Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109

    Suche i zniszczone - help...

    Witam, po ostatnim stylingu, mam strasznie zniszczone włosy - suche i łamliwe. Z racji takiej że chcę zapiszczać żal mi ich obcinać. Czy jest nadzieja by je odratować - choć troszkę :(
    "Gdybyśmy mieli magiczną umiejętność odgadywania cudzych myśli, pierwszym efektem tego byłoby zerwanie wszelkich przyjaźni."

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2006
    Wiek
    58
    Posty
    1

    pomoc

    Są nowe kosmetyki do włosów a znam je bo pracuję przy programie ShowTime i wszyscy styliści, którzy tam stylizują i układają włosy używają tylko Seishin bo Seishin podpisał umowę na stylizację fryzur w takich show na żywo. Rozmawiałem ze stylistami i rzeczywiście potwierdzili, że są to najlepsze kosmetyki. A co do suchych włosów to Seishin ma kilka linii rekonstrukcji zniszczonych, suchych i łysych włosów.

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar Adusia
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Tomaszów Maz.
    Posty
    293
    Gosia, moja fryzjerka kiedyś doradziła mi zebym przestała uzywac suszki do wlosow i prostownicy.. i zebym zaczela stosowac odzywki nawilzajace i regenerujace.Posłuchałam jej i teraz moje wloski sa cudowne! Włosy po umyciu zostawiam aby wysluszyly sie same - efekt jest super! pozdrawiam ;)
    Adzia :D

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109
    Adzia, ja nie używam ani suszarki ani prostownicy - od stycznia, ale styling wysuszył mi maksymalnie włoski :(
    Koleżanki poradziy mi serie Dave, na czwartek jestem umówiona do fryzjera - teraz kolejny problem, jaką fryzurkę wybrać :P
    "Gdybyśmy mieli magiczną umiejętność odgadywania cudzych myśli, pierwszym efektem tego byłoby zerwanie wszelkich przyjaźni."

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    1

    Nic prostrzego

    ja też mialam suche i łamliwe włosy bo lubiłam z nimi eksperymentować ale odkąd używam szamonu i odżywki Dove nie mam juz problemu. serdecznie wszystkim polecam!!! Trochę zabrzmiało jak reklama ale sposób jest na prawdę prosty i w miarę tani

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar kala
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    181
    A tak z domowych sposobów na suche włosy bardzo dobrze robi maseczka z żółtka i olejku rycynowego-mieszasz, nakładasz na wilgotne włosy, owijasz włosy folią i recznikiem, po godzinie spłukujesz. Polecam stosować raz w tygodniu. Jest z tym trochę zachodu, ale naprawdę niebagatelnie pomaga, a i koszt prawie zerowy :)

  7. #7
    Pierwsze kroki Awatar Nirvana
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    27

    Swięta racja

    Cytat Zamieszczone przez Ewka13
    ja też mialam suche i łamliwe włosy bo lubiłam z nimi eksperymentować ale odkąd używam szamonu i odżywki Dove nie mam juz problemu. serdecznie wszystkim polecam!!! Trochę zabrzmiało jak reklama ale sposób jest na prawdę prosty i w miarę tani
    Zdecydowanie się zgadzam. Sama też używam i na prawde jest świetny.:)

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109
    Już sobie poradziłam kupiłam Gliskura /nie wiem jak to się pisze;P/ i troszkę się poprawiło, do tego odwiedziłam moją fryzjerkę i mam nową fryzurkę :) co mnie bardzo cieszy. A tą maseczkę z żółtkiem muszę wypróbować :)
    "Gdybyśmy mieli magiczną umiejętność odgadywania cudzych myśli, pierwszym efektem tego byłoby zerwanie wszelkich przyjaźni."

  9. #9
    Pierwsze kroki Awatar Nirvana
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    27
    No to teraz za dobre chęci przyślij nam fotkę z twoją fryzurką. Co ty na to? W końcu miałyśmy dobre intencje i należy nam się jakaś nagroda hehe :D

  10. #10
    Stary wyjadacz Awatar BlackBlondi
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    217
    Ja od 5 lat nie suszę włosków suszarką i nie używam ani prostownicy ani karbownicy. jest wspaniale ;)
    Jeśli musisz koniecznie używać suszarki to znajdź taką, która nie ma ogromnej mocy i najlepiej, żeby nie dmuchała żarem ;) tylko chłodniejszym powietrzem.

  11. #11
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    a co maja zrobic dziewczyny o slabych, cienkich wlosach? zwykle zaleca im sie suszenie wloskow glowa w dol i to ponoc pomaga..moja kolezanka tak robi i jej wlosy tak źle nie wygladaja..aha wlosy suszy tylko na koncu jak juz sa prawie suche..a koncowki ma tragiczne..dodam ze nie stosuje zadnych prostownic itp zadne odzywki jej nie pomagaja. Czytalam gdzies ze niektore struktury wlosow maja po prostu sklonnosci do rozdwajania...wiecie cos o tym?

    PS mi tez sie rozdwajaja ale sama sobie jestem winna, bo susze wloski :(

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2010
    Wiek
    38
    Posty
    3
    Na suche i zniszczone włosy najlepszy jest jedwab w płynie i olejki roślinne. Polecam artykuł http://mellea.pl/articles/na-ratunek-suchym-wlosom

  13. #13
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    ja polecam maske do włosów loreal intense repair(lub w ogóle z tej serii repair) naprawde genialna włosy po niej są odżywione i miękkie.Jedyny minus to to,że jest droga 60 pare złotych za dużą maske,a ok.24 za małą.Tak czy siak warta tych pieniędzy.Skąd wiem,bo pracuje w salonie fryzjerskim i z ręką na sercu moge ją polecić.Jest naprawde genialna:)Można kupić w dobrych salonach fryzjerskich lub w hurtowniach fryzjerskich:)
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  14. #14
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2010
    Wiek
    38
    Posty
    26
    Na zniszczone wlosy bardzo dobry jest jedwab:)

  15. #15
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2014
    Posty
    30
    .

    Zapraszam do polubienia fanpage na fb

    -najnowsze metody przedłużania włosów,

    najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt dla salonów fryzjerskich

    i najlepszej jakości naturalne pasma włosów

    oraz szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów

    https://www.facebook.com/pages/Klini...18165411585206

    Sprawdź koniecznie!

    Informacje i konkursy! – Bądź na bieżąco :)

  16. #16
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2015
    Wiek
    44
    Posty
    23
    .



    Zapraszam na moją stronę o przedłużaniu włosów dla fryzjerów oraz dla Klientek!


    https://www.facebook.com/pages/Przed...51006111585042


    Czekam na wasze opinie :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •