Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 39 z 39
  1. #21
    a ile mas zlat ,że chcesz się tak odchudzć;>

  2. #22
    Stary wyjadacz Awatar Channele
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,313
    w sumie wiekszość dziewczyn myśli, że im bardziej bedzie chudsza tym osiągnie wiekszy sukces...
    Swank Heights

    coraz mniej czasu...:)no i chudnie dla m+,albo i nie...hmmm xoxo

    wyjazd

  3. #23
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    04.2009
    Lokalizacja
    Rzeszów
    Posty
    41
    ostatnio dowiedziałam sie że ryz jest bardziej tuczący niz ziemniaki czy to prawda ??

  4. #24
    Stary wyjadacz Awatar agony
    Dołączył
    11.2008
    Lokalizacja
    lublin
    Wiek
    31
    Posty
    440
    jeszcze cos.
    powinno jesc sie sporo bialka..
    bialka sa skladnikiem odzywczym, ktorego trawienie trwa najdluzej i jest najbardziej pracochlonne. na rozlozenie i przyswojenie protein organizm potrzebuje ponad TRZECH GODZIN. organizm zuzywa ok. 30% energii pozyskanej z bialka, aby strawic pokarm. (w przypadku weglowodanow jest to 7%,a w przypadku tluszczow- 12%) a co za tym idzie.. po zjedzeniu pokarmu bialkowego, ktory ma np. 100 kalorii.. tak naprawde zjadamy 70 kalorii.
    ponadto przez to, ze bialka trawione i przyswajane sa powoli.. opozniony zostaje proces oprozniania zoladka, co wzmaga uczucie sytosci.:smart:
    A Ty kim ? kim dla mnie mógłbyś być?

  5. #25
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Posty
    5

    Głodówka

    Czy głodzenie się przez jakiś czas a potem jedzenie bardzo małych porcji, eee.... np. rano kanapka/płatki potem jabłoko potem jakiś mały obiad i koniec da jakiś sensowny efekt?

  6. #26
    Stary wyjadacz Awatar kassiiaa
    Dołączył
    03.2009
    Lokalizacja
    Kłodzko
    Wiek
    33
    Posty
    191
    da bardzo nierozsądny i niepożądany efekt- efekt jojo...
    Może by tak zmienić tryb życia? zdrowo się odżywiać, uprawiać jakiś sport -polecam pływanie, jeść pięć razy dziennie, 3 godziny przed snem już nie jeść, nie jeść słodyczy, pić 2 litry wody mineralnej niegazowanej.....i co najważniejsze jeśli ci na prawde zależy to taki tryb życia trzeba utrzymać już na zawsze:) inaczej to nie ma sensu. po co ryzykować przytycia do poprzedniej wagi i jeszcze dodać sobie połowę tej wagi którą sie straciło... organizm ciężko jest oszukać.. on zabezpiecza się tłuszczykiem na wypadek gorszych dni.. to co ci napisałam przyspieszy ci przemianę materii i jednocześnie będzie twój organizm spalał więcej kalorii i tłuszczyku. w rolin wspomagacza tej przemiany materii- łyżka otrąb pszennych rano
    :happy:

  7. #27
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Posty
    5
    dzięki, spróbuje się zdrowo odżywiać :)

  8. #28
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Posty
    4
    Ja niestety próbowałam wszystkiego i nie było jakiś zadowalających rezultatów.
    Z pomocą przyszła dopiero medycyna estetyczna. Warszawa - bo tu mieszkam, ma wiele miejsc gdzie można taki zabieg sobie zrobić...ale tak jak piszę - najpierw trzeba wypróbować metod naturalnych

  9. #29
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2009
    Wiek
    35
    Posty
    4

    Mam metodę niezłą.

    Cytat Zamieszczone przez czekoladka1618 Zobacz posta
    Macie jakis genialny sposobzeby szybko stracic na wadze?:)
    Odpowiedź:
    Spróbuj sobie znaleźć takie tabele tzw. Indeks żywieniowy. W tych tabelkach masz żywność poukładaną pod względem zawartości tłuszczu, czyli wybierasz sobie nisko tłuszczowe. Ważne też są produkty które mają dużo węglowodanów ale tych zdrowych. Ja na takim jedzonku szczuplałam ok. 2-3 kg miesięcznie
    w sumie doszłam do tabeli w ciągu 8 miesięcy. Spróbuj bo warto.

    Pozdrawiam :tupac:

  10. #30
    Stary wyjadacz Awatar Channele
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,313
    jakby diety działały to nie byłoby ich aż tyle :)
    Swank Heights

    coraz mniej czasu...:)no i chudnie dla m+,albo i nie...hmmm xoxo

    wyjazd

  11. #31
    jesli chodzi o efekt jojo zalezy od organizmu.
    mnie nie dopadl. :)

  12. #32
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2009
    Lokalizacja
    Radom/Kraków
    Posty
    88
    aaa z tego co zaobserwałam to jest tak: albo ktoś jest gruby albo chudy albo normalny i tego zbytnio nie zmieni ;p czyli np. te dziewczyny co wyglądają bardziej na grubsze powinny dać sobie spokój z modelingiem, bo to by ich kosztowało za dużo stresu, diet, głodzenia się... jesli jednak tłuszczyk jest przyczyną stanowczo za dużego pochłaniania słodyczy i innych duperelków, to trzeba je po prostu ograniczyć i chodzić np. na basen. ;p to i tak raczej nie pomaga, jesli ktos po prostu ma takie sklonnosci do tycia. ale jak mówiłam, po prostu ktoś jest albo taki albo taki...
    a poza tym jest różnica pomiędzy smukłymi, szczuplutkimi z natury, a wychudzonymi radykalnymi dietami...poza tym przecież od niedoboru różnych składników odżywczych niszczą się włosy, często wypadają.
    diety to wg mnie głupota, chyba, ze dla osób z dużą nadwagą, które po prostu muszą jakoś schudnąć by być zdrowym... ale to już sprawa indywidualna i tylko dietetyk pomoże :P a ja osobiście czytałam, żeby taka dieta była skuteczna, trzeba przeczekać ponad rok...;O

  13. #33
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    Cytat Zamieszczone przez vodoo Zobacz posta
    aaa z tego co zaobserwałam to jest tak: albo ktoś jest gruby albo chudy albo normalny i tego zbytnio nie zmieni ;p czyli np. te dziewczyny co wyglądają bardziej na grubsze powinny dać sobie spokój z modelingiem, bo to by ich kosztowało za dużo stresu, diet, głodzenia się... jesli jednak tłuszczyk jest przyczyną stanowczo za dużego pochłaniania słodyczy i innych duperelków, to trzeba je po prostu ograniczyć i chodzić np. na basen. ;p to i tak raczej nie pomaga, jesli ktos po prostu ma takie sklonnosci do tycia. ale jak mówiłam, po prostu ktoś jest albo taki albo taki...
    a poza tym jest różnica pomiędzy smukłymi, szczuplutkimi z natury, a wychudzonymi radykalnymi dietami...poza tym przecież od niedoboru różnych składników odżywczych niszczą się włosy, często wypadają.
    diety to wg mnie głupota, chyba, ze dla osób z dużą nadwagą, które po prostu muszą jakoś schudnąć by być zdrowym... ale to już sprawa indywidualna i tylko dietetyk pomoże :P a ja osobiście czytałam, żeby taka dieta była skuteczna, trzeba przeczekać ponad rok...;O
    tutaj się zgodzę, jednak czasami taka dieta pomaga modelce, są określone wymagania i niestety trzeba je spełniać. ten zawód wymaga wielu poświęceń. jeśli dziewczyna jest w dobrej agencji-dieta będzie dobrana tak, żeby nie tylko chudnąć, ale zdrowo chudnąć.

  14. #34
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2010
    Wiek
    27
    Posty
    15
    ja np. na sniadanie jem jajecznicę z dwóch jajek do tego dwie kromki ciemnego chleba...jajecznica daje sytośc:) na obiad normalnie,co mama ugotuje ale w zmiejszonej ilości..na kolacje tak 18-19 dwie kanapki z pomidorem..no jeszcze między obiadem a kolacja wypije jogurt..bo zalezy o której obiad...

    i co wy na to??
    zaczełam tak od 1 lipca i czekam na rezultaty..
    i jeszce jeżdze tak około 1 godz na rowerze dziennie...
    i pije czerwona herbate

    może być taka dieta
    a czy coś to da wogóle??

  15. #35
    Cytat Zamieszczone przez 18PLKW8 Zobacz posta
    ja np. na sniadanie jem jajecznicę z dwóch jajek do tego dwie kromki ciemnego chleba...jajecznica daje sytośc:) na obiad normalnie,co mama ugotuje ale w zmiejszonej ilości..na kolacje tak 18-19 dwie kanapki z pomidorem..no jeszcze między obiadem a kolacja wypije jogurt..bo zalezy o której obiad...

    i co wy na to??
    zaczełam tak od 1 lipca i czekam na rezultaty..
    i jeszce jeżdze tak około 1 godz na rowerze dziennie...
    i pije czerwona herbate

    może być taka dieta
    a czy coś to da wogóle??
    Zredukowalabym do:
    sniadanie - jajecznica z w jajek jedna kromka najlepiej z pelnowartosciowym maslem i cherbata zielona + swiezy owoc
    obiad - ogranicz ziemniaki i prodykty maczne np makarony polecam ryz zastepczo badz kasze
    deser: jagurt naturalny nic sztucznego i 'kolorowego' i owoc
    kolacja: proponuje 2 pomidorki bez chleba i zielona chebatke :)

    ps. radze wystrzegac sie jeszcze bulek od kebaba ;D

  16. #36
    Cytat Zamieszczone przez 18PLKW8 Zobacz posta
    ja np. na sniadanie jem jajecznicę z dwóch jajek do tego dwie kromki ciemnego chleba...jajecznica daje sytośc:) na obiad normalnie,co mama ugotuje ale w zmiejszonej ilości..na kolacje tak 18-19 dwie kanapki z pomidorem..no jeszcze między obiadem a kolacja wypije jogurt..bo zalezy o której obiad...

    i co wy na to??
    zaczełam tak od 1 lipca i czekam na rezultaty..
    i jeszce jeżdze tak około 1 godz na rowerze dziennie...
    i pije czerwona herbate

    może być taka dieta
    a czy coś to da wogóle??
    Zredukowalabym do:
    sniadanie - jajecznica z w jajek jedna kromka najlepiej z pelnowartosciowym maslem i herbata zielona + swiezy owoc
    obiad - ogranicz ziemniaki i prodykty maczne np makarony polecam ryz zastepczo badz kasze
    deser: jagurt naturalny nic sztucznego i 'kolorowego' i owoc
    kolacja: proponuje 2 pomidorki bez chleba i zielona herbatke

    ps. radze wystrzegac sie jeszcze bulek od kebaba ;D

  17. #37
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2010
    Wiek
    27
    Posty
    15
    aha dzięki...
    spróbuje sie zastosować do twoich rad..

    a da to jakieś pozytywne skutki??

  18. #38
    Cytat Zamieszczone przez 18PLKW8 Zobacz posta
    aha dzięki...
    spróbuje sie zastosować do twoich rad..

    a da to jakieś pozytywne skutki??
    Powinno, napewno poprzez diete z takim menu mozna zdrowiej sie odzywiac unikajac tzw pustych kalorii :)
    Pozdrawiam i powodzenia.

  19. #39
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2010
    Wiek
    27
    Posty
    15
    Cytat Zamieszczone przez AgnesCK Zobacz posta
    Powinno, napewno poprzez diete z takim menu mozna zdrowiej sie odzywiac unikajac tzw pustych kalorii :)
    Pozdrawiam i powodzenia.

    dziękuje:)

 

 

Podobne wątki

  1. Czy sie nadaje prosze o szybko odpowiedz !
    Przez xxoomyszkaooxx w dziale Czy się nadaję?
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 2008.03.31, 18:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •