Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 46
  1. #21
    a do czego są teraz wykorzystywane takie kuchenne zdjęcia... myślę, że nie chciałabym na miejscu tamtej dziewczyny wiedzieć ;)

  2. #22
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178
    nie, bylo wyjatkowo czysto :) lezala obok kuchenki gazowej... tak sobie mysle, ze ciekawiej by to wygladalo, gdyby chociaz cos sie tam gotowalo - jakies brokuly czy cos... :P

  3. #23
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    Cytat Zamieszczone przez Julita
    nie, bylo wyjatkowo czysto :) lezala obok kuchenki gazowej... tak sobie mysle, ze ciekawiej by to wygladalo, gdyby chociaz cos sie tam gotowalo - jakies brokuly czy cos... :P

    obok kuchenki gazowej! :lol: No nic się nie gotowało, bo fotograf nawet by nie zauważył, że coś kipi. ;)

  4. #24
    kometa___
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez telis
    A teraz jedna z rozmów z takim fotografem. Ogłoszenie brzmiało: Szukam dziewczyny do zdjęć moda/bielizna w celu powiększenia portfolio. Sesje płatne.

    68659xx (18:50)
    mógłbym Ci zapłacić dużo wiecej za zdjecia topless
    68659xx (18:50)
    wstydzisz sie?
    Ja (18:50)
    nie
    68659xx (18:51)
    masz warunki, powinnas spróbowac, szczególnie ze zdjecia nie beda nigdzie publikowane i nikt ich nie zobaczy poza fotografującym. zdobyłabys tez wazne nowe doswiadczenie
    Ja (18:52)
    wiesz, to tak samo mogę zrobić stiptiz i zarobić - to też nowe doświadczenia


    ...

    68659xx (18:53)
    mozna sie sprawdzic
    68659xx (18:54)
    a przy okazji sporo zarobic
    Ja (18:54)
    nie potrzebuję się sprawdzać - sprawdzam się w labolatorium i w maju na maturze
    68659xx (18:54)
    mogłabys zarobic niezle
    Ja (18:54)
    poza tym gdyby takie zdjęcie "przypadkiem" wyciekło, to ja mogę wylecieć ze szkoły
    68659xx (18:55)
    masz gwarancje, ze nikt poza mna tego nie zobaczy
    Ja (18:55)
    a, jeszcze dwa pytania, w sumie najważniejsze
    68659xx (18:55)
    tak?
    Ja (18:55)
    1 - czy mogę zobaczyć jakieś Twoje zdjęcia
    Ja (18:56)
    2 - czym fotografujesz
    68659xx (18:56)
    mam aparat cyfrowy kodak
    68659xx (18:56)
    zdjec mam duzo z tym ze rodzinnych
    Ja (18:56)
    "cyfrowy kodak" dużo mi nie mówi
    68659xx (18:57)
    nie jest to super profesjonalny aparat bo ja nie jestem profesjonalista
    Ja (18:57)
    dobrze - ale jaki to kodak, jakie parametry, co z lampami itp
    68659xx (18:58)
    jesli pytasz mnie czy to bedzie sesja profesjonalna to odp. brzmi nie
    Ja (18:59)
    tak, ale jeśli mam mieć zdjęcia robione małym pstrykaczem, to po co?
    68659xx (18:59)
    zeby zarobic dobre pieniadze

    ...

    68659xx (19:02)
    powiedz mi czy zdecydujesz sie na zdjecia topless?
    Ja (19:02)
    nie
    68659xx (19:02)
    mozesz zarobic 3 razy tyle
    68659xx (19:03)
    i zdjecia są wyłacznie dla mnie


    I w tym momencie sturlałam się z krzesła na podłogę. Na żadną sesję się nie zgodziłam.
    o sites!!! matko toz to jest chore to chyba w stulu jakiegos pedofila pfff

  5. #25
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    Cytat Zamieszczone przez kometa___
    o sites!!! matko toz to jest chore to chyba w stulu jakiegos pedofila pfff

    Przecież to ten sam facet, który proponował mnie i Tynce sesję (wątek "Oto co mnie dziś spotkało"). 2 ostatnie cyfry nr GG są nieznane, ale pozostałe się zgadzają. :)

  6. #26
    Cytat Zamieszczone przez Małgosia
    Przecież to ten sam facet, który proponował mnie i Tynce sesję (wątek "Oto co mnie dziś spotkało"). 2 ostatnie cyfry nr GG są nieznane, ale pozostałe się zgadzają. :)
    Jaki ten świat mały :)

  7. #27
    Stary wyjadacz Awatar mara
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Posty
    135
    powiem wam tyle...
    jakis czas temu dostalam maila rzekomo od jednego z bardziej znanych fotografow w kraju z propozycja wspolpracy- bla bla bla wyslij swoje najlepsze fotki to zobaczymy co da sie zrobic. jako iz jestem podejrzliwa i wszedzie wesze spisek od razu zatrybilam, ze to na pewno nie ta osoba- z tamtym panem mialam juz przyjemnosc wymienic sie mailami parokrotnie jednak do wspolpracy nie doszlo. teraz adres mailowy byl inny, jakby nie pamietal na czym w koncu stanelo... ok, udalam glupia i wyslalam mu 2 portrety z prosba o podanie numeru telefonu abysmy mogli na spokojnie porozmawiac. on odpisal, ze numeru nie poda bo wydawca mu zabrania i inee kity mi wciskal. zakonczylam korespondencje a to co mialam przeslalam wlasciwemu panu fotografowi. i wiecie co? sprawa jest na policji, pan fotograf przekazal sprawe do redaktora naczelnego (w adresie mailowym byla nazwa [email protected]) a ten zglosil to na policje. bylam juz przesluchiwana w tej sprawie i z tego co wiem, wiecej dziewczyn dostalo takie maile... sprawa wyszla na jaw jak ja przeslalam ta korespondencje dalej... wyszlam z zalozenia, ze ja sobiscie wolalabym wiedziec gdyby jakis zbok sie pode mnie podszywal i widze,ze dobrze zrobilam.

    to tak w temacie zbokow udajacych fotografow a nie fotografow zbokow ;)

  8. #28
    Stary wyjadacz Awatar mara
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Posty
    135
    i jeszcze jedno- czy ten pan o ktorym wyzej piszecie nie ma moze imienia zaczynajacego sie od A?

  9. #29
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    Cytat Zamieszczone przez mara
    i jeszcze jedno- czy ten pan o ktorym wyzej piszecie nie ma moze imienia zaczynajacego sie od A?

    Tak, ma. :)

    Widzę, że do Ciebie też pisał. ;)

  10. #30
    Stary wyjadacz Awatar mara
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Posty
    135
    u mnie na gg ma ksywe fanatyk...
    u palii chyba podobnie, prawda kasiu?
    czy ten pan jest z wroclawia?

  11. #31
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    Cytat Zamieszczone przez mara
    u mnie na gg ma ksywe fanatyk...
    u palii chyba podobnie, prawda kasiu?
    czy ten pan jest z wroclawia?
    To chyba nie mówimy o tym samym, Maro (bo u mnie on nie ma żadnych danych w katalogu publicznym). A jego nr GG zgadza się z tym, który był cytowany tutaj?

  12. #32
    Stary wyjadacz Awatar Opalia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    150
    Bardzo się namęczylam zanim uzmysłowiłam mu że nie chcę aby do mnie pisał :D teraz na szczęście mam już spokój i u mnie też miał on ksywkę fanatyk :D
    ----------
    Pozdrawiam Kasia Winter - Opalia
    www.kasia-winter.com

  13. #33
    Stary wyjadacz Awatar mara
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Posty
    135
    niestety, do mnie pisal z innego gg. ale jezeli to A. i z wroclawia to ten sam.

  14. #34
    Wie o co chodzi Awatar bartus
    Dołączył
    12.2005
    Lokalizacja
    3miasto
    Wiek
    46
    Posty
    69
    widze ze akcja dość konkretna tutaj przedstawiona
    jakiś "pan" opanował forum i pisze do wszystkich dziewczyn.
    to jakaś zaplanowana konsekwentnie przeprowadzona akcja.
    Wracająć do wątku. Proscie o portfolio fotografa. tutaj dobrze zadziałała Telis pytająć o sprzę i portfolio. facet sie pogubił. dalsza rozmowa niema sensu, to tylko zmarnowany czas.
    bardzo dobry tekst roberta. myśle ze to odpowiedz na wiele pytań dla młodych modelek.
    papa

  15. #35
    Cytat Zamieszczone przez bartus
    Proscie o portfolio fotografa. tutaj dobrze zadziałała Telis pytająć o sprzę i portfolio. facet sie pogubił. dalsza rozmowa niema sensu, to tylko zmarnowany czas.papa
    To moje pytanie o aparat wywołało małą burzę ;) Fotografowie czepiali się, że można zrobić dobre zdjęcia mając np. Zenita. Zgadzam się z tym w zupełności i nawet mam w portfolio zdjęcia robione takim aparatem.
    Natomiast u fotografa, który mi robił nim zdjęcia nie wywołało paniki pytanie o lampy i filtry - chodzi mi o to, że dobry fotograf zna się także na sprzęcie. Nie chodzi mi o markę, ale znajomość tematu.

  16. #36
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    To przechodzi ludzkie pojęcie :mad: Jak można tak piękną dziedzinę fotografi i modelingu niszczyć w ten sposób :mad: Kiedy jeszcze nie miałam sesji zastanawiałam się czemu to ponoć takie trudne... teraz wiem, kilka godzin pozowania, nie danie się zrobić w balona przez "fotografów" no i psychika. Czemu psychika? A dlatego że pewnego dnia, w szkole dostałam telefon od pewnego pana. Przedstawił się, rozmowa płyneła profesjonalnie i elegancko. Poprosiłam aby zadzwonił na przerwie bo nie wolno mi rozmawiać na lekcji przez telefon. Pan oddzwonił na przerwie, zapytał się czy jestem otwarta na duże pieniądze. Powiedziałam że tak (to przecież oczywiste). Zaproponował mi 12 000zł- i tu w tym momencie już nie dowierzałam w profesjonalizm... Ów pan powiedział że będą to odważne zdjęcia i zaraz po tym już zdjęcia przeszły w bardzo odważny film ze mną w roli głównej. Grzecznie odmówiłam podkreślając że mam lat 16 i w tym wieku jest to karygodne. Pan jakoś nie przyjmował tego do wiadomości, powiedział że jeszcze wyśle meila czy na pewno nie mam chęci co do filmu. Wysłał lecz i tak ponownie powiedziałam nie. Po całej sytuacji, jeśli chodzi o psychikę, wyobraziłam sobie jak to by paskudnie wyglądało :mad: Ja z jakimś mężczyzną, zero miłości, osoby trzecie, rozpowszechnienie tego materiału, sprzedanie swojego ciała itp.- naprawde zachciało mi się wymiotować... :depressed dlatego teraz rozumiem czemu to jest takie ciężkie, a że jestem początkująca to nie moge sobie wyobrazić, co będzie kiedyś.

  17. #37
    Pierwsze kroki Awatar joasia
    Dołączył
    02.2006
    Wiek
    33
    Posty
    5

    Ktos musial miec tupet...

    Dzisiaj zadzwonil do mnie jeden facet, ktory potrzebowal modelki. Nowej twarzy, ma sie rozumiec. Bylam w szoku, kiedy okazalo sie, ze chodzi o zdjecia w bielznie. Moze jestem poczatkujaca, ale na pewno nie glupia. Przeciez przez takie cos moglabym sie zalatwic juz na amen. Moglabym sie przekreclic raz na zawsze w fotomodelingu.

  18. #38
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    Cytat Zamieszczone przez joasia
    Dzisiaj zadzwonil do mnie jeden facet, ktory potrzebowal modelki. Nowej twarzy, ma sie rozumiec. Bylam w szoku, kiedy okazalo sie, ze chodzi o zdjecia w bielznie. Moze jestem poczatkujaca, ale na pewno nie glupia. Przeciez przez takie cos moglabym sie zalatwic juz na amen. Moglabym sie przekreclic raz na zawsze w fotomodelingu.

    Nie bardzo rozumiem, co jest złego w zdjęciach w bieliźnie? Jeśli te zdjęcia przypominają zdjęcia z katalogów bielizny, to chyba nie ma się czego wstydzić?
    Nie powiesz mi chyba, że na plaży też wstydzisz się pokazać w kostiumie kąpielowym? :)
    A widziałaś w ogóle zdjęcia tego pana, który proponował Ci sesję? Bo jeśli jego foty nie są dobre, to wtedy rzeczywiście nie ma co się pchać na taką sesję.

  19. #39
    ofca
    Guest
    rowniez nie rozumiem co jest zlego w zdjeciach w bieliźnie :|

  20. #40
    Stary wyjadacz Awatar jimena
    Dołączył
    12.2005
    Wiek
    36
    Posty
    209
    Cytat Zamieszczone przez joasia
    Dzisiaj zadzwonil do mnie jeden facet, ktory potrzebowal modelki. Nowej twarzy, ma sie rozumiec. Bylam w szoku, kiedy okazalo sie, ze chodzi o zdjecia w bielznie. Moze jestem poczatkujaca, ale na pewno nie glupia. Przeciez przez takie cos moglabym sie zalatwic juz na amen. Moglabym sie przekreclic raz na zawsze w fotomodelingu.
    ja podobnie jak Małgosia nie widze nic złego w zdjęciach w bieliźnie. Jak chodizsz po plaży w stroju kąpielowym to źle? nie. więc co złego w fotce w bieliźnie? Przecież nie jestes naga. Rozumiem gdyby zaproponował ci akty...

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •