Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 20 z 24
  1. #1
    ofca
    Guest

    W³osy cienkie, bez objêto¶ci, pó³d³ugie...

    Taak... To niestety moje w³osy... POMOCY!!! Potrzebuje fryzurki, która o¿ywi i podniesie te moje w³oski...

  2. #2
    Pierwsze kroki Awatar Nirvana
    Do³±czy³
    04.2006
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    27
    Nie do koñca rozumiem... Ty potrzebujesz fryzury czy sposobu na to ¿eby w³osy by³y ³adniejsze i pe³ne objêto¶ci??

  3. #3
    ofca
    Guest
    napisalam ze fyzury :]

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109
    mam dok³adnie takie same w³osy. Radzê sobie z nimi na ró¿ne sposoby:
    1. U¿ywam pianki i suszê g³ow± w dó³.
    2. Nakrêcam przy nasadzie na wa³ki - taki du¿e.

    A fryzurkê to mam klasyczn± - proste w³osy i sko¶n± grzyweczkê, lekko postopniowane na d³ugo¶ci.

    Dodam, ¿e moj futro jeszcze siê elektryzuje :depressed
    "Gdyby¶my mieli magiczn± umiejêtno¶æ odgadywania cudzych my¶li, pierwszym efektem tego by³oby zerwanie wszelkich przyja¼ni."

  5. #5
    ofca
    Guest
    gosia... moje tez sie elektryzuja... chociaz ostatnio uzywam odzywki elseve do wlosow cienkich i suchych i szamponu rowniez elseve ale do wlosow cienkich, ktora jakos tam pogrubia wlosy... powiem szczerze, ze kondycja moich wlosow sie poprawila po tym :) polecam tez odzywke nivea hair care do wlosow suchych - duze efekty :)

    nie uzywam suszarki ani prostownicy, by ich bardziej nie wysuszac... za to dosc skuteczne jest nakladanie sporej ilosci zelu do wlosow na koncowki trzymajac glowe w dol, badz lakier przy nasadzie lub na koncowki...

    eeh... ciezko jest... ;/

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109
    Znam ten ból. Moje w³osy jako¶ ostatnio nabra³y witalno¶ci. Mo¿e to po wizycie u fryzjera, albo jako¶ siê wzmocni³y co mnie bardzo cieszy :) wiêc póki co dmucham na zimne i czekam co bedzie dalej :)
    "Gdyby¶my mieli magiczn± umiejêtno¶æ odgadywania cudzych my¶li, pierwszym efektem tego by³oby zerwanie wszelkich przyja¼ni."

  7. #7
    Stary wyjadacz
    Do³±czy³
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    Najlepiej wybraæ siê do fryzjera tam Ci doradz± :)

  8. #8
    ofca
    Guest
    w wawie owszem, ale w takim przeworsku to w±tpie :p aga

  9. #9

    eh... te cienkie w³osy...

    wiem doskonale co to znaczy mieæ takie cienkie w³oski:( to udreka Cz³owiek stara sie zeby to jakos na glowie wygladalo, a tu nadal pozostaje nierozwiazany problem cienkich wlosow.

  10. #10

    jesli chodzi o optyczne powiekszanie w³osków

    to mam dla was kilka rad. Przedewszystkim uzywac kosmetykow specjalnie dobranych do typu wlosow, czyli w naszym przypadku <cienkich>, uzywac lakieru do wlosow, pianek, zeli. Mowi±c poprostu wszystkich tych kosmwtykow do stylingu(oczywiscie w umiarkowanych ilo¶ciach) :))

  11. #11
    Stary wyjadacz Awatar agony
    Do³±czy³
    11.2008
    Lokalizacja
    lublin
    Wiek
    31
    Posty
    440
    a mo¿e je trochê wycieniuj ?
    no chyba, ¿e masz ich ma³o .

    to powinno optycznie podnie¶æ w³osy. ;)
    A Ty kim ? kim dla mnie móg³by¶ byæ?

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    03.2009
    Posty
    18
    Do codziennej pielêgnacji polecam Ci produkty z serii: Wiêksza objêto¶æ, Pantene Pro–V, ka¿dy produkt ok. 9 z³; Szampon Lift Volume, Nivea, ok. 8 z³ lub Bain Volumactive Shampoo, Kerastase Resistance, ok. 80 z³. Ten ostatni kosmetyk polecam ka¿dej pani borykaj±cej siê z problemem cienkich w³osów. Jest to kuracja na tyle skuteczna, ¿e z biegiem czasu, w³osy nie tylko optycznie, ale i fizycznie staj± siê grubsze.

    Co do strzy¿enia, skróciæ, skróciæ, jeszcze raz skróciæ. I to drastycznie! Poleca³bym d³ugo¶æ, przynajmniej do ramion lub brody. Je¶li masz do¶æ odwagi, mo¿esz zdecydowaæ siê na krótk± potargan± fryzurê z grzywk±. Do tego maksymalne cieniowanie. ¯aden kosmetyk nie da takiej objêto¶ci jak umiejêtne strzy¿enie.

    Mo¿e pasowa³aby Ci fryzura Rihanny ,Agyness Deyn albo Victoria Beckham ?
    spróbuj. ;)

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    12.2008
    Wiek
    39
    Posty
    4
    intensywne mycie wstêpne to klucz do miêkkich w³osów plus jaki¶ dobry balsam. i po sprawie

  14. #14
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    09.2014
    Wiek
    35
    Posty
    6
    Polecam zagêszczanie w³osów. My¶la³am, ¿e ju¿ nic nie poprawi mojego wygl±du a jednak!
    Posz³am z przypadku na bezp³atn± konsultacjê do Kliniki W³osów w Krakowie. Nie wiedzia³am, jak siê to odbywa ale us³ysza³am, ¿e mo¿na przyj¶æ i wypytaæ o wszystko.
    Wreszcie nie wstydzê siê swoich rzadkich w³osów .
    Efekt natychmiastowy!
    S± to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami ³ysienia, hormonalnymi i os³abionymi w³osami. Mam teraz burzê w³osów na g³owie! :)

    Bardzo dyskretne, idealne ;) I nie widaæ, ¿e mia³am kiedy¶ problemy! Znajome mnie nie poznaj± :)

    Zajrzyj na internet , tam maj± wszystko opisane na ich stronie Beauty for You.

    jakby co¶ to podpowiem, napisz prywatn± wiadomo¶æ

    Cena – rozs±dna, ale efekt jest tego warty!
    Pozdrawiam

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    09.2014
    Wiek
    35
    Posty
    6
    Witam, ja mam namiar na wspania³± fryzjerkê dzia³aj±c± w Krakowie. Przed³u¿am w³osy regularnie metod± keratynow± w³osami s³owiañskimi jasny blond i jestem bardzo zadowolona z efektów a przede wszystkim cenowo wychodzi ¶wietnie bo mo¿na d³ugo nosiæ w³oski! Fajnie doradzaj± jak o w³osy dbaæ i jakie stosowac kosmetyki. Numer tel. 508091281 i pytasz o stylistkê z Krakowa! :)
    Pozdrawiam :)

  16. #16
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    11.2014
    Posty
    30
    Polecam zagêszczanie w³osów. My¶la³am, ¿e ju¿ nic nie poprawi mojego wygl±du a jednak!
    Posz³am z przypadku na bezp³atn± konsultacjê do Kliniki W³osów w Krakowie. Nie wiedzia³am, jak siê to odbywa ale us³ysza³am, ¿e mo¿na przyj¶æ i wypytaæ o wszystko.
    Wreszcie nie wstydzê siê swoich rzadkich w³osów .
    Efekt natychmiastowy!
    S± to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami ³ysienia, hormonalnymi i os³abionymi w³osami. Mam teraz burzê w³osów na g³owie! :)

    Bardzo dyskretne, idealne ;) I nie widaæ, ¿e mia³am kiedy¶ problemy! Znajome mnie nie poznaj± :)

    Zajrzyj na internet , tam maj± wszystko opisane na ich stronie Beauty for You.

    jakby co¶ to podpowiem, napisz prywatn± wiadomo¶æ

    Cena – rozs±dna, ale efekt jest tego warty!
    Pozdrawiam

  17. #17
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    11.2014
    Posty
    30
    Witajcie moje drogie! Opowiem Wam o tym jak by³o ze mn± i przed³u¿aniem w³osów. Pierwszy raz skusi³a mnie niska cena – strasznie siê zawiod³am. Szuka³am wtedy pomocy u innej profesjonalnej fryzjerki. Tak trafi³am na Pani± Ewê.

    Dopiero u Pani Ewy dowiedzia³am siê, dlaczego to co poprzednia fryzjerka zrobi³a mi na g³owie by³o tak okropne.

    Fryzjerki próbuj± oszczêdzaæ na w³osach, na popularnym serwisie aukcyjnym kupuj± najtañszej jako¶ci pasemka w³osów czyli podróbki o niskiej gêsto¶ci i bardzo cienkie. Nie chc± po prostu w nas zainwestowaæ, a zdecydowanie chc± jak najwiêcej zarobiæ.

    Poza tym musicie uwa¿aæ na niektóre Panie zajmuj±ce siê tym dodatkowo – jako zajêciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniêdzy. Raz da³am siê tak naci±gn±æ. Teraz nauczona na swoich b³êdach mogê z ca³± stanowczo¶ci± poleciæ Wam jak nie daæ siê oszukaæ.

    Po pierwsze proponujê poczytaæ co nie co o samym zabiegu i metodach jakich mo¿na u¿yæ. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam mo¿na wszystko na spokojnie przeczytaæ, jest opisane ka¿de z rodzajów przed³u¿ania. Potem dopiero zastanówcie siê i zadecydujcie co bêdzie dla Was najlepsze.

    Ja wybra³am najnowsz± metodê na rynku – infralight. Szybko i bezpiecznie.



    Ja sobie ceniê, bo ³±czenia s± bardzo wytrzyma³e – ale musz± byæ profesjonalnie za³o¿one. Trzymaj± siê zdecydowanie lepiej ni¿ wykonane innymi urz±dzeniami.



    Chêtnie doradzê i powiem Wam jak takie w³osy potem pielêgnowaæ – nie jest trudne, ale trzeba znaæ tajniki i odpowiednie sposoby.



    Mam nadziejê ¿e Wam nieco wyja¶ni³am, w razie czego piszcie na PW i powiem Wam wiêcej :)

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    12.2014
    Wiek
    36
    Posty
    1

    w³osy

    Najwa¿niejsze aby by³y zadbane.







    _________
    www.laptoprepaircenter.pl

  19. #19
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    11.2014
    Posty
    30
    Witam, mia³am ostatnio przed³u¿ane w³osy 4 miesi±ce temu ale by³o to bardzo niefachowe i musia³am je szybko ¶ci±gn±æ. Teraz szukam lepszej fryzjerki oraz miejsca, gdzie dostanê gwarancjê na zabieg. My¶la³am tez o bardziej zaawansowanej metodzie ni¿ microringi. Znalaz³am du¿o informacji i pozytywnych opinii o beauty-for-you w Krakowie. A wy, co s±dzicie, mo¿e korzystali¶cie i powiecie mi co¶ wiêcej?
    Z góry dziêkujê za pomoc :)

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    02.2015
    Wiek
    44
    Posty
    23
    Witam, ja mam namiar na wspania³± fryzjerkê dzia³aj±c± w Krakowie. Przed³u¿am w³osy regularnie metod± keratynow± w³osami s³owiañskimi jasny blond i jestem bardzo zadowolona z efektów a przede wszystkim cenowo wychodzi ¶wietnie bo mo¿na d³ugo nosiæ w³oski! Fajnie doradzaj± jak o w³osy dbaæ i jakie stosowac kosmetyki. Numer tel. 508091281 i pytasz o stylistkê z Krakowa! :)
    Pozdrawiam :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •