Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
  1. #41

    lalala xd

    Cytat Zamieszczone przez Channele Zobacz posta
    haha,uwielbiam ludzi na tak wysokim poziomie intelektualnym
    jeżeli według twego rozumowania jestem człowiekiem na takim poziomie inteligencji to mi przykro z powodu iż tak myślisz. zadałam to pytanie aby po prostu się dowiedzieć, ponieważ moja młodsza siostra męczy mnie już od paru dni. gdy tylko zobaczyła to zdjęcie to oszalała. aczkolwiek nie wiem co wy macie do stylu emo? to nie tylko ciuchy i martwi mnie to, iż małe dziewczynki się męczą by być emo bo podoba im się fryzura czy ciuchy. pozdrawiam.:)

  2. #42
    Stary wyjadacz Awatar Channele
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,313
    dobiło mnie tylko to,że pomijając wszystko nie wiesz nic o świecie mody zadając takie pytanie
    Swank Heights

    coraz mniej czasu...:)no i chudnie dla m+,albo i nie...hmmm xoxo

    wyjazd

  3. #43
    REGGAE play. Awatar Karolina :))
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    Wrocław/Opole
    Wiek
    30
    Posty
    1,082
    Cytat Zamieszczone przez myszeczka111 Zobacz posta
    jeżeli według twego rozumowania jestem człowiekiem na takim poziomie inteligencji to mi przykro z powodu iż tak myślisz. zadałam to pytanie aby po prostu się dowiedzieć, ponieważ moja młodsza siostra męczy mnie już od paru dni. gdy tylko zobaczyła to zdjęcie to oszalała. aczkolwiek nie wiem co wy macie do stylu emo? to nie tylko ciuchy i martwi mnie to, iż małe dziewczynki się męczą by być emo bo podoba im się fryzura czy ciuchy. pozdrawiam.:)

    to prostu to jest forum '' MODELING ''!!!! a nie emo girl and emo boy łączymy się ............. pomyliłaś fora.

  4. #44
    Cytat Zamieszczone przez Channele Zobacz posta
    dobiło mnie tylko to,że pomijając wszystko nie wiesz nic o świecie mody zadając takie pytanie
    owszem , odbiegłam lekko od tematu , aczkolwiek jeżeli TEN temat jest oparty raczej na " [ link ] a jak się zwie ta modelka/model " to może i ktoś odpowiedziałby na moje wezwanie:) a moja siostra zobaczyła tą ... Sparrow i od razu mnie zaczęła wielbić , że znalazłam jej coś " lepszego " . więc ten temat ( o tej emo girl ) nadaje się do skończenia , czyż nie?

  5. #45
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2012
    Posty
    3
    nie wiem czy ten temat jest jeszcze otwarty, ale bardzo pilnie poszukuję nazwiska pewnej modelki, znalazłam ją przypadkowo i nigdzie nie mogę wyszukać jak się nazywa, nie wiem w sumie już jak mam szukać, wykorzystałam chyba każdą opcję, pozostało mi prosić Was o pomoc, mam nadzieję, że będziecie w stanie pomóc:)
    to ona:
    http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...64391930_n.jpg

  6. #46
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2012
    Posty
    3
    dopiero teraz doszukałam się daty ostatniego wpisu.. 2009 rok hehe:) no cóż, trudno. może jednak ktoś zauważy dodany post, byłoby mi miło. pierwszy raz korzystam z forum udzielając się, więc proszę mi wybaczyć jeśli robię coś "głupiego":)

  7. #47
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    Wygląda jak Lara Stone. Ewentualnie szparę ma też Georgia May Jagger.

  8. #48
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2012
    Posty
    1
    nie wiem jak ci modele się nazywają, ale wiem ze przy takich reklamowkach chciałabym pracowac :p

    http://www.youtube.com/watch?v=jLIbv...ature=youtu.be

    oni sa piekni!!!

  9. #49
    Pierwsze kroki Awatar docelitta
    Dołączył
    02.2013
    Wiek
    35
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez kasienka Zobacz posta
    nie wiem jak ci modele się nazywają, ale wiem ze przy takich reklamowkach chciałabym pracowac :p

    http://www.youtube.com/watch?v=jLIbv...ature=youtu.be

    oni sa piekni!!!
    Mi się wydaje, że oni biorą tych modeli z takich łapanek, modele i modelki, które wybiły się na jakiś kampaniach reklamowych i tego typu akcjach, czesto tam biorze udział duzo amatorów ktorzy tak się wybijają. Mam na myśli takie akcje jak teraz np organizuje trójmiejska Matarnia, że szukają twarzy kampanii reklamowej na fejsiku. To się nazywa dobry start ;) faktycznie piękni oni są :)

  10. #50
    Dobry wieczór. Czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć jak nazywa się ta modelka?
    https://imageshack.com/i/iquclBd9j
    Zdjęcie pochodzi z Sopot Art & Fashion Week 2014.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •