Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22
  1. #1
    www.gudejko.pl Awatar MonikaG89
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    192

    Głosowanie FOTO MODELS POLAND 2008 wg.FORUMOWICZÓW FOTOMODELING.pl

    Forumowicze!!
    Wybierzcie swoją FOTO MODElS 2008!!
    Kandydatki-

  2. #2
    ze zdjęć to
    the winner kandydatka nr 12 a jako vice to 16
    ... niektóre dziewczyny chyba trochę niekorzystnie wyszły na fotkach ... ale to tylko taka subiektywna uwaga...
    JQ

  3. #3
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    ja stawiam na 14 bo jest taka indyjska :)
    Fotograficzny Portal Mody

  4. #4
    karolajna
    Guest
    sorry, ze to powiem, ale jak dla mnie to plastiki takie troche...

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar Grazioso
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    315
    a Ceremonia Ważenia Na Lotnisku już była czy dopiero będzie?

    Nooo, wiecie - te bokserki i topy z napisem Maxima Models...?

    Tak jak przed meczem Gołota vs Tyson, tłum dziennikarzy i kamer telewizji POLSAT, być może transmisja w prime-time? Ślub K.Ibisza to nie jest, ale zawsze.

    Jak nie była to szkoda :(
    W wyborach miss, stwierdzenie "Dać za wygraną" nabiera zupełnie innego znaczenia.
    - anonimowe

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez Grazioso
    a Ceremonia Ważenia Na Lotnisku już była czy dopiero będzie?

    Nooo, wiecie - te bokserki i topy z napisem Maxima Models...?

    Tak jak przed meczem Gołota vs Tyson, tłum dziennikarzy i kamer telewizji POLSAT, być może transmisja w prime-time? Ślub K.Ibisza to nie jest, ale zawsze.

    Jak nie była to szkoda :(
    :hahaha: dobre podobało mi się ... chociaż chyba zamiast ceremoni ważenia to będzie mierzenie czy panny zmieszczą się w przygotowane ciuszki ;) :angel:

    no ale nie bądźmy zbytnio zgryźliwi bo znowu ktoś wejdzie i powie, że będą bany ;P
    JQ

  7. #7
    Pokaż jęzor:D;* Awatar Anulak100
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    30
    Posty
    482
    te laski sa brzydkie....
    "wierz w swoje siły!!!":exclaim:

  8. #8
    www.gudejko.pl Awatar MonikaG89
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    192
    Brzydkie? A jakim prawem tak o nich mówisz?? Mozesz rownie dobrze ty byc brzydka dla nich ,ciekawe czy jakby ci tak napisali byloby ci milo? Dziewczyna każda jest na swoj sposob ladna- pamietajmy nie to ladne co ladne tylko to co sie komu podoba..Mi się większość z nich podoba- to nie maja bycmodelki wybiegowe tylko modelki do reklam a one są bardziej ponętne i tzw "sztuczne" (według was) kto weźmie do reklamy modelkę wybiegową z zapadnietymi policzkami odstającymi uszami i kościami ? Nikt... bo to nie przyciagnie klijentow do produktu. Mi sie podobaja i modelki i fotomodelki ale każda z nich ma swoje miejsce- foto do reklam modelka na wybieg ...i tyle

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez MonikaG89
    Brzydkie? A jakim prawem tak o nich mówisz?? Mozesz rownie dobrze ty byc brzydka dla nich ,ciekawe czy jakby ci tak napisali byloby ci milo? Dziewczyna każda jest na swoj sposob ladna- pamietajmy nie to ladne co ladne tylko to co sie komu podoba..Mi się większość z nich podoba-
    Pewnie mówi tak o nich bo ma takie zdanie, jak sama napisałaś ona może być brzydka dla nich. To jest forum dyskusyjne i każdy może napisać tu co chce.

    Cytat Zamieszczone przez MonikaG89
    to nie maja bycmodelki wybiegowe tylko modelki do reklam a one są bardziej ponętne i tzw "sztuczne" (według was) kto weźmie do reklamy modelkę wybiegową z zapadnietymi policzkami odstającymi uszami i kościami ?
    tuaj pojawia się pytanie jak zrozumieć tak złożone zdanie bez przecinków, bo albo podzieliłaś ludzi na tych którzy uważają, że modelki do reklam są sztuczne i siebie jaką tą, która tak nie uważa, albo dotyczyło to później zadanego pytania... nie mniej jednak moim skromnym zdaniem bez wymieniania nazwisk wiele modelek z wybiegów nie ma odstających uszu i zapadniętych policzków i gra w reklamach telewizyjnych, jest na billboardach, więc nie dziel w ten sposób dziewczyn bo nie wypada.

    Powiem to samo co w pierwszym poście ... widziałem zdjęcia, które Ty dodawałaś widziałem kilka z tych dziewczyn w trakcie eliminacji, jak dobrze pamiętam na scenie prezentowały się całkiem całkiem, a tym czasem na tych zdjęciach to dziewczyny wyglądają średnio korzystnie czasami jakby dwie brody nr 14 albo włosy nie umyte nr 2, nie wiem co jest powodem, fotografa bym w tym przypadku nie posądzał... jaki dostał materiał takie zrobił zdjęcia ... Zgodzę się tylko z tym, że dziewczyny nie wyglądają jak finał konkursu... poza dwiema kandydatkami... zobaczymy jak to będzie wyglądać na gali finałowej...
    Ktoś kiedyś powiedział, że nie warto bronić czegoś tylko dla ideii...
    JQ

  10. #10
    REGGAE play. Awatar Karolina :))
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    Wrocław/Opole
    Wiek
    30
    Posty
    1,082
    Cytat Zamieszczone przez karolajna
    sorry, ze to powiem, ale jak dla mnie to plastiki takie troche...


    O.oo zgadzam sie z K. , mi się tez nie za bardzo podobaja...

  11. #11
    nie jest tak źle nie jestem sam ;) a już myślałem, że zacznie się nagonka jak w pisie ;), że obrażam jedynie słuszny konkurs
    JQ

  12. #12
    Pokaż jęzor:D;* Awatar Anulak100
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    30
    Posty
    482
    Cytat Zamieszczone przez MonikaG89
    to nie maja bycmodelki wybiegowe tylko modelki do reklam a one są bardziej ponętne i tzw "sztuczne" (według was) kto weźmie do reklamy modelkę wybiegową z zapadnietymi policzkami odstającymi uszami i kościami ? Nikt... bo to nie przyciagnie klijentow do produktu. Mi sie podobaja i modelki i fotomodelki ale każda z nich ma swoje miejsce- foto do reklam modelka na wybieg ...i tyle
    YYY ja bym żadnej z tych "pięknych dziewczyn miss polski" na bilbordzie nie wkleiła. Zgadzam się że są sztuczne, i wogóle brzydkie! :neutral: :happy:
    Więc nie wybiore żadnej yyy
    "wierz w swoje siły!!!":exclaim:

  13. #13
    karolajna
    Guest
    ja nie mowie, ze one sa brzydkie tylko plastikowe ;p
    wszystkie z ładnymi ząbkami i sztuucznymi usmiechami przyklejonymi do twarzy.

  14. #14
    www.gudejko.pl Awatar MonikaG89
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    192
    a mi się podobają:0

  15. #15
    a to nie jest tak ze Ci sie podobaja bo bralas udzial w tym konkursie? :)
    dobra juz nie bede zgryzliwy :P
    JQ

  16. #16
    www.gudejko.pl Awatar MonikaG89
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    192
    Nie brałam udzialu w tym roku wiec nie mam powodu cukrowac-podobaja mi sie i na moj gust sa ladne

  17. #17
    karolajna
    Guest
    Twoj gust. Wlasnie... ale o gustach sie nie dyskutuje :)

  18. #18
    Waga na lotnisku była.

    A jeśli chodzi o typy, to Justyna Stopyra, Justyna Pietrzak, Magdalena Litewska, Milena Jasztal, Kasja Najda oraz Anna Rubaj.
    To taki mój gust. Tyle.

  19. #19
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Dziś albo jutro postaram się wrzucić kilka zdjęć z finału... :)
    Bardzo groźny admin...

  20. #20

 

 

Podobne wątki

  1. Lista Finalistek Foto Models Poland 2008
    Przez MonikaG89 w dziale Konkursy piękności
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 2008.10.18, 22:09
  2. Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 2008.07.11, 20:52
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2008.07.02, 13:24
  4. Uwaga!!!ostatnie Castingi Foto Models Poland!!
    Przez MonikaG89 w dziale Konkursy piękności
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 2008.06.02, 23:24
  5. Casting Foto Models Poland 2008
    Przez Madziulak w dziale Konkursy piękności
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 2008.04.13, 11:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •