Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 20 z 30

W±tek: Kursy wiza¿u

  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109

    Kursy wiza¿u

    Chcia³abym siê zapisaæ na kurs makija¿u/wiza¿u. Chodzi mi konkretnie oto bym nauczy³a siê odpowiednio dobieraæ kolory pod siebie oraz zrobiæ ³adny makija¿.

    Czy kto¶ zna takie szko³y? Czyta³am na kilku stronach ¿e jest co¶ takiego jak trening makeup z wiza¿yst± - czy to siê op³aca?
    "Gdyby¶my mieli magiczn± umiejêtno¶æ odgadywania cudzych my¶li, pierwszym efektem tego by³oby zerwanie wszelkich przyja¼ni."

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Do³±czy³
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Indywidualna porada wiza¿ystki jest na pewno skuteczniejsza ni¿ uczestnictwo na kursie w kilkunastoosobowej grupie. Jednak musisz liczyæ siê, ¿e taki luksus kosztuje :) wg mnie jest to bardzo op³acalne. dobra wiza¿ystka nie tylko dobierze odpowiednie dla Ciebie kolory makija¿u, ale podpowie jak makija¿ ³aczyæ ze strojem i dodatkami.

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109
    Tzn mnie bardziej interesuje to jak ja mam sie malowac :) nie to by innych charakteryzowac...

    U Ciebie taki indywidualny kurs kosztuje 200 z³ tak? Co w nim jest zawarte? Tzn w cenie kursu
    "Gdyby¶my mieli magiczn± umiejêtno¶æ odgadywania cudzych my¶li, pierwszym efektem tego by³oby zerwanie wszelkich przyja¼ni."

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109
    Halo Kasia? Odpowiesz?
    "Gdyby¶my mieli magiczn± umiejêtno¶æ odgadywania cudzych my¶li, pierwszym efektem tego by³oby zerwanie wszelkich przyja¼ni."

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Do³±czy³
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    hej, zaganiana jestem jak diabli, ale ju¿ nadrabiam :)

    na kursie indywidualnym dobieram makija¿ do konkretnej osoby. podpowiadam co wg mnie do danej osoby pasuje najbardziej w kwestii kolorów oraz sposobie malowania ¿eby makijaz podkre¶la³ urodê.
    oczywi¶cie podczas kursu uczê jak siê malowaæ i jak unikaæ b³êdów w make up'ie, a je¶li siê ju¿ co¶ zdarzy nie tak, to jak z tego wybrn±æ :)

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109
    Okej, a ile by¶ wziê³a za taki kursik ode mnie? :) ile godzin by to trwa³o i na czzyich kosmetykach jest kurs:)

    Bo wstêpnie by³abym zainteresowana ale jeszcze nie wiem dok³adnie kiedy:)
    "Gdyby¶my mieli magiczn± umiejêtno¶æ odgadywania cudzych my¶li, pierwszym efektem tego by³oby zerwanie wszelkich przyja¼ni."

  7. #7
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Do³±czy³
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    je¶li bêdziesz zainteresowana kursem, proszê o kontakt na prv lub mailem :) wtedy ustalimy szczegó³y :)

  8. #8
    Ha ... ja to mam dobrze ;) bo moja mama jest po takich kursach xD

  9. #9
    a co to za wykopaliska to juz nowego watku zalozyc sie nie dalo ?
    JQ

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    02.2011
    Wiek
    40
    Posty
    1
    a po co nowy, jak ten mo¿na od¶wie¿yæ :)

    a propos - ostatnio zrobi³am kurs wiza¿u w New Nails taki I stopnia dla zaawansowanych, bo podstawy ju¿ posiadam, ale jak kto¶ by³by zinteresowany doszkoleniem tak tylko dla siebie, to te¿ tam jest taka opcja. Zachêcam i polecam, bo zbli¿a siê okres dofinansowañ z Urzêdu Pracy, wiêc warto rozejrzeæ siê za odpowiednim miejscem na ich spo¿ytkowanie. Ja mogê jedynie poleciæ NewNails (wiêcej info: www.new-nails.com), bo maj± nie tylko bogat± ofertê, ale i dostosowuj± siê w pe³ni do wymagañ klientów.

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    02.2011
    Wiek
    35
    Posty
    1
    ja oastatio bylam na kursach NEW NAILS w warszawie.
    maja szeroki wybor co mnie zachêci³o.
    kursy stylizacji paznokci - tu jest du¿y wachlarz szkolen.
    kursy kosmetyczne:
    kursy wiza¿u

    bardzo przyjemna atmosfera, profesionalne podejscie takze polecam

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    02.2011
    Wiek
    36
    Posty
    3
    No ja bylam w new nails na kursach stylizacji paznokci. Faktycznie bylo bardzo fajnie. Super ze sa tam male grupy. Mozna sobie wybrac od 40 godzin do 120 tak ze napewno kazda znajdzie cos dla siebie. Dobra jest tez lokalizacja bo w samym centrum Warszawy.

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    04.2011
    Wiek
    41
    Posty
    5
    Od wrze¶nia chodzê do takiej szko³y – Business School, æwiczê na kole¿ankach. Naprawdê jeszcze nikt nie narzeka³, mamy ¶wietnych prowadz±cych. Chyba zapiszê siê dodatkowo na fryzjerstwo! Zapraszam mo¿e siê spotkamy :) Poczytajcie, dam wam link > http://www.business-school.pl/

  14. #14
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    04.2011
    Wiek
    41
    Posty
    3
    Super rzeczywi¶cie, znalaz³am ich konto na YT. Maj± ciekawe filmiki :)
    http://www.youtube.com/user/BusinessSchoolPL

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    04.2011
    Wiek
    41
    Posty
    5
    Wiesz nawet nie wiedzia³am o tych filmach, dziêki za link :) Ja ju¿ sobie skompletowa³am wyprawkê :) i jestem bardzo podniecona, mam pare ksi±¿ek o fryzjerstwie :D

  16. #16
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    04.2011
    Wiek
    41
    Posty
    3
    Wiecie mo¿e czy w tej szkole mo¿ña robiæ kilka kursów na raz?

  17. #17
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    04.2011
    Wiek
    41
    Posty
    5
    jasne, jesli tylko masz chêci i wiesz ¿e uda Ci siê wyrobiæ :)

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    04.2011
    Wiek
    41
    Posty
    3
    Z tum nie ma problemu, z czesnymi te¿ bo s± niskie, muszê siê jeszcze wybraæ na dni otwarte. Kto¶ wie kiedy mo¿na?

  19. #19
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    04.2011
    Wiek
    41
    Posty
    5
    Je¶³i Ci zale¿y na czasie to przyjd¼ kiedykolwiek, szko³a jest otwarta, popytaj uczniów.

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    09.2011
    Posty
    1
    By³am na kursie w szkole Select i stwierdzam, ¿e to by³ dobry wybór, grupa by³a ma³a, codziennie robi³y¶my inny makija¿, dosta³y¶my nawet wizytówki nagrane na p³ytkê:) fajny pomys³:)du¿y plus za to, ¿e prowadz± kursy w systemie weekendowym! dziêki temu mog³am w ogóle zrobiæ ten wiza¿. teraz wybieram siê do nich na kurs stylizacji paznokci, jak szaleæ to szaleæ;)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •