Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Showbiz Models

  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar Adusia
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Tomaszów Maz.
    Posty
    293

    Showbiz Models

    Hej! :)

    Wiecie coś na temat tej agencji? Moim zdaniem prezetują sie nieźle. Co o niej myslicie? Może ktoś współpracuje z tą agencja?
    http://www.showbiz.com.pl/
    Pozdrawiam ;)
    Adzia :D

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2006
    Posty
    3

    showbiz models

    miałam przyjemność współpracować z tą agencją już na kilku pokazach - muszę przyznać, że pracowałam już dla wielu agencji,szczególnie warszawskich i poznańskich i showbiz models jest jak dla mnie najlepsza- opłat żadnych nie pobierają, reguły jasne, wynagrodzenie wypłacane od razu!!

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    2

    showbiz models

    Brałam udział w Kongresie loreal w Warszawie przez agencję Showbiz models i na prawdę bardzo miło wspominam współpracę. Super pokaz, fryzury extra, kasę dostałam zaraz po pokazie. Polecam tą agencję!!!

  4. #4
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    13
    Jestem z Poznania i koleżanki pracujące w różnych agencjach twierdzą, że Showbiz niestety cieszy się najniższym prestiżem wśrod poznańskich agencji. Podobno jest prowadzona bardzo amatorsko.

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    2
    A która agencja w Poznaniu jest profesjonalnie prowadzona i cieszy się najlepszym prestiżem?
    Ja mam jak najlepsze wrażenia po Kongresie i mam nadzieję,ze będę miała jeszcze okazje wpspółpracowac z nimi.

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar zyraffciaa
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez Adusia
    Hej! :)

    Wiecie coś na temat tej agencji? Moim zdaniem prezetują sie nieźle. Co o niej myslicie? Może ktoś współpracuje z tą agencja?
    http://www.showbiz.com.pl/
    Pozdrawiam ;)
    Myślę, że to całkiem spoko agencja, jak był reportarz o tej Infinity, chyba w ktorys Faktach, to był wywiad z Showbiz... NP byly takie 'porownania'
    taka agencja jak np. showbiz jest dobra, a taka jak Infinity to jest do dupy...
    :cool: :love: :p http://heyfoto.com/sesje/ola/index.php :cool: :love: :p

  7. #7
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    13
    początkującym amatorkom może się to wydawać dobrą agencją. A to co mówi właścicielka to jedno, a rzeczywistość to drugie. O profesjonaliźmie świadczy między innnymi sposób podejścia do promocji swoich modelek, zapewnianie im zdjęć do portfolio, udział modelek w sesjiach edytorialowych (popatrzcie na zdjęcia na ich stronie - brrr. a nawet te z CKMów to dziwczyny miały robione zanim zaczęły współpracę z Showbiz i to dobre kilka lat temu), reklamach, zapewnienie modelkom ich praw w umowie agencyjnej, a nie tylko tak jak jest to u nich - długa lista praw agencji i obowiązków modelki, a żadnych zobowiązań i gwarancji ze strony agencji itp, itd

  8. #8
    Wie o co chodzi Awatar Monaliza
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    Poznań
    Wiek
    38
    Posty
    90
    nie wspolpracowalam z ta agencja, wyslalam zgloszenie, ale sie nie odezwali
    zapewne za duzo w biodrkach i w talii mam

    cos ostatnio zauwzylam ze na forach o modelingu zaczynaja sie dyskusje na temat tej agencji, wiekszosc była zadowolona

    kobietki pisały, że są dobrze traktowane, jasno ustalone warunki i płaca, oraz, ze pieniazki otrzymuja zaraz po pokazach czy sesjach

    mnie tylko nie spodobalo się to, że np w dziale fotomodelek, chyba wszysktie oprocz jednej, maja zdjecia rozbierane..
    a inna jeszce rzecz, na jednym z takich for, jedna dziewczyna najpierw pisala, o tym, ze zaczela z nimi wspolpracoac, chyba 4 miesiace temu, że jest zadowolona i same superlatywy, a w innym juz temacie pisala, jakby w imieniu zarzadu, ze przepraszaja jesli sie nie odezwali, prosza o ponowne wyslanie zgloszen, bo sie cos namieszalo czy cos.. (jak znajde to zacytuje)

    nie wiem czy mozna mowic o profesjonalizmie, jesli ja oprocz zgloszenia wyslalam takze dwa maile w zwiazku z castingami ktore pojawialy sie na ich stronie, a nie dostalam ZADNEJ odpowiedzi

  9. #9
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez Monaliza

    cos ostatnio zauwzylam ze na forach o modelingu zaczynaja sie dyskusje na temat tej agencji, wiekszosc była zadowolona

    kobietki pisały, że są dobrze traktowane, jasno ustalone warunki i płaca, oraz, ze pieniazki otrzymuja zaraz po pokazach czy sesjach
    Przecież to widać, że podając się za zadowoloną ze współpracy dziewczynę, pisał to ktoś z ich agencji.
    Cytat Zamieszczone przez Monaliza
    nie wiem czy mozna mowic o profesjonalizmie, jesli ja oprocz zgloszenia wyslalam takze dwa maile w zwiazku z castingami ktore pojawialy sie na ich stronie, a nie dostalam ZADNEJ odpowiedzi
    No tu akurat myślę, że agencje odpisują tylko tym osobom, ktorymi w danym wypadku są zainteresowane.

  10. #10
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902

    ?

    Zastanawiam sie własnie, bo na stronie internetowej showbiz models w dziale oferty dlas modelek napisane jest :

    'Jeśli posiadasz własną stronę internetową lub Twoje zdjęcia można spotkać na stronach 'darmowych' serwisów lub innych agencji modelek nie marnuj czasu i nie przesyłaj do nas swojego zgłoszenia.'
    Czy portfolia typu "www.getphoto.pl" też wchodzą w rachube?

  11. #11
    Wie o co chodzi Awatar Monaliza
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    Poznań
    Wiek
    38
    Posty
    90
    Cytat Zamieszczone przez lada
    Przecież to widać, że podając się za zadowoloną ze współpracy dziewczynę, pisał to ktoś z ich agencji.
    no ja to rozumiem, ale pisze, ze to dziwne.. bo dziwna metoda..

    Cytat Zamieszczone przez lada
    No tu akurat myślę, że agencje odpisują tylko tym osobom, ktorymi w danym wypadku są zainteresowane.
    okej.. jak wyslalam zgloszenie, nie byli zainteresowani, trudno, przeciez sie nie rozplacze

    ale, odnosnie tych dwoch castingow, o ktorych wspomanialam, ja wyslalam maila z pytaniem o kilka szczegolow, poniewaz ich na stronie było niewiele.. to nie byly zgloszenia tylko pytania, na ktore nikt nie raczyl odpowiedziec

    Antalii nie odpowiem Ci, ale z jednej strony dziwię się, bo zamykają szanse dziewczynom, ktore dopiero zaczynają i skorzystaly z darmowych, żeby jakos zaczac.. chociaz z drugiej strony, moze nie chca "poznanych" juz twarzyczek


    znalezione cytaty
    dnia 2006-06-30, 17:52 Model7 napisał:
    juz teraz mogę wziąć udział w dyskusji :) zgłosiłam się do agencji showbiz models i juz nie zamierzam pracowac dla zadnej innej :) ostatnio bralam udzial w pokazie loreala w warszawie- musze przyznac ze w zadnej agencji w jakiej do tej pory pracowalam (zajmuje sie modelingiem juz od 4lat) nie spotkalam sie z takim profesjonalizmem, uczciwoscia i NORMALNOSCIA. nie obiecuja czlowiekowi zlotych gor, oferuja prace, konkretna stawke za nia i albo sie na nia godzisz albo nie - pieniadze od razu po wykonaniu pracy!!daja duze mozliwosci-wspolpracuja z tvn, z roznymi firmami, od tego roku sa tez licencjonowanym biurem Miss polonia, nie obrazaja dziewczyn, nie pobieraja zadnych oplat!

    lista tematów w tym dziale lista tematów wszystkich odpowiedz grupie dodaj nowy temat
    powiadom znajomego zgłoś ten post do moderacji dodaj post do obserwowanych

    dnia 2006-06-30, 17:53 Model7 napisał:
    no i na stronce jest ciagle cos nowego, widac ze ktos na nia caly czas czuwa, informacje sa aktualne
    oraz
    dnia 2006-06-30, 18:44 Model7 napisał:
    Agila, jesli nam umknelo Twoje zgloszenie to przeslij jeszcze raz :) [email protected] , przez jakies ostatnie 4 miesiace nie przegladalismy forum :) sorry- :)

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    13
    No i sama widzisz. Są bardzo "profesjonalni". Założyli kilka nicków jako modelki i pogubili się. :D

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2006
    Posty
    1
    Czarna_A zapomniała chyba dodać że dziewczyny z drugiej agencji która brała w tym udział dostały dwa razy tyle kasy co dziewczyny z showbiz. :depressed

  14. #14
    Dokładnie! Jak byłam na castingu, to człowiek z drugiej agencji, jakiejś z Warszawy, oferował 250 na rękę. A Showbiz 100. Więc skoro Warszawa też na tym zarabia, to ciekawe, jaką prowizję agencyjną pobiera Showbiz. 400%? Mało uczciwa sprawa względem dziewczyn.

    Pewnie szefowa kolejny pseudofakultet robi :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •