Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    Pierwsze kroki Awatar ShineGirl
    Dołączył
    06.2009
    Posty
    21
    Cytat Zamieszczone przez Camilla1237 Zobacz posta
    6 lat i wielkie szczęście w modelingu.? :) Aha.xd
    Wymogi do jakichkolwiek konkursów piękności, zgłoszeń do agencji itp. to 14 lat.
    Jeśli chcesz wcześniej coś robić w tym kierunku zapisz się do jakiejś agencji reklamowej, w której mogłbyś np. reklamować proszek do prania, albo ogólnie coś reklamować.xd
    14 lat? Ja mam 13, (fakt, wyglądam na starszą) i wysłałam swoje zgłoszenia. Na razie odpisano mi z 2 agencji, więc myślę, że także w wieku 12-13 lat jest możliwość choćby zaprezentowania się w jakieś agencji. Więc jeśli macie predyspozycje, to zgłaszać się czym predzej! :arrow:
    Pozatym uważam za niemądre, kiedy ludzie oceniają twój rozwój psychiczny na podstawie wieku.
    Ale to jest tylko moja skromna wypowiedz:)

  2. #22
    Stary wyjadacz Awatar Channele
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,313
    my też nie mówimy konkretnie o 6latku..
    nikt ci nie zabrania wysyłać zgłoszeń do agencji,ale nawet jeśli jesteś dojrzała psychicznie to nie znaczy,że dasz sobie rade psychicznie,a jednak dopiero ok.14 zdajesz sobie sprawe z niektórych rzeczy i widzisz je inaczej...
    Swank Heights

    coraz mniej czasu...:)no i chudnie dla m+,albo i nie...hmmm xoxo

    wyjazd

  3. #23
    Pierwsze kroki Awatar ~Ann~
    Dołączył
    05.2009
    Wiek
    28
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez Camilla1237 Zobacz posta
    Jestem za Chanelle, "kariera" dziewczyny która ma 6 lat jest dopiero takim przedsmakiem. Jedna reklama nie znaczy kariery, kto powiedział, ze to nie jest coś?... zawsze od czegoś trzeba zaczynać, ale to nie jest jeszcze to co możesz nazywać karierą modelki.
    Czy dziecko ma coś do gadania w modelingu.? Cóż... jeśli już do tego się zabrało, to później nie widzę sensu odmawiania pójścia na sesje. A czy dziecko wie na co się zgadza.? Raczej... nie zabardzo. Nie 6-latka, która myśli, że jakiś pan zrobi jej zdjecia z jakims produktem.
    Dla dziecka to zabawa a dla modelki praca, i w tym róznica :)
    Tak, masz rację. Może trochę przesadziłam, że 6-leatka wie co robi, no ale jakaś starsza raczej tak. To też zależy raczej od tego, jakich ma rodziców, bo wiadomo, że ludzie są różni. Nie powiedzialam też od razu że reklama to szczyt kariery, po prostu jest to całkiem duża satysfakcja (no wg. mnie przynajmniej), rozumiem także że to ciężka praca.

    Tak w ogóle to zboczyliśmy z tematu naszej początkowej dyskusji.
    Cóż, może nie mogłam się obrazić komentarzem Karolajny, ale dziewczyna, do której została napisana wiadomość. Skąd wiadomo, w jakim jest stanie psychicznym, jak rozumie pracę modeling, oraz jej konsekwencje? Dlatego myslę, że dziewczyna mogła się poczuć urażona i zniechęcona do dalszej pracy :-).

  4. #24
    Stary wyjadacz Awatar Camilla1237
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    692
    Cytat Zamieszczone przez ShineGirl Zobacz posta
    14 lat? Ja mam 13, (fakt, wyglądam na starszą) i wysłałam swoje zgłoszenia. Na razie odpisano mi z 2 agencji, więc myślę, że także w wieku 12-13 lat jest możliwość choćby zaprezentowania się w jakieś agencji. Więc jeśli macie predyspozycje, to zgłaszać się czym predzej! :arrow:
    Pozatym uważam za niemądre, kiedy ludzie oceniają twój rozwój psychiczny na podstawie wieku.
    Ale to jest tylko moja skromna wypowiedz:)
    Agencje w SZCZEGÓLNYCH przypadkach zapraszają dziewczyny w wieku 13 lat. Być może myślą, że coś z takiej dziewczyny może wyjść.
    Nie gdybajmy tu, że "może, mnie zaproszą chociaż, że mam 12 lat i nie spełniam wymagań".
    Jak chcesz napisac do agencji, a nie spełniasz wymagań, to tylko tracisz czas, jeśli możesz zaczekać 2 lata (mówie tu o 12-latkach).
    Ja nie słyszałam o 12-letniej modelce, tylko o 13-letniej.

    Pozatym uważam za niemądre, kiedy ludzie oceniają twój rozwój psychiczny na podstawie wieku.
    Czemu.? Jakieś podstawy.? Nie trzeba przesadzać, ale to jest wręcz potrzebne. -.-
    Hmmm... jest jakaś różnica między dorosłym, nastolatkiem, a dzieckiem i te granice są raczej rozmazane, ale raczej dorośli ludzie w wieku 12/13 lat nie będą brać Cie na poważnie w róznych kwestiach.
    Strasznie zbaczamy z tematu, robi się dużo OT, więc raczej zakończmy tę rozmowę tutaj, bo to już są odrębne tematy. :P
    :hahaha:

  5. #25
    Pierwsze kroki Awatar ShineGirl
    Dołączył
    06.2009
    Posty
    21
    Cytat Zamieszczone przez Camilla1237 Zobacz posta
    Agencje w SZCZEGÓLNYCH przypadkach zapraszają dziewczyny w wieku 13 lat. Być może myślą, że coś z takiej dziewczyny może wyjść.
    Nie gdybajmy tu, że "może, mnie zaproszą chociaż, że mam 12 lat i nie spełniam wymagań".
    Jak chcesz napisac do agencji, a nie spełniasz wymagań, to tylko tracisz czas, jeśli możesz zaczekać 2 lata (mówie tu o 12-latkach).
    Ja nie słyszałam o 12-letniej modelce, tylko o 13-letniej.


    Czemu.? Jakieś podstawy.? Nie trzeba przesadzać, ale to jest wręcz potrzebne. -.-
    Hmmm... jest jakaś różnica między dorosłym, nastolatkiem, a dzieckiem i te granice są raczej rozmazane, ale raczej dorośli ludzie w wieku 12/13 lat nie będą brać Cie na poważnie w róznych kwestiach.
    Strasznie zbaczamy z tematu, robi się dużo OT, więc raczej zakończmy tę rozmowę tutaj, bo to już są odrębne tematy. :P
    mniejsza z tym, rzeczywiście nie ma sensu rozwodzić się na temat rozwoju psychicznego, ponieważ, jak ktoś ma swoje poglądy i zdanie na jakiś temat, to za nic się go nie przekona do zmiany stanowiska, choćby nawet przedstawiano nie wiadomo jakie dowody. :evil:
    "Agencje w SZCZEGÓLNYCH przypadkach zapraszają dziewczyny w wieku 13 lat. Być może myślą, że coś z takiej dziewczyny może wyjść." (Camilla1237)
    no tak, MOŻE coś z nich wyjdzie... (??!!)
    nie ma co, fajny tekst ;/


    a co do wieku. może lepiej zacząć wcześniej, i np. przez rok ,,osfajać" się z agencją? uczyć się? widzieć, jak modelki pracują? wprawiać się? zobaczyć jak ta praca wygląda? sama sobie odpowiedz...

  6. #26
    Stary wyjadacz Awatar Camilla1237
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    692
    Może coś z nich wyjdzie - na rynku modelingowym tzn. mają wszystko co potrzeba, twarz charakterystyczna, wymiary, wzrost ok, tylko z wiekiem trzeba poczekać.
    Wtedy agencje czekają z takimi dziewczynami, bo żal je odsyłać, gdzie pomyślą, że się nie nadają.
    To, że uzasadnione argumenty na Ciebie nie działają... cóż, to już nie moja sprawa.
    :hahaha:

 

 

Podobne wątki

  1. Ej,co o mnie powiecie?
    Przez xxladyxx w dziale Czy się nadaję?
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 2008.03.01, 19:29
  2. A co powiecie o moich fotwch?
    Przez cukiereczek58 w dziale Prezentacje zdjęć modelek i fotografów
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 2008.02.01, 20:03
  3. Co powiecie o..
    Przez NoToMamyProblem w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 2007.10.06, 17:53
  4. co powiecie na moj temat ? ? ?
    Przez NaLa w dziale Czy się nadaję?
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 2007.08.06, 15:55
  5. co powiecie na to
    Przez marta76 w dziale Prezentacje zdjęć modelek i fotografów
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 2007.01.27, 08:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •