Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 61 do 78 z 78
  1. #61
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2009
    Wiek
    33
    Posty
    2
    nagrodą w tegorocznym konkursie dla wszystkich dziewczyn z tytułami jest pobyt (bodajże) dwutygodniowy w kurorcie na Sycylii.

  2. #62
    Wie o co chodzi Awatar jolowca
    Dołączył
    07.2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    52

    finalistka numer 12

    Cytat Zamieszczone przez junior326 Zobacz posta
    nagrodą w tegorocznym konkursie dla wszystkich dziewczyn z tytułami jest pobyt (bodajże) dwutygodniowy w kurorcie na Sycylii.
    Po pierwsze nagroda wcale nie jest wyjaz, poniewaz najwyzej piec dziewczyn tytulowanych wyjedzie na Sycylie, a po za tym na tydzien a nie dwa.
    Ja bylam w finale ale niestety nic nie dostalam, bo ponoc chodza plotki ze to wszystko bylo z gory ustalone....
    Jesli chcecie sie dowiedziec czegos wiecej to pytajcie ja chetnie odpowiem na wasze pytania:)

  3. #63
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2009
    Wiek
    35
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez jolowca Zobacz posta
    Po pierwsze nagroda wcale nie jest wyjaz, poniewaz najwyzej piec dziewczyn tytulowanych wyjedzie na Sycylie, a po za tym na tydzien a nie dwa.
    Ja bylam w finale ale niestety nic nie dostalam, bo ponoc chodza plotki ze to wszystko bylo z gory ustalone....
    Jesli chcecie sie dowiedziec czegos wiecej to pytajcie ja chetnie odpowiem na wasze pytania:)
    Ustalone?? plotki zawsze beda i byly..., ale skoro na widowni siedzi jury ktore trzyma karty do głosowania, pozniej oddaje je przewodniczacemu jury a on na zapleczu podaje je joannie horodynskiej to jak to mialo byc ustalone???? tym bardziej ze wiekszosc z jury widzało dziewczyny pierwszy raz. Byłas, widziałaś. A nawet gdyby cokolwiek było ustalone wczesniej to ewnetulanie na probach przed finałem bylo oceniane jak chodzimy, wygladamy i jak sie staramy cały czas. Bo chyba sobie nie wyobrażacie ze losowali nazwiska i które zostało wylosowane ta dostała tytuł. Na jakies podstawie musieli nas oceniac!

  4. #64
    Pierwsze kroki Awatar Liv.
    Dołączył
    09.2009
    Lokalizacja
    Kielce
    Wiek
    30
    Posty
    4
    oo Look. ;) też byłam w tym konkursie, fajnie było.

  5. #65
    Wie o co chodzi Awatar jolowca
    Dołączył
    07.2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    52
    Cytat Zamieszczone przez pati419 Zobacz posta
    Na jakies podstawie musieli nas oceniac!
    tak rzeczywiscie, oceniali na takiej podstakie jak to zawsze robia na tego typu konkursach...

    To jak przebiegal ten konkurs za granica? Cos ciekawego sie wydazylo?

  6. #66
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2009
    Wiek
    35
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez jolowca Zobacz posta
    tak rzeczywiscie, oceniali na takiej podstakie jak to zawsze robia na tego typu konkursach...

    To jak przebiegal ten konkurs za granica? Cos ciekawego sie wydazylo?

    Po co te głupie teksty? Oceniali to jak wygladamy, jak chodzimy i jakie mamy wymiary. To jest konkurs modelingowy a nie pieknosci! A plotki o tym ze wyniki byly ustawione sa tylko plotkami. Pisze sie o rzeczach ktore sie wie na 100% a nie rozsiewa bzdury, bo to uwłacza nie tylko dziewczyna ktore zajeły jakis tytuł ale rowniez uczestniczka. Dlatego prosze o pisanie faktów a nie psucie opini. A na temat konkursu to powiem jedno w Polsce ywgladało to bardziej profesjonalinie niz za granica, ale to moje skromne zdanie. Do finału polskiego przygotowywała nas Pani Kasia Sokołowska ( dla mnie wspaniały nauczyciel) i co sie pozniej okazało na światowym finale Polki za jej zasługą były najlepiej poruszjącymi sie ,,modelkami" na wybiegu. To nie jest tylko moje zdanie, ale rowniez osob ktore obserwowały próby. Sumując: bardzo polecam udział w tym konkursie. Mieslismy najlepsza Pania choreograf, świetny hotel i co najwazniejsze ludzie ktorzy zajmowali sie cała organizacja wymagali od nas duzo (punktualnosc, zaangazowanie w sprawe, przykładanie sie do prob) ale to pozniej bardzo zapunktowało na swiatowym finale, gdzie jak juz pisałam technicznie wypadłysmy lepiej niz inne. Oczywiscie zdarzały sie jakies nerwowe sytuacje ale takaza branza. Nikt nie jest idealny. ufff skończyłam:)

  7. #67
    Banned
    Dołączył
    06.2009
    Posty
    9

    Cos ciekawego !!!

    Hej dziewczęta byłam w tym roku na konkursie The look of the Years, nie byłam jednak uczestniczką tegoroczną lecz zeszłoroczna finalistką pomagająca przy konkursie, musze przyznac iz konkurs różni sie od miss polski czy czy miss polonia czy fotomodels poland z tego względu że to nie jakies miss szukajace szczerzacej sie panny z duzym biustem , to konkurs szukajacy prawdziwej modelki o szczuplutkich i ładnych kształtach która bedzie reprezentowała nas na swiatowych wybiegach, powiem jeszcze tyle iz niema tam czegos w stylu przekubstwa od organizatora ponieważ głównym organizatorem jest KOBIETA, wiec łatwe panny niemają szans,

    konkurs był super jak najbardziej polecam

    NIEBEDZIECIE ŻAŁOWAC :*****

  8. #68
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2009
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez agas18 Zobacz posta
    konkurs był super
    NIEBEDZIECIE ŻAŁOWAC :*****
    BZDURA KOMPLETNA :exclaim::exclaim::exclaim: Tak się składa, że w tamtym roku brałam udział w tym ponoć "super" (pfff!) konkursie. Chcecie znać prawdę? Jedna wielka chała! Kompletna porażka. Organizacja: do bani. Konkurs? Haha! Ładnie powiedziane. Daleko temu czemuś do miana "konkursu". Totalna masakra.

    Absolutnie nikomu nie polecam, wręcz ostrzegam przed kupą domowej chałturki... Rozmawiałam z dziewczynami, zeszłorocznymi uczestniczkami i zapewniam, że już nie jedna pożałowała udziału w "The Look Of Sraty Taty". Ciągłe niemoralne propozycje obrzydliwych podstarzałych panów.
    Te, co teraz tak zachwalają, np. agas18, najwyraźniej skorzystały z tych propozycji dziadków i teraz piszą, jak im dobrze było... Masakra. Bo co, bo pojechała też na następny rok na jakieś głupie zgrupowanie??? Pfff.. Wiadomo po co i dlaczego pojechała :hahaha: I że niby nie żałuje? Cóż, zawsze się znajdą takie, co "nie pożałują niczego" :D
    Tyle moich (niemiłych) wspomnień i faktów z udziału w tym konkursiwie..

  9. #69
    Wie o co chodzi Awatar jolowca
    Dołączył
    07.2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    52
    Jak widac sa podzielone zdania na ten temat....
    Ja np jestem zła na to ze trzeba bylo podpisac umowe agencyjna na trzy lata zeby wziac udzial jako polfinalistka, no i teraz nic nie ma, to znaczy rzadnych zlecen. a jak chcialabym na wlasna reke podzialac to musze sie skontaktowac z moja agencja i sie pytac czy moge. oczywiscie jesli sie zgodza 20% tego co zarobie idzie na nich.....

  10. #70
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2009
    Wiek
    35
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez Sexy Look Zobacz posta
    BZDURA KOMPLETNA :exclaim::exclaim::exclaim: Tak się składa, że w tamtym roku brałam udział w tym ponoć "super" (pfff!) konkursie. Chcecie znać prawdę? Jedna wielka chała! Kompletna porażka. Organizacja: do bani. Konkurs? Haha! Ładnie powiedziane. Daleko temu czemuś do miana "konkursu". Totalna masakra.

    Absolutnie nikomu nie polecam, wręcz ostrzegam przed kupą domowej chałturki... Rozmawiałam z dziewczynami, zeszłorocznymi uczestniczkami i zapewniam, że już nie jedna pożałowała udziału w "The Look Of Sraty Taty". Ciągłe niemoralne propozycje obrzydliwych podstarzałych panów.
    Te, co teraz tak zachwalają, np. agas18, najwyraźniej skorzystały z tych propozycji dziadków i teraz piszą, jak im dobrze było... Masakra. Bo co, bo pojechała też na następny rok na jakieś głupie zgrupowanie??? Pfff.. Wiadomo po co i dlaczego pojechała :hahaha: I że niby nie żałuje? Cóż, zawsze się znajdą takie, co "nie pożałują niczego" :D
    Tyle moich (niemiłych) wspomnień i faktów z udziału w tym konkursiwie..


    o moj boze.... poprostu brak słów. wyładowywuj swoje flustracje gdzie indziej. Zeby tak sobie tłumaczyc ze sie nie zaszło dalej, heheh nie no jasne jestes piekna, wysoka, szczupła, fotogeniczna a nie zaszłaś nigdzie dalej bo to zły konkurs jest. BUAHAHAHAHA

  11. #71
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2009
    Wiek
    35
    Posty
    3
    Brałam w tym udział i wiem, co to jest. Podpisuję się pod wypowiedzią Sexy Look. Lipa, jak nic! Absolutnie nikomu nie polecam!

    Polecam Miss Polonię :)

  12. #72
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2009
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez pati419 Zobacz posta
    o moj boze.... poprostu brak słów. wyładowywuj swoje flustracje gdzie indziej. Zeby tak sobie tłumaczyc ze sie nie zaszło dalej, heheh nie no jasne jestes piekna, wysoka, szczupła, fotogeniczna a nie zaszłaś nigdzie dalej bo to zły konkurs jest. BUAHAHAHAHA
    Masz rację . Wydaje mi się że ta sexy juz inny konkurs obsmarowywała i chyba tam też odpadła w przedbiegach. Ale niech się powyżywa to może będzie spała lepiej. Moja koleżanka była w final The Look w Hyatt i ma bardzo dobrą opinię. W trzy dni nauczyła sie super chodzić na wybiegu ( mimo że była początkująca). Tam była bdb choreografka od modelek , pani Katarzyna ... nie pamiętam nazwiska.
    Były atrakcje, quady, hummery, super imprezy na Starówce. No i hotel extra, Mówiła mi że żaden inny konkurs nie miał takiej oprawy ....
    A poza tym z finału w Hyatt zwycieżyła dziewczyna na finałach światowych we Włoszech. Była najlepiej przygotowana...

  13. #73
    Banned
    Dołączył
    06.2009
    Posty
    9

    castingi 2010

    Hej dziewczyny zapraszam na nowe castingi w 2010

    podaje linka w którym znajdziecie daty
    i miejscowosci w których odbywają sie castingi

    the look of the year - edycja polska

    trzeba wejsc w zakładke castingi - > terminarz

    życze powodzenia :***

  14. #74
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2010
    Posty
    1
    Wszystkie macie troche racji... dzielicie sie na absolutnie zachwycone lub totalnie rozczarowane! jak to mozliwe ze jeden konkurs, ta sama marka wywoluje tak skrajne emocje??? Powod jest banalnie prosty! i zauwazyc mozna latwo ze podzial opinii mocno zwiazany jest z konkretyna edycja, inna data....
    Wejdzcie na strone konkursu, obejrzyjcie final 2008 a 2009, same porownajcie, zobaczcie przede wszystkim kto organizowal kazdy z nich (zupelnie inna osoba!), w zwiazku z tym jak bardzo sie roznil, i miejsce, i goscie, wyraz artystyczny, profesjonalizm, medialnosc.... nikt nie jest perfekcyjny ale zanim opiniujecie cokolwiek, dowiedzcie sie szczegolow..... nic nie dzieje sie bez przyczyny!
    Teraz czekam na opinie :)

  15. #75
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    W związku z tym, że w celu "promocji" konkursu The Look of the Year mimo ostrzeżeń ciągle zakładane są kolejne konta użytkowników, które należą do tej samej osoby właśnie zostały wyrzucone następujące osoby:

    * agas18
    * alania1
    * alina69
    * asdfg16
    * baletricia
    * glinka
    * jotaliana
    * Katarzynaaaa
    * ritaa
    * sysanka
    * weronika189

    Mam nadzieję, że powyższa dyskusja, gdy już wiecie, że prowadzi ją "ze sobą" jedna osoba wpłynie na wasze postrzeganie tego tematu i jakości konkursu.

    Przypominam, że zakładanie wielu kont jest niezgodne z regulaminem! A poza tym żenujące...

    Dodatkowo od tego momentu na forum zabroniona jest reklama konkursu The Look of The Year.
    Bardzo groźny admin...

  16. #76
    Wie o co chodzi Awatar wisienka
    Dołączył
    03.2008
    Wiek
    35
    Posty
    54
    :shocked::shocked::shocked:
    Ale wstyd i kompromitacja! Rzutuje to na cały konkurs. Właśnie udowodnili swój profesjonalizm! Ale WSTYD!!!!

  17. #77
    Wie o co chodzi Awatar temida
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    39
    Posty
    41
    Baaaardzo dobrze, że Robert zdemaskował całą sytuację. Co to za konkurs, który w ten sposób postępuje? Bardzo nieładnie...Powinni się wstydzić.

  18. #78
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2009
    Posty
    44
    O kurcze , wstyd ;O

 

 

Podobne wątki

  1. HOOK Fashion Look 2008/2009
    Przez Robert w dziale Konkursy piękności
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 2009.04.23, 18:35
  2. Elite Model Look 2009
    Przez charlottella w dziale Konkursy piękności
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 2009.03.15, 01:03
  3. Precastingi ELITE MODEL LOOK 2009
    Przez Robert w dziale Konkursy piękności
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2009.02.12, 09:45
  4. Avant New Year, New Life 2007
    Przez Tomek Avant w dziale Zlecenia oraz castingi dla modelek, modeli i hostess
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2006.11.23, 18:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •