Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 221 do 224 z 224
  1. #221
    Stary wyjadacz Awatar Channele
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,313
    To chyba jedyne na co narzekam :D
    ale jakieś zwykłe ćw. raczej nie pomagają(a przynajmniej ja nie widze róźnicy:)
    Swank Heights

    coraz mniej czasu...:)no i chudnie dla m+,albo i nie...hmmm xoxo

    wyjazd

  2. #222
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2009
    Posty
    17
    ja przygodę z kółkiem zaczęłam parę lat temu. na początku w ogóle mi nie wychodziło :p potem stopniowo było coraz lepiej. mój rekord to: na biodrach 24 minuty z sekundami, a na nogach - 15 minut z sekundami. ;d

  3. #223
    Pierwsze kroki Awatar farfalla88
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    35
    Posty
    10
    Witam :)

    Widzę, że przez rok nikt tutaj nie zaglądał. Ja z resztą na forum też już się nie odzywałam dawno ;)

    Chciałam się was zapytać jakie hula hop najlepiej kupić szersze, czy węższe, większy czy mniejsze, oraz czy lepsze jest takie cięższe, czy lżejsze...?

    A jak najlepiej? Z kulkami w środku, gładkie? Widziałam też takie hula hop z wypustkami wewnątrz, które ma masować... Czy to coś działa?

    Proszę o jakąś informację. W agencji miałam mierzoną talię i mam 60 cm. Muszę to koniecznie zgubić. :)

  4. #224
    Pierwsze kroki Awatar farfalla88
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    35
    Posty
    10
    Witam :)

    Widzę, że przez rok nikt tutaj nie zaglądał. Ja z resztą na forum też już się nie odzywałam dawno ;)

    Chciałam się was zapytać jakie hula hop najlepiej kupić szersze, czy węższe, większy czy mniejsze, oraz czy lepsze jest takie cięższe, czy lżejsze...?

    A jak najlepiej? Z kulkami w środku, gładkie? Widziałam też takie hula hop z wypustkami wewnątrz, które ma masować... Czy to coś działa?

    Proszę o jakąś informację. W agencji miałam mierzoną talię i mam 60 cm. Muszę to koniecznie zgubić. :curved:

 

 

Podobne wątki

  1. Hula Hop ?
    Przez yasmina w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 2011.06.20, 22:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •