Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2009
    Wiek
    29
    Posty
    29

    mam problem z fryzura

    Prosze o rade chciałabym zmienic fryzure oczywisckie wszyscy wiedza dlaczego po prostu mi sie nie podoba. Mam podobno trójkątną twarz, brązowe włosy, są one miękkie i żeby mieć jakąś określoną fryzure musze sie namęczyć gdyż moje wlosy same się układaja jak chcą, nie sa ani falowane ani zupełnie proste.



  2. #2
    Pierwsze kroki Awatar emsiiii
    Dołączył
    12.2008
    Lokalizacja
    Ostrzeszów
    Wiek
    31
    Posty
    20
    byle ich nie ścinaj ! ładnie w nich wyglądasz ;) ja tez kiedyś miałam podobne problemy, ni kręcone ni proste, a to zalezy, chcesz mieć kręcone czy proste ?
    fajnie by Ci było w falowanych, zapuść włoski, a żeby się ładnie kręciły to polecam szampon sunsilk do kręconych ;)

 

 

Podobne wątki

  1. Fryzura na Studniówkę
    Przez aleksandra295 w dziale Wizaż, kosmetyka, fryzjerstwo, fitness, moda i stylizacja
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 2009.01.04, 21:19
  2. Jaka fryzura?
    Przez wera.sto w dziale Wizaż, kosmetyka, fryzjerstwo, fitness, moda i stylizacja
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 2009.01.03, 22:44
  3. Fryzura na studniówke
    Przez Kicia_89 w dziale Wizaż, kosmetyka, fryzjerstwo, fitness, moda i stylizacja
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2009.01.03, 15:32
  4. Męska fryzura
    Przez zaki w dziale Wizaż, kosmetyka, fryzjerstwo, fitness, moda i stylizacja
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 2008.05.06, 13:53
  5. Jaka fryzura?? (x
    Przez majeczka w dziale Wizaż, kosmetyka, fryzjerstwo, fitness, moda i stylizacja
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 2007.11.12, 22:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •