Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 61 do 77 z 77
  1. #61
    Stary wyjadacz Awatar judysssia6
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Cz-wa
    Posty
    122
    do justys:

    ja nie mogę, dziewczyno opanuj sie .
    to jest zabawne. modelką jesteś, taa?
    chyba ja jestem lepszą od Ciebie <lol2>
    w agencji jesteś?? i płacisz za zdjecia ??
    Buhahaha. ale juz nie chodzi o to !!
    człowiek wyraźnie cię zrobił w bambuko, jakto kabi oznajmiła!!
    koleś nie odbiera a dałaś mu kase !!
    A ty się będziesz dalej upierać że wszytsko jest ok.
    To jest śmieszne.

    Satyra na tle krytyki.

    WYbacz :D

    Hahaha

  2. #62
    Stary wyjadacz Awatar Camilla1237
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    692
    Ej, dziewczyny, przestańcie już... ;P
    Myślę, ze sie dziewczyna załapała, ze ktoś ją oszukał i pewnie jest strasznie zła...
    Ja osobiście jak bym takiego fotografa na ulicy zobaczyła to bym go zabiła, rodzina niepełnosprawna by była...xD
    Już nie bądźmy takie złośliwe, zdarzyło się. A co do zachowania justyś, to ona chyba specjalnie się tak odzywa, żeby nas wkurzyć, my się naciągamy i odpowiadamy ciętą ripostą. Nie bądźmy naiwne jak nasza koleżanka. Prowokacja. Czy jest modelką też nie wiemy, zdjęć profesjonalnychj nie pokazała, albo mnie to po prostu omineło.
    Oficjalnie kończę tą bezsensowną kłótnie. Zajmijmy się tematem wątku...
    Pozdrawiam \m/
    Peace.

  3. #63
    Noo! Ja się zgadzam z przedmówczynią! :)
    Już się nie śmiejcie/-my. :P
    Niewymowna wreszcie zacząła paplać.

  4. #64
    Wie o co chodzi Awatar so30nia
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Krapkowice/Opole
    Wiek
    29
    Posty
    34
    Ja byłam już na dwóch sesjach i nie musiałam płacić, teraz czeka mnie kolejna w studiu z profesjonalnym makijażem i nic nie muszę płacić.

  5. #65
    karolajna
    Guest
    najwyzraniej to nie bylo prawdziwe PURE. czesto tak sie zdarza. jakis czas temu ktos podszywal sie pod pracownika Orange... tez byla afera.

  6. #66
    Wie o co chodzi Awatar Martooha
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    34
    Posty
    57
    ej, ja was trochę nie czaję... tzn. chodzi mi o to płacenie za sesje. Wiadomo, jak jest się top modelką to jej się płaci, albo jak ma się genialną urodę i wymiary to wysyłamy zdjęcia, biorą nas do agencji... i tak dalej.
    Ale jeśli laska nie ma najmniejszego doświadczenia, ani jakiś specjalnych predyspozycji żeby dostać się do agencji, a po prostu chce mieć profesjonalne zdjęcia, to co w tym złego, ze zapłaciła za sesję?? :confused:
    w końcu fotografia to praca, fotograf kupuje sprzęt, wynajmuje studio i z jakiej paki ma uczyć za darmo laskę bez najmniejszego doświadczenia jak ma się zachowywać przed obiektywem??

    oczywiście nie mówię akurat o tej sytuacji, zdjęć nie widziałam, a zachowanie Justyś (teksty "jestem modelką" i płacenie za umieszczenie na stronie (??) zostawiam bez komentarza), ale ogólnie, jeśli mówilibyśmy o dobrym fotografie i początkującej modelce, to czasem zapłata za sesje może być jedynym sposobem, żeby jakoś zacząć :)

  7. #67
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2008
    Posty
    33
    Dziewczyny zachowujecie się jak 'rasowe polaczki' nic was tak nie bawi i cieszy jak czyjeś nieszczęście , niby takie światowe modelki a zero ZERO obycia.
    Polecam wam film "Dzień świra" , a szczególnie ten fragment :


    "Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę, Bogu Ojcu i Synowi. Dopierdolcie sąsiadowi! Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie, proszę! Kto ja jestem? Polak mały! Mały, zawistny i podły! Jaki znak mój? Krwawe gały! Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna! Zniszczcie tego skurwysyna! Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada! Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym i w ogóle, żeby miał marnie! Żeby miał AIDS-a i raka, oto modlitwa Polaka!"

    Tak to wy przykro mi, że żyje w takim społeczeństwie !

    A Tobie dziewczyno współczuje zostałaś oszukana pogadaj z mamą i możne jakoś rozwiążecie ten problem .

  8. #68
    Tak, Ola :D xD Awatar freestyleONA
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Ostrołęka
    Wiek
    33
    Posty
    493
    Przeczytałam cały wątek i wydobyłam z niego wyniosłość kilku osób. Ąż szkoda, że tak mało jesteście wyrozumiałe.. - można w inne słowa ubrać zdanie - ,,nie rób nic na siłe'' - ,,zawalcz z wymiarami jeśli bardzo chcesz'' - a może koleżanka rzeczywiście chciała mieć własne zdjęcia.
    ..to nie prawda, że w agencjach się nie płaci za zdjęcia. Pewna warszawska agencja - popularna bardzo pobierała za testy ok 600zł od modelek.

    Poza tym.. - przeczytaj wątek jeszcze raz i uderz się w głowę bo niebawem będzie za późno na odrobinę ogłady i pokory. - to zdanie dedykuję jednej osobie.

  9. #69
    Stary wyjadacz Awatar ranino
    Dołączył
    10.2007
    Posty
    276
    freestyleONA - nic dodać nic ująć - zaczynam być twoim fanem ( zdjęcia świetne, styl bycia jakiego powinno zazdrościć ci wiele koleżanek, rozsądek i najważniejsze - sensownie podchodzisz do życia) - pozdrawiam i nadal sukcesów życzę freestyleONA

  10. #70
    neiktórzy są puści :)

  11. #71
    Blondyna;D Awatar martynika
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    Cytat Zamieszczone przez lovetrap Zobacz posta
    neiktórzy są puści :)
    ten wątek jest już zakończony...
    Na razie się wspinam ale widoki są ekstra:)

  12. #72
    Stary wyjadacz Awatar Camilla1237
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    692
    Mieoficjalnie TAK
    Oficjalnie NIE
    Lovetrap jest nowa to nie wie, ile z tym wątkiem było szumu.
    :hahaha:

  13. #73
    Listen to your heart Awatar kabi_charmed
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczebrzeszyn
    Wiek
    32
    Posty
    777
    pamietam... dobre to bylo...:hahaha::D
    My heart will go on and on...

  14. #74
    przedtem się wyśmiałyście/my to już się nie śmiejcie/my
    ^^
    Niewymowna wreszcie zacząła paplać.

  15. #75
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    09.2010
    Wiek
    27
    Posty
    94
    72 cm w tali ! ;o;o;o;o
    i 101 w biodrach ;o;o;o
    Teraz rozumiem czemu musiałaś płacic za te sesje ...
    Poor thing

  16. #76
    Wie o co chodzi Awatar so30nia
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Krapkowice/Opole
    Wiek
    29
    Posty
    34
    A co mają jej wymiary do zdjęć ? haha.
    Znam ze stron wiele modelek size +, które nie muszą płacić, a jeszcze zarabiają.

  17. #77
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2011
    Posty
    6
    Cześć :)
    Przeczytałam wątek i jestem przerażona. Nie mając pojęcia o czym mówicie dajecie sobie prawo do osądzania innych.
    Dziewczyna może i nie błysnęła inteligencją i obyciem, ale nie jesteście lepsze.
    A co do płacenia za zdjęcia: teraz są takie czasy, że każdy kto miał 'sesje' jest modelką, a lażdy kto ma aparat jest fotografem... rozwinął się taki półświatek amatorów, którzy nie mają pojęcia o prawdziwym świecie mody, o fotografii mody i o pozowaniu. Panie i Panienki nie mające żadnego doświadczenia, wymiarów, ani w ogóle jakichkolwiek predyspozycji do tego zawodu pozuyją amatorom, a jeśli chca mieć lepsze zdjęcia i zgłoszą się do kogoś poważnego to trzeba zapłacić, bo kto będzie marnował swój czas, pieniądze i eksploatował sprzęt dla zdjęc, które do jego portfolio nic nei wniosą? i wtedy zacyznają się schody, bo takie Panny i Panienki są wielce oburzone, bo przecież wcześniej miały 'sesje' za darmo. Podobnie sprawa ma się z fotografami, którzy focą 'modelki' , a po 3-4-5 'sesjach' stwierdzają, że nie robią TFP:) bo przecież sprzęt sie eksploatuje. Szkoda, że zapominają, że najpierw wypadałoby zdziałać porządne portfolio...

 

 

Podobne wątki

  1. Moja pierwsza sesja :)
    Przez Ferbi w dziale Prezentacje zdjęć modelek i fotografów
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 2009.04.12, 13:28
  2. Moja pierwsza sesja ;)
    Przez charlottella w dziale Prezentacje zdjęć modelek i fotografów
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 2008.11.21, 17:38
  3. Moja pierwsza sesja.
    Przez dzastinn7 w dziale Prezentacje zdjęć modelek i fotografów
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 2008.08.29, 19:39
  4. Moja pierwsza sesja;)
    Przez secret_mia w dziale Prezentacje zdjęć modelek i fotografów
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 2008.05.10, 20:06
  5. Moja pierwsza sesja
    Przez SweetAniołek w dziale Prezentacje zdjęć modelek i fotografów
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 2007.05.14, 19:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •