Strona 1 z 29 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 574
  1. #1
    Pierwsze kroki Awatar madziorrrka8585
    Dołączył
    03.2006
    Lokalizacja
    Białystok
    Posty
    7

    Wymiary modelki??

    Mam małe pytanie! jakie wymiary powinna mieć modelka?? i czy są jakieś konkretne kryteria alby zostać modelką lub fotomodelką?? prosze o odpowiedz:D:)

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Adusia
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Tomaszów Maz.
    Posty
    293
    Hej! :)

    Jeśli chodzi o modelki to moim zdaniem kryteria sa bardziej zaostrzone niz w przypadku fotomodelki.. Modelka powinna miec ponad 174 cm wzrostu, nie wiecej niz 65 cm w tali i 90 w bioderkach! ;)
    Oczywiscie nieraz zdarzaja sie odstepstwa co do wymiarow gdy modelka ma niebanalna twarz, rzadko spotykana urode i idealna skore.
    Natomiast w przypadku fotomodelki nie ma konkretnych wymagan. Musi miec zadbana skore, paznokcie i wlosy. Wzrost nie jest tak wazny duza role odgrywa proprcjonalnosc figury i fotogenicznosc.
    Jednak moim zdaniem wazna jest rowniez osobowosc. Trzeba byc odwaznym, cierpliwym i punktualnym!

    Pozdrawiam :)
    Adzia :D

  3. #3
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    Co do wymiarów to Adusia ma rację minimum 174 cm wzrostu, nie więcej niz 65 cm w tali i 90 w bioderkach! Do tego zadbane włosy, dłonie, cera no i to "coś" co zwróci na Ciebie uwagę ludzi z agencji czy fotografów :)

  4. #4
    Pierwsze kroki Awatar pari01
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    22
    chyba jednak trzeba miec cos co zwroci uwage...bo ja mam tylek jak szafa czterodrzwiowa:P hehehe 100 z biodrach i 73 pas ;] a cycki 85...ani troche nie widac proporcjonalnosci..a jednak zarabiam :D buzia

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar Adusia
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Tomaszów Maz.
    Posty
    293
    pari01, ale mozesz sie pochwalic wzrostem! 183 cm !!!! ;) wiele dziewczyn o takim marzy.. napewno bys sie nie dostala do agencji gdybys nie byla zadbana i nie miala ładnej buzi! no i oczywiscie to "coś". :) pozdrawiam
    Adzia :D

  6. #6
    Pierwsze kroki Awatar kuna1985
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Pruszcz Gdański
    Wiek
    38
    Posty
    3
    jeśli masz takie fajne wymiary i pracujesz w modzie to weż mi popowiedz jak zaczynałaś. Prosze!!
    ja mam np, 95/79/97 ale myśle ze przy ćwiczeniach da się coś zrobić. czy musze coś ze sobą zrobić?? żeby zacząć?? o reszte już bardziej sie postaram zadbać.. jeśli możesz to mi odpisz. Z góry dzięki za wszystko ;]
    pozdrawiam ;p

  7. #7
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    kuna a jakiego jestes wzrostu??

  8. #8
    Pierwsze kroki Awatar kuna1985
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Pruszcz Gdański
    Wiek
    38
    Posty
    3
    sorka ;]
    mam 173 cm wzrostu ;d
    pozdrawiam

  9. #9
    Sarah2
    Guest
    no to musisz coś ze sobą zrobić, żeby te wymiary zmniejszyć ;) bo to za dużo na 173 cm
    ja mam 173 a wymiary 86/64/88 a w talii i tak mam za dużo o jakieś 2 cm na ten wzrost ;)
    życzę powodzenia :)
    pozdrawiam

  10. #10
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    KUNA 173 TO NIE JEST DUZO NA MODELING...mysle ze zeby cokolwiek zdzialac to jesli juz w fotomodelingu ale tez musisz miec w sobie DUUZE cos.....no i na sam poczatek talia...duzo proacy nad soba a mas jakies fotki?

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Wiek
    33
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez madziorrrka8585
    Mam małe pytanie! jakie wymiary powinna mieć modelka?? i czy są jakieś konkretne kryteria alby zostać modelką lub fotomodelką?? prosze o odpowiedz:D:)
    ja mam 173cm wzrpstu 84 w pasie 92 w biodrach biust 76 a to wszystko na58kg czy mogla bym byc modelka ajesli to nadaje sie bardziej na modelke czy foto modelke??? mozecie zobaczyc moje foteczki na www.monia1910.fotka.pl

  12. #12
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez monia17
    ja mam 173cm wzrpstu 84 w pasie 92 w biodrach biust 76 a to wszystko na58kg czy mogla bym byc modelka ajesli to nadaje sie bardziej na modelke czy foto modelke??? mozecie zobaczyc moje foteczki na www.monia1910.fotka.pl
    z twojego opisu wychodzi na to ze masz brzuszek wiekszy od cyckow ;) nie poprzekrecalas?
    no to sie zestarzalam...

  13. #13
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez eNKa
    z twojego opisu wychodzi na to ze masz brzuszek wiekszy od cyckow ;) nie poprzekrecalas?
    zostaniesz modelką cyrkową tzw. cyrkomodelką - powodzenia na światowych arenach !

  14. #14
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Wiek
    33
    Posty
    2
    no chyba cosik porrzekrecalam to jest na odwrut pas 76 a biust 85cm to jak nadaje sie bardziej ma modelke czy fotomodelke?? jak chcecie obejrzec moje fotki znajduja sie one na www.monia1910.fotka.pl

  15. #15
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    wzrost:173-181-max
    biust-max 90
    talia-57-62cm
    biodra-max 91

  16. #16
    Pierwsze kroki Awatar KiciaAsiunia
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    WrOcŁaW xD
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez kuna1985
    sorka ;]
    mam 173 cm wzrostu ;d
    pozdrawiam
    Możesz spróbować na modelkę :) Z tego co ja wiem (od założycielki agencji "Top Models") przyjmują nawet dziewczyny wrostu 165 cm, ale muszą mieć zgrabne ciało i dobrze by bbyło aby miały długie nogi - te cechy je wydłurzają nawet o 8 cm :)


    Buziak :*

  17. #17
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Wiek
    33
    Posty
    11
    a czy ja sie nadaje
    mam 179-181cm wzrostu (nie wiem ile dokladnie bo za kazdym razem inaczej;))
    w biuscie 83-84cm
    w biodrach 88cm
    w talii mam 65-66cm
    chyba niezbyt proporcjonalnie:(
    a jesli tak to jakie znacie agencje modelek??
    aha i ile lat trzeba miec zeby zaczac bo ja mam 16 i nie wiem czy nie za pozno??

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Wiek
    33
    Posty
    11
    waga 59kg ;) bo nie dodałam

  19. #19
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    Cytat Zamieszczone przez sunnice
    a czy ja sie nadaje
    mam 179-181cm wzrostu (nie wiem ile dokladnie bo za kazdym razem inaczej;))
    w biuscie 83-84cm
    w biodrach 88cm
    w talii mam 65-66cm
    chyba niezbyt proporcjonalnie:(
    a jesli tak to jakie znacie agencje modelek??
    aha i ile lat trzeba miec zeby zaczac bo ja mam 16 i nie wiem czy nie za pozno??

    wymiary ok.No prawie ok;)

  20. #20
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    wymiary ok
    Agencji jest sporo i o nich mozesz poczytac na str internetowych
    Trudno poradzic Ci taka jedna konkretna poniewaz to w duzej mierze zalezy od tego co Cie interesuje i co tak naprawde chcesz robic czy bardziej interesuje Cie praca w Polsce czy poza nia , czy wolisz cos blizej miejsca zamieszczkanie czy nie ma to dla Ciebie zadnego znaczenia gdzie Agencja ma siedzibe ( chociaz po prawdzie podrozowanie jest wpisane w ten zadod )
    W tej chwili Agencje przyjmuja juz dziewczyny od 13 roju zycia ( na kazdej str Agencji masz napisany przedzial wiekowy ) Uwazam ze 16 lat to najwyzsza pora zeby zaczac - jeszcze nie jest za pozno !

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •