Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2008
    Posty
    17
    Oliwka szla najzwyczajniej w swiecie...nie byla, jak juz ktos zasugierowal pod wplywem srodkow zmieniajacych swiadomosc...poslizgnela sie i upadla akurat na staw lokciowy. Poczatkowo miala zalozona szyne w Klinice w Tokyo, ale niestety, po zrobieniu przeswietlenia, okazalo sie, ze kosc jest zalamana. Po przylocie do Polski miala zalozony gips. Mam nadzieje, ze to wystarczy, a jesli chce Pan zasiegnac bardziej szczegolowych informacji, to prosze sie zwrocic do bookiera Agencji CDU Models w Tokyo...Hira - Pozdrawiam:)

  2. #42
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    09.2008
    Posty
    42
    A więc już wszystko jasne. Przepraszam. Od razu powinno mi przyjść do głowy, że modelka poślizgnęła się i na spacerze złamała ręke.

  3. #43
    karolajna
    Guest
    miałam ostatnio przyjemnosc z bookerem z CDU z Tokyo ;)
    a co do Oliwki to czytajac temat na tym i na innym forum stwierdzam, ze dyskusja jest bezsensowna. Ja na Pani miejscu - zamiast pisać o tym na forach internetowych - zajęłabym się corką i sprobowala w innej agencji.
    przeciez druga corka w ML doskonale sobie radzi, mimo ze Gaga nie dała jej szansy...

  4. #44
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez karolajna
    miałam ostatnio przyjemnosc z bookerem z CDU z Tokyo
    Dziwnie to zabrzmiało :))))
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  5. #45
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2008
    Posty
    17
    Tak rzeczywiscie ta rozmowa na ten temat jest bez sensu, bo z tego, co czytam...bardziej co niektorzy "lapia slowa" i szukaja tylko momentu, by wykorzystac je, jako gdybajacy, zlosliwy podtekst. Przedstawicielka Agencji Gaga wyraznie napisala w sms-sie, ze aneks dot. zerwania wspolpracy bedzie wyslalny w poniedzialek, ale tydzien temu. Do dzisiaj mimo monitow, corka nie otrzymala zadnego pisma z agencji Gaga. Czekamy wiec cierpliwie!

  6. #46
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    Moim zdaniem GaGa nie wyciągnęła z Oliwki maksimum możliwości. Jej siostra Maja z ML Studio ma świetne zdjęcia, świetnie się w ML czuje, co z pewnością jest zasługą nie tylko jej, ale i Pani Magdy Lipiejko, która myśle, że w ten świat ją wprowadziła. Wiadomo-modelke trzeba wyszkolić, jeśli chodzi o pozowanie, chodzenie, ale też jeśli agencja widzi, że się coś dzieje, powinna przeprowadzić poważną rozmowe z dziewczyną i rodzicem/opiekunem, zastanowić się, jak problem rozwiązać, skorzystać z rad psychologa, a dopiero w ostateczności rozwiązać umowę, w formie bardziej na poziomie tak popularnej agencji. Nie znam opinii drugiej strony, nie zajmuję więc żadnego stanowiska, jedynie przedstawiam swoje zdanie. Osobiście wolałabym, żeby moja mama mnie tak wspierała, jak mama Mai i Oliwki, niż obojętnie patrzyła na to, co córka przeżywa. Mam nadzieje, że nikogo nie uraziłam swoją wypowiedzią.

    ps. z tego co wiem, dziewczyny w Tokyo/Osace są b.dobrze traktowane, Japończycy są opiekuńczy.

    Pozdrawiam.

 

 

Podobne wątki

  1. Agencja GAGA
    Przez beatanias w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 2008.02.07, 11:54
  2. [Łódź] Casting na modelki - Agencja modelek Eithel
    Przez eithel.pl w dziale Praca i współpraca
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.12.29, 20:00
  3. Jaka powinna być dobra agencja??
    Przez Maryś w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 2007.04.01, 15:27
  4. [ Warszawa] Agencja reklamowa Ikon poszukuje nowych twarzy!!!
    Przez Agencja Ikon w dziale Zlecenia oraz castingi dla modelek, modeli i hostess
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.03.30, 23:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •