Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23
  1. #1

    Włosy kręcone, ale proste (?)

    Moje włosy są proste gdy je suszę suszarką, kiedy zaś same schną są kręcone. Codziennie przed szkołą myję włosy i suszę je, ponieważ takie długie włosy nie wyschnęły by do końca przed wyjściem. Gdy tylko powieję na nie suszarką one nagle stają się proste. Co zrobić żeby były tak kręcone jak wtedy gdy jestem w domu i mam czas by włosy same schły? A, dodam jeszcze, że po nocy też się robią proste lub powywijane we wszystkie strony :/ Doradźcie co robić, chciałabym takie włosy jak mam w domu mieć i w szkole.

  2. #2
    Pierwsze kroki Awatar Nirvana
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    27
    Znalazła bratnią duszę. Ja też włosy po wysuszeniu mam proste a jak schna same to się kręcą. Mi to odpowiada bo nie chce mieć kręconych ale może po prostu spróbuj włosy myć wieczorem ale tak około siódmej tak żeby zdążyły ci wyschnąć przed snem. innego pomysłu nie mam. Przykro mi.

  3. #3
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Wiek
    33
    Posty
    138
    istnieje coś takieog jak pianka do włosów to powinno załatwić sprawe

    moja koleżanka ma siano a jak troche zmoczy włosy i zastosuje pianke to ma pięęęękne loczki cały dzień:D

  4. #4
    Mafalko, a jakiej pianki używa Twoja koleżanka? Muszę koniecznie spróbować tej metody :)

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Cytat Zamieszczone przez Moniśka
    Mafalko, a jakiej pianki używa Twoja koleżanka? Muszę koniecznie spróbować tej metody :)
    są specjalne pianki, które nadają włosom kręconym ładny skręt. ja ze swojej strony polecam coś innego: Shock Waves Superskręt Krem Wzorowy Lok firmy Wella :) spróbuj może na Twoich włoskach też będzie się dobrze prezentował :)

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar jimena
    Dołączył
    12.2005
    Wiek
    36
    Posty
    209
    mam ten sam problem z włosami- ani proste ani kręcone. więc po prostu-albo robię loki, albo prostuję na okrągłej szczotce

  7. #7
    Pierwsze kroki Awatar KissTheSky
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    35
    Posty
    7
    nie bee oryginalna.. to samo dotyczy mych włosków. hmmm ale:
    wole je jak sa krecone, jednak jak ide do szkoly nie moge ich zmoczyć zeby same ułozyły sie ładnie... musze raczej suszyc. i wtedy ą proste.. ale sie niszczą....;\ w wakacje jak schły same byly błyszczące.. wystarczył tydzień a stały się matowe.

  8. #8
    Wie o co chodzi Awatar fobja
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    33
    Posty
    49
    Też mam ten problem... ale ze ja nie moge sie zdecydować, jakie wole mieć włosy (czy kręcone czy proste), poprostu nie robie z nimi nic...
    jak sie ułożą takie są...
    no jeszcze zależy od mojego nastroju, czy takie pozostaną...
    jak stwierdze, ze nie maja prawa takie pozostac, to albo kręce albo prostuje...
    też mam siano na głowie, ale siła wyższa, moje włosy są tak podatne na wszelkiego typu zabiegi, ze czasem jak wstaje rano, wyglądam jak mop, lub innego typu kosmita.

  9. #9
    Pierwsze kroki Awatar vince
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    warszawa
    Wiek
    42
    Posty
    25
    mam pytanie
    czy jak suszysz włosy to używasz dyfuzora?
    jeśli nie to radzę spróbować na 99 % będą wtedy kręcone od nasady.
    Przed suszeniem użyj pianki lub pomady do włosów kręconych polecam Goldwella.
    I mam jeszcze jedno pytanko
    - czy włosy są wszystkie równej długości, czy są wycieniowane (stopniowane) jeśli nie, to radzę je trochę wycieniować wtedy zrobią się lżejsze i powinny wtedy się lepiej skręcać

  10. #10
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Plymouth, Anglia
    Posty
    57

    Najlepiej wczesniej suszyc w turbanie

    Musisz wlosy myc wczesniej niz przed szkola -najlepiej wieczorem i spac w turbanie. Ja zawsze tak robie od kiedy mi wlosy odrosly. Po kazdym umyciu spinam wlosy w kok albo krotki kucyk i na calosc zakladam turban.(owiniety suchy recznik dookola glowy) Turban mozesz zdjac po pewnym czasie najlepiej po godzinie, bo spi sie w nim niezbyt wygodnie.:neutral: Do tego czasu wlosy wchlona wilgoc i nie straca swojej struktury i nadal beda sie krecic, przynajmniej na koncowkach:happy:

  11. #11
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Plymouth, Anglia
    Posty
    57

    jeszcze troche na temat suszenia..

    PS Czasami lepiej zdjac turban - jesli go nie lubisz lub juz nasiakl woda i suszyc wlosy w sposob nastepujacy:zdjac turban, rozpuscic je (jesli byly zwiazane) i nastepnie machac glowa na wszystkie strony (z gory na dol z prawa w lewo). Czynosc ta mozna powtorzyc: ewentualnie znow czeszac czy spinajac wlosy i zakladajac turban.. :happy: W ten spsob wlosy wyschna z zewnatrz ale nie straca swej wewnetrznej struktury i nadal beda sie krecic, zwlaszcza na koncowkach, polecam!

  12. #12
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Cytat Zamieszczone przez WerciaP
    PS Czasami lepiej zdjac turban - jesli go nie lubisz lub juz nasiakl woda i suszyc wlosy w sposob nastepujacy:zdjac turban, rozpuscic je (jesli byly zwiazane) i nastepnie machac glowa na wszystkie strony (z gory na dol z prawa w lewo). Czynosc ta mozna powtorzyc: ewentualnie znow czeszac czy spinajac wlosy i zakladajac turban.. :happy: W ten spsob wlosy wyschna z zewnatrz ale nie straca swej wewnetrznej struktury i nadal beda sie krecic, zwlaszcza na koncowkach, polecam!
    no to nieźle :glasses:

  13. #13
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Plymouth, Anglia
    Posty
    57

    To tylko pozornie skomplikowane bo..

    Sama do tego doszlam bo lubie kiedy mi sie wlosy kreca. Przetestowalam to z roznymi dlugosciami i to dziala..:happy: Przy tym sposobie samopoczuce mozna miec dobre po myciu nawet b. dlugich wlosow. Tylko trzeba je umiejetnie suszyc zeby nie stracily swoich wlasciwosci...No i zeby wlascicielka nie stracila cierpliwosci izdrowia bo od suszarki mnie glowa boli:( wiec turban i machanie glowa jest lepsze...:happy:

  14. #14
    Pierwsze kroki Awatar KissTheSky
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    35
    Posty
    7

    :)

    ulalal no bez bez:):):)
    u jak mnie dawno nie było.......
    teraz mam taka fajną rozwichrzoną grzywkę i wycieniowane włoski i wszystko jest idealnie:):)

  15. #15
    Pierwsze kroki Awatar motylek7
    Dołączył
    04.2007
    Wiek
    36
    Posty
    1

    włosy kręcone

    hmmm przeczytałam u jednej osoby, że dobra jest pianka do włosów kręconych. Też używałam ale nie polecam pianka bardzo niszczy włosy, mi ciągle się rozdwajają włosy, a teraz gdy nie używam włosy są bardzo suche.
    Ja za to polecam głeboko nawilżającą odżywkę bez spłukiwania włosy nie wyglądają sztucznie tylko narturalnie :surprised

    :happy:

  16. #16
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    196
    Ja też tak mam.Jak byłam małą dziewczynką miałam całą głowę w loczkach.Po pierwszym ścięciu włoski zaczęły mi się prostować i dziś mam ten problem...najgorzej jest jak rano wstanę ,każdy włos w inną stronę.Dramat :D

  17. #17
    Stary wyjadacz Awatar 350Z
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    wrocław
    Wiek
    35
    Posty
    111
    jesli chcesz miec krecone wloski a suszysz je przed wyjsciem, to polecam taka metode: nie rozczesuj wloskow po umyciu (zrob to przed) mokre wlosy wytrzyj recznikiem ugniatajac je, jednak rob to delikatnie bo mokre sa bardziej podatne na uszkodzenia.potem wgniec we wloski pianke do wloskow kreconych (ja od siebie polecam spray do wlosow kreconych dynamic loop goldwell) i susz wloski glowa w dół koniecznie suszarka z dyfuzorem dalej je ugniatajac.
    moze skomplikowanie to brzmi ale w praketyce jest proste.a jaki efekt! burza lokow!! :D

  18. #18
    Sportowiec :P Awatar SongForTheMoon
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Posty
    213
    Mam podobny problem,raz proste, raz powywjane...
    Ale jak są powywijane to wyglądam koszmarnie... Czasami próbuje z tych "powywijanych" zrobić loki, ale to też nic nie daje, bo moje włosy nie są podatne na kręcenie i po 5minutach stają się proste lub niestety powywijane...
    Kochając marzy się o przyszłości...

  19. #19
    terrorystka. Awatar LunQaaa
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Kato.
    Wiek
    33
    Posty
    184
    Cytat Zamieszczone przez Moniśka
    Moje włosy są proste gdy je suszę suszarką, kiedy zaś same schną są kręcone. Codziennie przed szkołą myję włosy i suszę je, ponieważ takie długie włosy nie wyschnęły by do końca przed wyjściem. Gdy tylko powieję na nie suszarką one nagle stają się proste. Co zrobić żeby były tak kręcone jak wtedy gdy jestem w domu i mam czas by włosy same schły? A, dodam jeszcze, że po nocy też się robią proste lub powywijane we wszystkie strony :/ Doradźcie co robić, chciałabym takie włosy jak mam w domu mieć i w szkole.
    Mam identyczny problem!
    Jak chcesz żeby włosy były kręcone to używaj odżywki takiej żebyś po myciu nie musiała ich rozczesywać. Gdy umyjesz włosy zrób sobie "turban" na głowie:p długo go trzymaj a potem jak ściągniesz to nie rozczesuj !
    Jeśli chodzi o spanie, to jak ja chce żeby mi sie nie wyprostowały to śpię na "jaśku" tak żeby nie przygniatać włosów :p i oczywiście ich nie czesze rano.
    Niestety po użyciu suszarki będą się prostować dlatego musisz wstawać duzo wcześniej albo myć głowę co 2 dni a nie codziennie...bo to też dla włosów nie jest zdrowe...

    ... "Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym

  20. #20
    Stary wyjadacz Awatar KrYssTiAnO2
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Posty
    631

    :p

    A ja mam problem z włosami taki,że jak mam krótkie to mam proste a gdy mi urosna mam loki./ chcialbym miec troche dluzsze wlosy,ale niestety nie moge;/;/
    Znacie moze cos żebym mógł miec proste włosy cały czas lub chodziaż na dłuższy czas???
    Pozdrawiam
    Nawet jesli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż,że sie mylili

    www.krystian.maxmodels.pl

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •