Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    Blondyna;D Awatar martynika
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    Cytat Zamieszczone przez Camilla1237 Zobacz posta
    Nie można tego ocenić.
    Przecież nie wiemy w jakiej będziemy sytuacji w przyszłości, i do czego będziemy wtedy skłonni...
    jaka by nie była.
    wole żebrać niz być dzi.ka:D
    Na razie się wspinam ale widoki są ekstra:)

  2. #22
    Stary wyjadacz Awatar Camilla1237
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    692
    Cytat Zamieszczone przez martynika Zobacz posta
    jaka by nie była.
    wole żebrać niz być dzi.ka:D
    Tak naprawdę Martyna,
    ja jestem dzieckiem, ty jesteś nastolatką.
    Nie chce podważać Twojego zdania (szczególnie na ten temat),
    ale nie mam(y) jeszcze żadnego doświadczenie, żeby oceniać to jak się będziemy zachowywać za np. 20 lat i do czego będziemy skłonne, dla np. dobra rodziny, dziecka.
    Nie wiem(y), jak czasami życie jest trudne, że czasami nie ma wyboru.

    I tu nie chodzi (broń Boże.!) o to, że ja nie mam nic na przeciw prostytucji, bo to nie prawda. ;]
    Sama nie podjęłabym się tego w życiu, ale są ludzie którzy nie robią tego dla siebie i dla przyjemności (bo takich potępiam, gnoje na amen), tylko dla dobra innych, mając też przeciwne zdanie jeśli chodzi o to co MUSZĄ robić.

    No, to moje małe zdanie, jak kogoś uraziłam to przepraszam.xd
    :hahaha:

  3. #23
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2008
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez martynika Zobacz posta
    jaka by nie była.
    wole żebrać niz być dzi.ka:D
    jak każda szanująca się osoba. Jednak ja próbuje nigdy nie zakładać wszystkiego w 100 procentach i próbuje postępowań nie dzielić na czarne i białe,choć tak by było prościej.(szczególnie w ocenie innych bo sam siebie człowiek zawsze próbuje bronić) Ale tak łatwo nie jest bo liczne odcienie szarości też w świecie istnieją. i tak jak koleżanka wyżej-nie bronie prostytucji,w żadnym wypadku. Jednak gdybym nie miała innego wyboru dałabym sie pokroić na kawałki dla najbliższych. I o to mi tylko chodzi. I myśle że chociaż jeden procent z tych prostytutek może też tak kiedyś pomyślało,zanim zaczęło "pracę w tej branży",że rezygnują z własnej godności dla kogoś kogo kochają a nie dlatego że tak jest łatwiej.

  4. #24
    wygrzebałam staroć :)

    Szczerze to czytając powyższe wypowiedzi zastanawiam się jak to może być w przyszłości. ALE uważam, że ten zawód powinien być przestrogą dla dziewczyn, które np nie chca zdobywac wykształcenia. Przepraszam, ale zaspokojanie potrzeb jakiegoś zgrzybiałego śmierdziucha [bo płaci] raczej nie jest przyjemnością. Z resztą czytałam już kilka pamiętników prostytutek, napewno ktoś jeszcze tutaj. Mówią, że nie myślą o tym 'w trakcie'. Dla mnie to jest paranoja. I nie sądzę, bym w przyszłości miała zmienić się na tyle, by pozwalać sobie na to... A gdy wyobrażam sobie, że jakiś stary, parzszywy mietas miałby wyczyniać jakieś obrzydlistwa z moim ciałem to aż mnie mdli... I naprawde nie szłabym na łatwiznę tylko szukała jakiejś moralnej pracy :o
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

 

 

Podobne wątki

  1. [poznań] poszukiwana hostessa na targi medyczne
    Przez piotr.s w dziale Zlecenia oraz castingi dla modelek, modeli i hostess
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2009.07.23, 17:59
  2. [Kielce] Poszukuje osob do wpolpracy jako hostessa i promotor
    Przez wasikowska w dziale Praca i współpraca
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2008.04.15, 14:32
  3. hostessa - [Częstochowa]
    Przez aguska17 w dziale Zlecenia oraz castingi dla modelek, modeli i hostess
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.11.02, 21:38
  4. Hostessa
    Przez ofca w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 2007.08.29, 17:19
  5. [Śląsk, okolice] Fotomodelka, hostessa Natalia
    Przez Natalkaaa w dziale Modelka poszukuje zleceń lub fotografa
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.08.13, 09:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •