Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 40
  1. #21
    Pierwsze kroki Awatar klaaudius
    Dołączył
    11.2008
    Wiek
    32
    Posty
    6
    hej dziewczyny:)
    ja tez wyslalam zgloszenie do hooka i faktycznie zgloszenie jest wysylane bez zdjec, pozniej dostalam od nich maila z prosba o dokladne zdjecia itd.... tydzien temu dostalam wiadmosc ze przeszlam do polfinalu i ze na poczatku roku napisza mi dokladnie kiedy i gdzie odbedzie sie casting...xD...no to czekam teraz na wiadomosc od nich...jestem ciekawa ile z was dostalo podobna wiadomosc. pzdr:)

  2. #22
    Jeśli chcą, żebym przyjechała do nich na casting do Poznania albo Warszawy to znaczy, że są chociaż wstępnie zainteresowani czy piszą to do większości dziewczyn?

  3. #23
    Pierwsze kroki Awatar klaaudius
    Dołączył
    11.2008
    Wiek
    32
    Posty
    6
    zapraszaja tylko osoby, ktorymi sa zainteresowani, 100 dziewczyn z calej Polski a zgloszen napewno mieli tysiace, wiec to i tak juz jest wielkie wyroznienie przechodzac do polfinalu.:)

  4. #24
    Stary wyjadacz Awatar Trina
    Dołączył
    01.2008
    Lokalizacja
    Bielsko
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez klaaudius Zobacz posta
    zapraszaja tylko osoby, ktorymi sa zainteresowani, 100 dziewczyn z calej Polski a zgloszen napewno mieli tysiace, wiec to i tak juz jest wielkie wyroznienie przechodzac do polfinalu.:)

    jej.!
    ja tez dostalam taka wiadomosc, tylko nei wiem czy uda mi sie do Poznania czy Warszawy w tych terminach zjawic;/

  5. #25
    Uu to się cieszę :) Dzięki za odp.

  6. #26
    Wie o co chodzi Awatar KaSyjAx33
    Dołączył
    10.2008
    Lokalizacja
    Częstochowa
    Wiek
    30
    Posty
    40
    Ei...!:exclamati
    No właśnie mi tez przysłali taka wiadomość, ale ja nie mam jak jechać ani do Warszawy, ani do Poznania...
    Terminy mi nie pasują... ;/
    No jak im napisałam, że nie mam możliwości to napisali, że zawsze mogę przyjechać do ich siedziby w Poznaniu...:hahaha:
    Tylko z Częstochowy do Poznania jest kawałek... xDD

  7. #27
    Pierwsze kroki Awatar Domiii
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Radom
    Posty
    14
    a ja zdjęć niedosłałam i mnie też zaprosili na ten casting :| bo nie miaąłm jak dosłać. Ale chyba nie dam rady pojechać...

  8. #28
    Ja jadę o ile nic mi nagle nie przeszkodzi.. Ale mam b. daleko i nie wiem czy niepotrzebnie, bo i tak marne szanse, ale z drugiej strony wiem, że jak się nie zacznie próbować, to nigdy nic się nie uda. Nic samo w końcu nie przychodzi.

  9. #29
    Halo dziewczyny piszcie, może już była któraś z Was na castingu?

  10. #30
    Pierwsze kroki Awatar klaaudius
    Dołączył
    11.2008
    Wiek
    32
    Posty
    6
    ja jeszcze nie, jade 8 do Warszawy:)

  11. #31
    To chyba będę pierwsza z tego forum :P

  12. #32
    Eh i nie będę-> mama ma zapalenie płuc.. Jak pech to pech.

  13. #33
    Pierwsze kroki Awatar klaaudius
    Dołączył
    11.2008
    Wiek
    32
    Posty
    6
    to mozesz sie przeciez umowic za spotkanie z Hookiem w ich agencji w poznaniu

  14. #34
    Tak zrobiłam, mieliśmy umówione spotkanie na 29.01, ale teraz mam duży problem, bo kończą mi się ferie, a dojazd pociągiem zajmuje mi ok. 5 godzin w jedną stronę.. I wątpię czy w ogóle będę mogła w takim układzie pojechać :( Nie zawsze w weekend mogę, a reszta dni już w ogóle odpada.

  15. #35
    karolajna
    Guest
    a skad jestes tak wlasciwie ? wiesz, ja jestem z Bialegostoku i w tamtym roku brała udzial w hook fashion look i sie spodobałam, ale suma sumarum do Poznania mam daleko i wybralam Warszawe gdzie jest wiele dobrych agencji na poziomie Hook-a, czyli z Polskiej czołowki.

  16. #36
    Blondyna;D Awatar martynika
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    Cytat Zamieszczone przez Domiii Zobacz posta
    a ja zdjęć niedosłałam i mnie też zaprosili na ten casting :| bo nie miaąłm jak dosłać. Ale chyba nie dam rady pojechać...
    to cie tak w ciemno wzieli??

  17. #37
    Ja też miałam dosłać zdjęcia, nie dosłałam, a i tak otrzymałam zaproszenie.. Dziwne trochę.

    Ja jestem z okolic Wrocławia, także Wawa zupełnie odpada.. Trudno, na razie chyba dalej zajmę się pracą nad sylwetką, a potem przejdę się po dobrych agencjacj we Wro, jak nie wyjdzie, to znajdę inne i zobaczymy..

  18. #38
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2009
    Posty
    2
    Ode mnie też na początku nie dostali zdjęć, ale powiedzieli, że i tak mam przyjechac na casting. Gdy przesłałam im fotki to napisali, że dostałam się do półfinału konkursu. Jadę do Warszawy 8 :)

  19. #39
    Pierwsze kroki Awatar mili2244135
    Dołączył
    04.2009
    Lokalizacja
    Zabrodzie
    Wiek
    29
    Posty
    2
    Dzien dobry! Mam nazywam sie Monika Zielińska. mam 175 cm. wzrosyu oraz 52 kg. wagi. Chcialabym zostac modelka/ fotomodelka. Moj email to ; [email protected] e-mailem moge wyslac kilka zdjec..;* Pozdrawiam Monika!

  20. #40
    Pierwsze kroki Awatar mili2244135
    Dołączył
    04.2009
    Lokalizacja
    Zabrodzie
    Wiek
    29
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez KaSyjAx33 Zobacz posta
    Ei...!:exclamati
    No właśnie mi tez przysłali taka wiadomość, ale ja nie mam jak jechać ani do Warszawy, ani do Poznania...
    Terminy mi nie pasują... ;/
    No jak im napisałam, że nie mam możliwości to napisali, że zawsze mogę przyjechać do ich siedziby w Poznaniu...:hahaha:
    Tylko z Częstochowy do Poznania jest kawałek... xDD
    tak tak..a ja jechalam tam ze Szczecina.;) jest naprawde fajnie..Tylko z eniestety powiedzieli ze mam sie zglosic za rok...Kazali mi przyjechac i wziac ze soba bikini..;) Bylam tam z jedna z modelek ich agencji Ewelina olczak..:* No coz...Zglosze sie tam juz niedlugo...:) ..:) tak jak o to mnie prosili..:*

 

 

Podobne wątki

  1. Foto Fashion Awards - Summer 2008
    Przez Nikoshi w dziale Konkursy piękności
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2008.05.24, 12:37
  2. HOOK Fashion Look - informacja prasowa
    Przez Robert w dziale Konkursy piękności
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 2008.04.01, 17:41
  3. HOOK Fashion Look 2008
    Przez carolineer w dziale Konkursy piękności
    Odpowiedzi: 122
    Ostatni post / autor: 2008.03.27, 20:45
  4. l23.11 EWMAL FASHION STYL 2007 -Daj się zauważyć, wielki casting!
    Przez manager_80 w dziale Zlecenia oraz castingi dla modelek, modeli i hostess
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.11.21, 23:14
  5. Hook Model Look
    Przez Alexis:) w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 2007.04.04, 19:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •