  5. #65
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2006
    Wiek
    38
    Posty
    3

    jest ok

    Cytat Zamieszczone przez Adusia
    Dużo pracy masz? A umowa na wyłączność? <ciekawska> ;)
    umowy na wyłączność może nie zachęcają, miałam strasznie dużo wątpliwości. Najlepszą ich stroną jest to, że faktycznie agencja się stara o prace dla mnie i jest jej całkiem sporo. nie narzekam. pozdrawiam wszystkich

  6. #66
    hej! A powiedzcie mi jakie sa oplaty co do portfolio?czy wogole sa? I jak wyglada wspolpraca z nimi??

  7. #67
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2006
    Wiek
    38
    Posty
    3

    opłaty są ale wszystko jest ustalane i bez przymusu

    Cytat Zamieszczone przez szkrabus
    hej! A powiedzcie mi jakie sa oplaty co do portfolio?czy wogole sa? I jak wyglada wspolpraca z nimi??
    aby zrobic sobie profesjonalne portfolio agencja ma świetnego fotografa, płaci za niego z góry na poczet przyszłych prac. Dopiero jak zarobisz to mówi się o oddaniu ustalonej wcześniej kwoty za tzw. testy. To nie jest chyba zły interes..? :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •