Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 574

Mieszany widok

  1. #1
    Pierwsze kroki Awatar madziorrrka8585
    Dołączył
    03.2006
    Lokalizacja
    Białystok
    Posty
    7

    Wymiary modelki??

    Mam małe pytanie! jakie wymiary powinna mieć modelka?? i czy są jakieś konkretne kryteria alby zostać modelką lub fotomodelką?? prosze o odpowiedz:D:)

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Adusia
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Tomaszów Maz.
    Posty
    293
    Hej! :)

    Jeśli chodzi o modelki to moim zdaniem kryteria sa bardziej zaostrzone niz w przypadku fotomodelki.. Modelka powinna miec ponad 174 cm wzrostu, nie wiecej niz 65 cm w tali i 90 w bioderkach! ;)
    Oczywiscie nieraz zdarzaja sie odstepstwa co do wymiarow gdy modelka ma niebanalna twarz, rzadko spotykana urode i idealna skore.
    Natomiast w przypadku fotomodelki nie ma konkretnych wymagan. Musi miec zadbana skore, paznokcie i wlosy. Wzrost nie jest tak wazny duza role odgrywa proprcjonalnosc figury i fotogenicznosc.
    Jednak moim zdaniem wazna jest rowniez osobowosc. Trzeba byc odwaznym, cierpliwym i punktualnym!

    Pozdrawiam :)
    Adzia :D

  3. #3
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    Co do wymiarów to Adusia ma rację minimum 174 cm wzrostu, nie więcej niz 65 cm w tali i 90 w bioderkach! Do tego zadbane włosy, dłonie, cera no i to "coś" co zwróci na Ciebie uwagę ludzi z agencji czy fotografów :)

  4. #4
    Pierwsze kroki Awatar pari01
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    22
    chyba jednak trzeba miec cos co zwroci uwage...bo ja mam tylek jak szafa czterodrzwiowa:P hehehe 100 z biodrach i 73 pas ;] a cycki 85...ani troche nie widac proporcjonalnosci..a jednak zarabiam :D buzia

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar Adusia
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Tomaszów Maz.
    Posty
    293
    pari01, ale mozesz sie pochwalic wzrostem! 183 cm !!!! ;) wiele dziewczyn o takim marzy.. napewno bys sie nie dostala do agencji gdybys nie byla zadbana i nie miala ładnej buzi! no i oczywiscie to "coś". :) pozdrawiam
    Adzia :D

  6. #6
    Pierwsze kroki Awatar kuna1985
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Pruszcz Gdański
    Wiek
    38
    Posty
    3
    jeśli masz takie fajne wymiary i pracujesz w modzie to weż mi popowiedz jak zaczynałaś. Prosze!!
    ja mam np, 95/79/97 ale myśle ze przy ćwiczeniach da się coś zrobić. czy musze coś ze sobą zrobić?? żeby zacząć?? o reszte już bardziej sie postaram zadbać.. jeśli możesz to mi odpisz. Z góry dzięki za wszystko ;]
    pozdrawiam ;p

  7. #7
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    kuna a jakiego jestes wzrostu??

  8. #8
    Pierwsze kroki Awatar kuna1985
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Pruszcz Gdański
    Wiek
    38
    Posty
    3
    sorka ;]
    mam 173 cm wzrostu ;d
    pozdrawiam

  9. #9
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2007
    Wiek
    30
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez Agaa
    Co do wymiarów to Adusia ma rację minimum 174 cm wzrostu, nie więcej niz 65 cm w tali i 90 w bioderkach! Do tego zadbane włosy, dłonie, cera no i to "coś" co zwróci na Ciebie uwagę ludzi z agencji czy fotografów :)
    A czy ja mam szanse mam 65 w pasie 95 w biodrach 78 w biuście 174 wzrostu? plis odpowiedz

  10. #10
    Pierwsze kroki Awatar edyta1990
    Dołączył
    08.2007
    Wiek
    33
    Posty
    2
    dlaczego wzrost jest tutaj taki istotny..?
    na zdjęciach nie widać czy fotomodelka ma 165 czy 175 cm :questionm

  11. #11
    Wie o co chodzi Awatar QumpelkA
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Lubuskie
    Wiek
    31
    Posty
    77
    wiesz... fotomodelka nie musi miec 175 bo fakt na zdjeciach tego nie widac ale modelka ktora bierze udzial w pokazie mody musi miec te min 175 bo wtedy jest to bardzo istotne;] a ze modelki biora udzialy w sesjach zdjeciowych to inna sprawa ;)
    '...marzenia sie spełniaja ;)

    ... tylko nie zawsze...

    ... ale trzeba w nie wierzyc! :)'

  12. #12
    Stary wyjadacz Awatar Silence
    Dołączył
    02.2008
    Posty
    154
    minimum 174?. Znam agencje które przyjmują od 170
    moralne szambo.

  13. #13
    Wie o co chodzi Awatar Klaudia.P
    Dołączył
    06.2008
    Wiek
    33
    Posty
    40
    agness2502 z jakiej racji naskoczyłas na anulaka ? Myślisz , że wszyscy tutaj będą Ci mówić to co chcesz usłyszeć ?? To chyba nie czytałaś regulaminu !! A z 1,60 wzrostu to Ty sobie możesz najwyżej postać jako hostessa parówek w tesco :D !

  14. #14
    REGGAE play. Awatar Karolina :))
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    Wrocław/Opole
    Wiek
    30
    Posty
    1,082
    Cytat Zamieszczone przez Klaudia.P
    A z 1,60 wzrostu to Ty sobie możesz najwyżej postać jako hostessa parówek w tesco :D !

    Hehe dobre <lol2>. Popieram !!!:D :hahaha:

  15. #15
    Wie o co chodzi Awatar Klaudia.P
    Dołączył
    06.2008
    Wiek
    33
    Posty
    40
    Poniosło mnie :P

  16. #16
    Pierwsze kroki Awatar agness2502
    Dołączył
    06.2008
    Wiek
    32
    Posty
    4
    :guns:
    Cytat Zamieszczone przez Klaudia.P
    agness2502 z jakiej racji naskoczyłas na anulaka ? Myślisz , że wszyscy tutaj będą Ci mówić to co chcesz usłyszeć ?? To chyba nie czytałaś regulaminu !! A z 1,60 wzrostu to Ty sobie możesz najwyżej postać jako hostessa parówek w tesco :D !

    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, porostu ŻAL.PL

  17. #17
    Wie o co chodzi Awatar x7agusia7x
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Suchedniow
    Posty
    75
    Cytat Zamieszczone przez Adusia
    Hej! :)

    Natomiast w przypadku fotomodelki nie ma konkretnych wymagan. Musi miec zadbana skore, paznokcie i wlosy. Wzrost nie jest tak wazny duza role odgrywa proprcjonalnosc figury i fotogenicznosc.
    Jednak moim zdaniem wazna jest rowniez osobowosc. Trzeba byc odwaznym, cierpliwym i punktualnym!

    Pozdrawiam :)
    A każdy na moim wątku pisał,że nie mam szans w fotomodelingu, bo jestem za niska. Więc kogo ja mam w końcu słuchac? ;)
    sasasa...

    www.x7agusia7x.getphoto.pl

    Umiem obierac mandarynki ! :D

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2008
    Lokalizacja
    Inverness
    Wiek
    29
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez Adusia
    Hej! :)

    Jeśli chodzi o modelki to moim zdaniem kryteria sa bardziej zaostrzone niz w przypadku fotomodelki.. Modelka powinna miec ponad 174 cm wzrostu, nie wiecej niz 65 cm w tali i 90 w bioderkach! ;)
    Oczywiscie nieraz zdarzaja sie odstepstwa co do wymiarow gdy modelka ma niebanalna twarz, rzadko spotykana urode i idealna skore.
    Natomiast w przypadku fotomodelki nie ma konkretnych wymagan. Musi miec zadbana skore, paznokcie i wlosy. Wzrost nie jest tak wazny duza role odgrywa proprcjonalnosc figury i fotogenicznosc.
    Jednak moim zdaniem wazna jest rowniez osobowosc. Trzeba byc odwaznym, cierpliwym i punktualnym!

    Pozdrawiam :)






    Rozumnien ze jestes modelka a wiec czy ja nadaje sie na modelke??
    mam 170cm 45kg talia 54 biodra 66 biust 30 BMI 15.6 odpisz pliska:idea:

  19. #19
    karolajna
    Guest
    54 w talii przy 170cm ; o jezzuuu ...ale musisz byc chudziutka..

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Wiek
    33
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez madziorrrka8585
    Mam małe pytanie! jakie wymiary powinna mieć modelka?? i czy są jakieś konkretne kryteria alby zostać modelką lub fotomodelką?? prosze o odpowiedz:D:)
    ja mam 173cm wzrpstu 84 w pasie 92 w biodrach biust 76 a to wszystko na58kg czy mogla bym byc modelka ajesli to nadaje sie bardziej na modelke czy foto modelke??? mozecie zobaczyc moje foteczki na www.monia1910.fotka.pl

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •