Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    zagraniczne agencje

    Czy jest ktoś w ogóle na forum kto jest zapisany do zagranicznej agencji modelek?

  2. #2
    No dobrze, to zadam inne pytanie.czy jeśli ktoś jest zapisany do zagranicznej agencji czy jest to przeszkodą,jeśli zapisze się do polskiej?

  3. #3
    Dziuniek_x33
    Guest
    zawyczaj najpierw jest sie w polskiej a potem w zagranicznej, ale z tym w odwrotna strrone to chyba w umowie musisz poczytac.

  4. #4
    no właśnie to jest trochę dziwne,bo ja niby jestem w jednej z zagranicznych agencji,ale umowy z nimi nie podpisywałam..

  5. #5
    Dziuniek_x33
    Guest
    to w sumie jest tak jak bys nie byla. bo ty mozesz robic wszystko i oni tez. takze rownie dobrze mogli stwierdzic ze juz cie nie chce i juz nie jestes w ich agencji.

  6. #6
    no dziwnie trochę, chociaż oni ciągle mi przesyłają(odkąd jestem zapisana u nich,czyli prawie od roku) na maila propozycje udziału w castingach, treningach chodzenia po wybiegu itp.nawet tancerek poszukują do udziału w teledyskach.u mnie się akurat tak złożyło,ze na trening chodzenia po wybiegu nie mogłam jechać i do dzisiaj żałuje.dużo dziewczyn po tych treningach pojechało na Fashion Week.
    ale teraz jestem w polsce i chciałam się zapisać do polskiej agencji,chociaż trochę się tutaj przeraziłam wymogami(zwłaszcza pasem).no i mój wzrost tez nie jest za dobry:(porozsyłałam jednak moje zdjęcia,zobaczymy..

  7. #7
    Dziuniek_x33
    Guest
    talie mozesz skorygowac a wrost musi byc powyzej 170 cm (jezeli masz mniej niz 175 to fasjion week bys nie pojechala). no i jezeli chcesz dobra agencje miec w Polsce to musisz sobie odpuscic wspolprace z ta za granica bo umowa na wylacznasc jest.

  8. #8
    Właśnie jedna agencja się do mnie odezwała, ta Diamond Models,która ma niezbyt dobrą opinie na tym forum, dlatego nie podpisałam z nimi umowy.myślę ze z moim wzrostem(171)nie mam co marzyc o takich agencjach jak model+ czy mango.na razie zgłosiłam się z mojej angielskiej agencji na Alternative Fashion Week,która odbędzie się w kwietniu.w zeszłym roku na Wimbledon Fashion Week jechały dziewczyny poniżej 175 cm z mojej agencji.

  9. #9
    Stary wyjadacz Awatar RH+
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Wrocław
    Wiek
    38
    Posty
    119
    najłatwiej dostać się do zagranicznych agencji przez dobre polskie agencje :)
    Agencja fotograficzna Ironic.pl: fotografia reklamowa, studyjna, packshot, retusz zdjęć- http://ironic.pl Wrocław

    e-mail: [email protected]
    skype: ironic.pl

 

 

Podobne wątki

  1. Agencje zagraniczne
    Przez Wilcza w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 2008.12.15, 19:30
  2. Agencje
    Przez Damien w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 2008.02.20, 21:11
  3. Agencje?
    Przez martinka w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 2008.01.22, 18:56
  4. Zagraniczne Agencje
    Przez casyy w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 2007.03.24, 18:48
  5. Wyjazdy Zagraniczne
    Przez casyy w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 2007.01.30, 17:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •